Editörler : M00NB0W
10 Mayıs 2022 13:45   

Kamuya alımlarda yapılan mülakatlarda liyakatın esas alındığını düşünüyor musunuz?

Bu ankete 7 günde, 17 kişi oy kullandı ve 17/05/2022 13:45 tarihinde sona erdi.

10 Mayıs 2022 15:14

usomer
Aday Memur

evet diyen arkadaşın liyakatın anlamını bilmediğine eminim

10 Mayıs 2022 17:26

Kurmay yarbay
Aday Memur

evet diyen arkadaşın liyakatın anlamını bilmediğine eminim

usomer, 2 hafta önce - Alıntıya git
Ne kamuya alımlarda nede komuda yapılan unvan değişikliği ve görevde yükselmeler de liyakati dikkate alınmadığına dağlar kadar eminim. Adam kayırma, torpil, yalakalık, her türlü hak yeme daha burda yazamayacagim ne kadar kepazelik varsa hepsini de yapıyorlar. Dikkate alınmayan tek birşey varsa oda liyakattir
10 Mayıs 2022 20:39

E.Kayı Han
Editor
Ne kamuya alımlarda nede komuda yapılan unvan değişikliği ve görevde yükselmeler de liyakati dikkate alınmadığına dağlar kadar eminim. Adam kayırma, torpil, yalakalık, her türlü hak yeme daha burda yazamayacagim ne kadar kepazelik varsa hepsini de yapıyorlar. Dikkate alınmayan tek birşey varsa oda liyakattir
Kurmay yarbay, 2 hafta önce - Alıntıya git

Tam ben yazacaktım bunları sen yazmışsın.

10 Mayıs 2022 23:34

para.euro.da
Aday Memur
Kurmay yarbay, 2 hafta önce - Alıntıya git

ünvan değişikliğini tarım bakanlığı düzgün ve torpilsiz bir şekilde yapıyor onun sebebi de 1.000 kişi başvuru, kadro 2.000 kişi bundan dolayı. en güzel oyunlar soylu iç işleri başkanlığında ve valiliklerde oluyor, eğer yerel bir sinavsa hülle yapıyorlar, iç bakanlığı genelse herkes birbirine torpil atıyor, birde hakkım saklı kalmak şartıyla eski görev yerime döneceğim saçmalığı var, orada çalışan arkadaş anlattı yok o oraya giderse müdür, geri gelirse, şef suraya giderse, yok eski sef geri gelirse, yenisi müdür olursa, şu buraya geçerse saçma sapan bir sistem

11 Mayıs 2022 08:52

PedroLeonn
Aday Memur
Ülkede herşey a dan Z ye bozuk hak hukuk adalet liyakat hiçbiri yok ve yok olalı da çok uzun zaman oldu
11 Mayıs 2022 09:24

SHU-ab
Aday Memur

Arkadaşlar anketi paylaşırsanız daha çok katılım olacaktır.

11 Mayıs 2022 12:59

gelirgelmekte
Aday Memur

Dışişleri bakanlığının mülakatından elendim. 1.2. de elendi. Mülakat puanımı sordum cevap bile verilmedi.

11 Mayıs 2022 13:43

xyzaxyz
Aday Memur
Bakıyorsun insanlar genç yaşlarda protokol görevlisi oluyor bunun gibi birçok farklı ünvan ve meslek sahibi oluyorlar .Üstelik bir önceki yaptığı işle alakası yok getirildiği konumun . Nasıl oldu, nasıl girdiniz, nasıl bir kariyer izlediniz diye soruyorsun cevap veremiyorlar en acısı da bu . Kimsenin nereye geldiğinde gözümüz yok , hak eden hak ettiği yerde olsun yeterli.
Toplam 8 mesaj