Editörler : ÇOTANAK
15 Mayıs 2022 02:05   

Kimdir Bu SADAT ! amacı nedir ? neden gündeme gelmiştir ?

kimdir ? amacı nedir ? neden gündeme gelmiştir ?

15 Mayıs 2022 09:25

adıyaman020202
Müsteşar Yardımcısı

Uluslararası alanda savunma hizmetleri veren Türk Şirketidir. Amacı dost ve müttefik ülkelere askeri eğitim verme.

sadece askeri eğitim çok sığ kalır. askeri tesis, karakol, kışla planlaması, ihtiyaç duyulan donatım silahların temin edilmesi vs.

aslında gelişmiş ülkelerin çoğunda benzeri yapılar var ancak karanlık amaçlara hizmet ediyor.

açık konuşayım ecnebinin askeri danışmanlık eğitim şirketleri kaosa ve teröre hizmet eder.

dünyanın en iyi eğitimli kalifiye askerler bizim ülkemizdeyken biz bu alanda geç bile kaldık.

neden gündem gelmiştir? örnek vereyim Libya'resmi hükümeti orada beş altı ülkenin destek verdiği teröristlerle mücadele ediyor. SADAT orada bulunan resmi Libya ordusuna her alanda askeri eğitim, teşkilatlanma, savunma, danışmanlık hizmetleri verebilir. askeri malzemelerin temini için aracılık yapabilir fakat bunu yaparken en az 10 ülkenin kuyruğuna basıyor böyle olunca gavur fonlu medya boş dururmu?

biz gündeme getirmiyoruz kuyruğuna bastığımız istihbarat kolpaları gündeme taşıyor. bazı kurumlar hizmetler gündeme gelmemesi daha hayırlı.

15 Mayıs 2022 11:57

fazilet-83
Başbakan Müsteşarı
Bu mesaj 10'un üzerinde eksi oy aldığı için gizlenmiştir. Göster
15 Mayıs 2022 18:11

Baba Janga
Daire Başkanı

Uluslararası alanda savunma hizmetleri veren Türk Şirketidir. Amacı dost ve müttefik ülkelere askeri eğitim verme.

sadece askeri eğitim çok sığ kalır. askeri tesis, karakol, kışla planlaması, ihtiyaç duyulan donatım silahların temin edilmesi vs.

aslında gelişmiş ülkelerin çoğunda benzeri yapılar var ancak karanlık amaçlara hizmet ediyor.

açık konuşayım ecnebinin askeri danışmanlık eğitim şirketleri kaosa ve teröre hizmet eder.

dünyanın en iyi eğitimli kalifiye askerler bizim ülkemizdeyken biz bu alanda geç bile kaldık.

neden gündem gelmiştir? örnek vereyim Libya'resmi hükümeti orada beş altı ülkenin destek verdiği teröristlerle mücadele ediyor. SADAT orada bulunan resmi Libya ordusuna her alanda askeri eğitim, teşkilatlanma, savunma, danışmanlık hizmetleri verebilir. askeri malzemelerin temini için aracılık yapabilir fakat bunu yaparken en az 10 ülkenin kuyruğuna basıyor böyle olunca gavur fonlu medya boş dururmu?

biz gündeme getirmiyoruz kuyruğuna bastığımız istihbarat kolpaları gündeme taşıyor. bazı kurumlar hizmetler gündeme gelmemesi daha hayırlı.

adıyaman020202, 2 ay önce - Alıntıya git

paramiter ordu yapılanması, sabatoj ve bunun gibi suikast eğitimi veren kendi kuruluş felsefelerinde şeriat yapılanmasını alelen belirten ve bu uğurda bayrak ve para biriminden bahseden ve sizin gibilere göre nahoş temiz bir yapılanma

bana bakın bana

yurtdışında sadat gibi askeri eğitim veren kuruluşlar var lakin hiçbirinin şirket prensibinde şeriat devleti kurmak yok

herkesi kendinizi gibi gerizekalı sanmayın.

seçimlere doğru ne haltlar çevireceğiniz siz leb demeden ayyuka çıkıyor

15 Mayıs 2022 19:49

adıyaman020202
Müsteşar Yardımcısı

paramiter ordu yapılanması, sabatoj ve bunun gibi suikast eğitimi veren kendi kuruluş felsefelerinde şeriat yapılanmasını alelen belirten ve bu uğurda bayrak ve para biriminden bahseden ve sizin gibilere göre nahoş temiz bir yapılanma

bana bakın bana

yurtdışında sadat gibi askeri eğitim veren kuruluşlar var lakin hiçbirinin şirket prensibinde şeriat devleti kurmak yok

herkesi kendinizi gibi gerizekalı sanmayın.

seçimlere doğru ne haltlar çevireceğiniz siz leb demeden ayyuka çıkıyor

Baba Janga, 2 ay önce - Alıntıya git

black water'i, wagneri, haşdi şabisi hepsi terörist alçaklar. batıla, tek göz deccaliyete ve şeytana hizmet ederler. lakin yurt dışı hepsi şerefsiz siz onların vitrinlerine bakmayın kapkara ajandaları var.

burası hilalilerin ülkesi halkı müslüman bunu unutmayın. gir sitesine bak misyona vizyona . ayrıca sadat'ın gündem olması yurt dışı kaynaklı. abd'nin sesi sitesi hedefe koymuş kıblesi batı olanlara ne desen boş.

16 Mayıs 2022 03:22

Baba Janga
Daire Başkanı

black water'i, wagneri, haşdi şabisi hepsi terörist alçaklar. batıla, tek göz deccaliyete ve şeytana hizmet ederler. lakin yurt dışı hepsi şerefsiz siz onların vitrinlerine bakmayın kapkara ajandaları var.

burası hilalilerin ülkesi halkı müslüman bunu unutmayın. gir sitesine bak misyona vizyona . ayrıca sadat'ın gündem olması yurt dışı kaynaklı. abd'nin sesi sitesi hedefe koymuş kıblesi batı olanlara ne desen boş.

adıyaman020202, 2 ay önce - Alıntıya git

ben sana o saydıklarının melek olduğunu söylemedim. Ben sana o saydıklarından hangi birisi kendi ülkesinde amacının şeriat yapılanması olduğunu ve hatta bayrağına kadar belirlemiş dedim.

nedense sadat konusunda iktidardan ses yok

acaba neden ?

16 Mayıs 2022 11:38

Baba Janga
Daire Başkanı

Büyükelçilerin elçisi Kılıçdaroğlu gündeme getirdiğine göre ;

Sadat MİLLİDİR!.

Sadat VATANSEVERDİR!

Sadat vatan hainlerinin kuyruğuna basıyordur!

Sadat ebedi düşmanlarımızı rahatsız eden faaliyetler içindedir!

fazilet-83, 2 ay önce - Alıntıya git

sizin şu milli olmaktan kastınız arap bedevisi hayat tarzı.

18 Mayıs 2022 12:51

fazilet_83
Müsteşar

SADAT TARTIŞMASI

Ardından hakikatle, akılla, mantıkla ilgisi olmayan bir SADAT tantanası çıkardılar. SADAT, TSK'dan emekli bir grup subayın savunma alanında danışmanlık hizmeti vermek için kurdukları şirkettir. Bu şirket sömürge altında kalmış İslam ülkelerine yönelik çalışmalar yapıyor.

2018 yılında bir partinin genel başkanı hanımefendi çeşitli yerlerde silahlı kamplar kurulduğu iddiasını dile getirmişti. Cumhuriyet Başsavclığı bunun yalan olduğunu ortaya koymuştu. CHP'nin başındaki zat, SADAT'ın önüne gidip benzer zırvaları ifade etmiştir. Biz bunu, Türkiye'nin bölgesindeki çatışmalarda üstlendiği arabulucu rolüne ve kapsamlı operasyonlarına bir cevap olduğunu iyi biliyoruz. Bunun suflesinin nereden geldiğini, niçin şimdi yapıldığını iyi biliyoruz.

Başaramayacaksınız.

dedi Cumhurbaşkanı Erdoğan.

Büyükelçiler in elçisi Kılıçdaroğlu tanımlamamı haksız çıkarmadı bu defada Kılıçdaroğlu

20 Mayıs 2022 23:20

ekonomik.çöküüş
Şef
20 Mayıs 2022 23:24

ekonomik.çöküüş
Şef

2023 seçimlerinde Sadat,Osmanlı ocakları ve Ülkü ocakları,çeşitli tarikat elemanları sokaklarda olursa şaşırmayın.İkt8dar partisi ya hileli bir seçim yapacak ya seçimler ertelenecek ya da seçim sonuçlarını kabul etmeyecek.

Boşuna eski Fetö sempatizanı şimdiki Akp'li Fatih Tezcan "15 Temmuz bir iç savaş provasıydı" demedi.Gerçeğini dört gözle bekliyor bilerek veya bilmeyerek dış istihbarata hizmet eden şeriat yanlısı aptallar!

23 Mayıs 2022 13:12

driverart
Aday Memur
Cehape liler kapısına dayanırsa iyi birseydir
28 Mayıs 2022 22:06

ekonomik.çöküüş
Şef
09 Haziran 2022 10:52

ekonomik.çöküüş
Şef

Sadat ile ilgili harika bir yazı aşağıda.Ne büyük bir bela olduğunu görün:

https://www.cumhuriyet.com.tr/yazarlar/baris-terkoglu/erdogan-sadata-neden-sadat-diyor-1945159

Toplam 12 mesaj