Editörler : gubaz
16 Mayıs 2022 12:05   

İlk yardım seminerine gitmedim birşey olur mu?

bugün ve yarın 2 günlüğüne ilk yardım seminerine görevlendirilmişim fakat unuttuğum için gidemedim. seminerden aradılar gelemeyeceğimi belirttim. acaba görmediğim için birsey olur mu?

16 Mayıs 2022 13:07

bullaşıkkk
Aday Memur

İlk yardım semineri sürekli düzenlenir. Bir dahakine katılırsın.

16 Mayıs 2022 15:30

Kagiş
Müsteşar Yardımcısı

Meslekten atarlar hocam! Ne yaptınız sizz yahu, aman diyeyimm!))

16 Mayıs 2022 15:33

hudddo
Aday Memur

Meslekten atarlar hocam! Ne yaptınız sizz yahu, aman diyeyimm!))

Kagiş, 1 ay önce - Alıntıya git
telefondan aradılar gitmeyince . dedim çok mu ciddiye alınıyor
16 Mayıs 2022 15:44

Un1qU3
Genel Müdür

Seminere katılmadınız diye bir şey olmaz ama Allah korusun bir kaza ya da acil bir durum olur o zaman niye almadım niye bilmiyorum diye üzülürsünüz. Bir hayatı kurtarmanın değerini yitirmiş fırsatını kaçırmış olursunuz, lafım size değil herkes ilk yardım bilmeli. Her devlet memuruna zorunlu kurs olarak verilmeli. Çok mu ciddiye alınıyor demişsiniz çünkü çok ciddi sonuçları olan bir durum. Ne kadar fazla kişiye ulaşılırsa o kadar iyi herkes açısından.

Kursiyer biriktikçe açılıyor bir sonrakine katılırsınız, problem olmaz katılmadığınız için.

16 Mayıs 2022 15:56

hudddo
Aday Memur

Seminere katılmadınız diye bir şey olmaz ama Allah korusun bir kaza ya da acil bir durum olur o zaman niye almadım niye bilmiyorum diye üzülürsünüz. Bir hayatı kurtarmanın değerini yitirmiş fırsatını kaçırmış olursunuz, lafım size değil herkes ilk yardım bilmeli. Her devlet memuruna zorunlu kurs olarak verilmeli. Çok mu ciddiye alınıyor demişsiniz çünkü çok ciddi sonuçları olan bir durum. Ne kadar fazla kişiye ulaşılırsa o kadar iyi herkes açısından.

Kursiyer biriktikçe açılıyor bir sonrakine katılırsınız, problem olmaz katılmadığınız için.

Un1qU3, 1 ay önce - Alıntıya git
bende önem veriyorum buna fakat 2 gün ilçeden merkeze çağırıyorlar sabahtan akşama kadar . en azından ilçede acabilirlerdi bu kursu
17 Mayıs 2022 00:15

Ahmet Kaleli
Şef
bende önem veriyorum buna fakat 2 gün ilçeden merkeze çağırıyorlar sabahtan akşama kadar . en azından ilçede acabilirlerdi bu kursu
hudddo, 1 ay önce - Alıntıya git

ben pandemiden önce gitmiştim sabah 8 akşam 4 sürmüştü, seminerlerin kralı, 1 gün sadece, sizde 2 günmüş ama yine de gidin derim, özellikle ilkyardım-hukuk ilişkisini öğrenince iyi ki gelmişim dersiniz

17 Mayıs 2022 08:52

Evlenmek Gerek
Daire Başkanı

Seminer değil, kurs öncelikle. Bu kurs, valilik oluruyla düzenlenmiyor mu? Olur ekinde katılacak personel listesi yer almıyor mu? Personel, ilgili günde görevli izinli sayılmıyor mu? Valiliğin görev verdiği bir personelin göreve (kursa) gitmemesi suçu işlenmemiş de "Bir şey olmaz." diyorsunuz. Sanki bir dernek kurs veriyormuş da öğretmen arkadaş gitmeyi unutmuş gibi muamele yapmışsınız.

17 Mayıs 2022 15:48

ecrin_09
Aday Memur

Seminere gitmediğiniz o 2 gün okulu gittiniz mi? Okula gitti iseniz idareniz sizi uyarırdı çünkü okula yazı ve liste geliyor idari izinli olduğunuza dair. Size tebliğ etmek zorundalar .Seminere gitmeyip okula da gitmediyseniz asıl problem o zaman.

Toplam 8 mesaj