Editörler : E.Kayı Han
16 Mayıs 2022 15:28   

Farklı Kuruma Geçiş

Sa arkadaşlar sözleşmeli ikm yim.Sözleşmeli oluşumuz,maaşın düşük oluşu,haklarımızın yoksunluğu,kurumdaki maaş tutarsızlığı(temizlik görevlisi muhabbeti),yükselme olmayışı tüm bunlar varken işinde bir hayli stresli sıkıntılıolması yer yer mobbing?.. Bu gibi durumlardan dolayı farklı bir kuruma geçmeyi düşünüyorum ama nasıl olacağını tam olarak bilmiyorum geçenler varsa yada sistemi tam anlamıyla bilen hangi kuruma nasıl geçilir yada neresi iyidir görüş ve önerilerinizi bekliyorum(referans olayının gayet farkındayım)

16 Mayıs 2022 15:30

KNY46
Aday Memur

Ayrıca Lisans Kamu mezunuyum 28 yaşım

16 Mayıs 2022 20:15

cevherdudayev1
Şube Müdürü

kurumlar arası geçiş düşünüyorsan kadroyu alman lazım yok başka dersen oturup kpss ye çalışacaksın üniversiteler az seçiliyor diyorlar ama yinede puanlar yüksek vede tayin hakkı yok

17 Mayıs 2022 19:06

KNY46
Aday Memur

kurumlar arası geçiş düşünüyorsan kadroyu alman lazım yok başka dersen oturup kpss ye çalışacaksın üniversiteler az seçiliyor diyorlar ama yinede puanlar yüksek vede tayin hakkı yok

cevherdudayev1, 2 ay önce - Alıntıya git

Sözleşmeliyken geçiş yok mu ?? Sanki sözleşmeliysen istifa edip geçebilirsin diye duymuştum kadroluysan muvafakatname olayı oluyor galiba

17 Mayıs 2022 19:38

gvs025
Aday Memur

Hepsi referansa bakıyor. Gideceğin kurum kabul etmesi lazım. Dediğin gibi istifa edip gidebilirsin. Kadrolu olmadığından o kısma girmiyorum.

17 Mayıs 2022 22:59

KNY46
Aday Memur

Hepsi referansa bakıyor. Gideceğin kurum kabul etmesi lazım. Dediğin gibi istifa edip gidebilirsin. Kadrolu olmadığından o kısma girmiyorum.

gvs025, 2 ay önce - Alıntıya git

O boyutu biliyorumda ne bilim onu bulup tepeden inme burayı bırakıp oraya geçilebilir mi ?

17 Mayıs 2022 23:32

cevherdudayev1
Şube Müdürü

Sözleşmeliyken geçiş yok mu ?? Sanki sözleşmeliysen istifa edip geçebilirsin diye duymuştum kadroluysan muvafakatname olayı oluyor galiba

KNY46, 2 ay önce - Alıntıya git

yeni bir kpss puanı lazım olması lazım

Toplam 6 mesaj