Editörler : Kubil ay
16 Mayıs 2022 22:48   

Genel Sağlık Hakkında Bilgisi Olanlar.
Geçen sene kulak zarım yırtıldı doktor kendiliğinden kapanacağını söyledi ve dediği gibi kapandı lakin e nabız sisteminde kulak zarı perforasyonu diye yazıyor kazanırsam sistemde ki kayıt sorun teşkil eder mi ? İşitme de herhangi bir kayıp yok. Asem ve Pomem için soruyorum. Teşekkürler.
16 Mayıs 2022 22:54

Swindlert
Kapalı

Kontrol etmeden direk elemezler zaten diye düşünüyorum. Sıkıntı olacağını zannetmiyorum işitme sıkıntın yoksa

16 Mayıs 2022 22:56

Pomem-Asem Adayı
Aday Memur

Kontrol etmeden direk elemezler zaten diye düşünüyorum. Sıkıntı olacağını zannetmiyorum işitme sıkıntın yoksa

Swindlert, 2 ay önce - Alıntıya git
Bilginiz için teşekkürler hocam.
17 Mayıs 2022 16:16

Sezer2
Aday Memur

Geçen yıl aldım sağlık raporu , KBB polikliniğine doktorun yanına gitmeden önce odyometri testine giriyorsun problem yoksa duymanda sıkıntı çıkmıyor.

17 Mayıs 2022 16:17

Pomem-Asem Adayı
Aday Memur

Geçen yıl aldım sağlık raporu , KBB polikliniğine doktorun yanına gitmeden önce odyometri testine giriyorsun problem yoksa duymanda sıkıntı çıkmıyor.

Sezer2, 2 ay önce - Alıntıya git
Sağolasın. Hocam sen geçen sene almışsın bilirsin o zaman en çok sıkıntı hangi bölümde yapıyorlar
18 Mayıs 2022 02:21

Sezer2
Aday Memur
Sağolasın. Hocam sen geçen sene almışsın bilirsin o zaman en çok sıkıntı hangi bölümde yapıyorlar
Pomem-Asem Adayı, 2 ay önce - Alıntıya git

En çok sıkıntı piskiyatri göz ve kan değerleri(dahiliye) buralar sıkıntı

18 Mayıs 2022 02:23

Sezer2
Aday Memur
Pomem-Asem Adayı, 2 ay önce - Alıntıya git

Düzeltme* Piskiyatri , dahiliye(kan değerleri) , cildiye

18 Mayıs 2022 08:52

Pomem-Asem Adayı
Aday Memur

Düzeltme* Piskiyatri , dahiliye(kan değerleri) , cildiye

Sezer2, 2 ay önce - Alıntıya git
Eyvallah hocam sağolasın:)
Toplam 7 mesaj