Editörler : Kubil ay
01 Haziran 2022 03:07

alidenizhazretleri
Memur

Hiçbir imkan yoksa son çare polislik derim, maaşına bilmem neyine aldanma.. bütün çareleri tüket hiçbirşey olamazsan polis ol

01 Haziran 2022 12:28

KontMont
Memur

Şakamı..Tabiiki belediye otobüsü şöförlüğü.

01 Haziran 2022 13:04

Siyutgarmis
Yasaklı
Polis olursan belediyeden kazandığın parayı kazanamazsın. Şöyle anlatayım, sürekli gurbette olacaksın sürekli tayin göreceksin aldığın eşyaların anası ağlayacak, ev sahibi olsan bile sabit bi ikametin olmayacak. Polis şu an para mara kazanmıyor. Ay sonu geldiğinde cepte para kalmıyorsa ben para kazanıyorum gözüyle bakmam. Otobüs şoföryüğü her halükarda daha kazançlı ve daha güzel.
01 Haziran 2022 14:22

hakkaripolisi34
Daire Başkanı

Aylık çalısma saati az ise belediyr söförlügünü seç emekli maaşı polisten daha iyi diye biliyoruö ( bundanemin değilim araştır)

01 Haziran 2022 14:31

Soldierm
Daire Başkanı

Tayin derdin yok, kendi memleketinde çalışiyorsun bu da ayrıcalık güzel bir şey, amir müdür mobing vs yok , yaptığın iş belli, maaşın güzel,gece çalışmıyorsun daha ne olsun düşünmeden şoför ol bence polisligin hiç bir cazibesi yok öğretmenlik maaşına silahlı kolluk hizmeti veriyosun stres vs değmez ben de istifa etmeyi düşünüyorum artık Kendi adıma kafam kaldırmıyor artık bu parayı dışarda da rahatlıkla kazanırım zaten..

01 Haziran 2022 15:32

aspirincidayi
Aday Memur

otobüs şoförlüğü.

polisliğin küçümsendiği iddialarına katılmıyorum. kimse alınmasın ama burada yazılan 3-5 yorum, açılan 5-10 konuyla (toplam okuyan misal 10.000 kişi de) 177. yıllık teşkilatın bırakın imajını çizmeyi, tozunu hareket ettiremezsiniz.

Mevzu önce EGM'nin sonra devletimizin teşkilata sahip çıkması, kimseye ezdirmemesi. EGM'nin bunu yapmadığı kesin ama belediye yapıyor. Otobüs şoförlüğü.

01 Haziran 2022 17:19

hakkaripolisi34
Daire Başkanı

Aylık 240 saat çalısılması, 12-12 sistemine ara ara dönülması personeli yıldırdı artık çoğu polis istifanıneşiğine gelmiş

02 Haziran 2022 14:26

TEKLER
Kapalı

Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim

02 Haziran 2022 20:40

Çevikçi bir genç
Aday Memur

Kardeşim Polislik neree şoförlük nere çok yanlış geldin sen bence. İkisi çok farklı meslek dalları. Her türlü polislik. Şanı şerefi yeter çalışma saati umrumda değil. Yalnız çok hakkını yerler onuda bil.

Toplam 49 mesaj