Editörler : oto-danisman-expert
17 Mayıs 2022 23:45

Danıştay 12. Daire
Merhaba Danıştay 12. Daire de mesleğe iade davam var temyiz ettim yani yd istedik şuan havale edildi diyor . Sorum şu 12. Daireyi bilen var mı kararları genelde olumlu ama dizlerinde fikrini almak istedim. Jandarma uzman çavuşum

Rivialı Geralt
Aday Memur
18 Mayıs 2022 19:36

Neden ihraç edildiniz

Birgaripjandarma
Aday Memur
18 Mayıs 2022 19:53

İhraç ya da khk değilim bilgi sahibi olarak ifade verdiğim için alay komutanının takdir yetkisiyle sözleşmem fesih edildi hakkımda adli soruşturma yok mahkemeye çıkmadım tanık dahi olmadım. Fesih sebebi kendisinden istifade edilememe yazıyor
Rivialı Geralt, 2 yıl önce

Neden ihraç edildiniz

avmustafagül
Aday Memur
30 Mayıs 2022 02:03

olayla ve dosyayla alakalı detayları görmek lazım ki sağlıklı yorum yapılabilsin. diğer türlü kim nederse desin altı boş bir söylem olacak.
Birgaripjandarma, 2 yıl önce
İhraç ya da khk değilim bilgi sahibi olarak ifade verdiğim için alay komutanının takdir yetkisiyle sözleşmem fesih edildi hakkımda adli soruşturma yok mahkemeye çıkmadım tanık dahi olmadım. Fesih sebebi kendisinden istifade edilememe yazıyor

Birgaripjandarma
Aday Memur
30 Mayıs 2022 07:20

Teşekkür ederim
avmustafagül, 2 yıl önce
olayla ve dosyayla alakalı detayları görmek lazım ki sağlıklı yorum yapılabilsin. diğer türlü kim nederse desin altı boş bir söylem olacak.

Burak123.
Aday Memur
12 Eylül 2023 16:12

Arkadaşlar Danıştay 12 daireye benim dosyam gideli tm 14 ay oluyor halen ses seda yok lütfen bilgili birisi varsa cvp versin öncelik dilekçesi yazdım duruşma talep ettim dava konusu hagb lutfen biliyorsanız cvp verin kafayı yedim oldum dosya mahkeme süreci şuana kadar 29 ay oldu şimdiden teşekkür ederim.

18 Eylül 2023 11:50

7000 yeni uzman erbaş alımı ve mahkeme kararıyla dönüş bekleyen uzman erbaş arkadaşlar başka diyecek bir söz yok sayın Yargıç.
Toplam 6 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi