Editörler : gubaz
18 Mayıs 2022 08:47   


Ek2 uzman öğretmenlik

İlçe MEB in açtığı zümreler çalıştayında katılımcı idim. Belgem de var.

Ek 2 deki madde8 de geçen ilçe milli eğitim çalışmalarında görev almış olarak sayılır mıyım

18 Mayıs 2022 09:12

TürkDili&Edebiyatı
Daire Başkanı

Hocam o kadar çok kriter var ki kriteri tutmayan tek işi çıkmaz. Sorunuza gelince belgeniz varsa elbette katılımcı olarak kabul edilirsiniz.

18 Mayıs 2022 09:22

kaancengiz
Aday Memur

Hocam o kadar çok kriter var ki kriteri tutmayan tek işi çıkmaz. Sorunuza gelince belgeniz varsa elbette katılımcı olarak kabul edilirsiniz.


TürkDili&Edebiyatı, 3 ay önce - Alıntıya git

Hocam sağlayamayan tek kişi ben olabilirim bu belge sayılmazsa eğer

18 Mayıs 2022 09:24

kaancengiz
Aday Memur

İlçe milli eğitim müdürlüğü bünyesinde yürütülen çalışmalarda görev almış olmak

Diyor madde8.

çalıştayta katılımcı olmam bu çalışmalarda görev almış yapar mı beni?

Söz konusu MEB olunca hiçbi şeyden emin olamıyorum

18 Mayıs 2022 10:27

BuAşkFazlaSana
Şef

Eğitim yöneticiliği kapsamına mahalli hizmetiçi eğitimde iş sağlığı semineri vermek girer mi acaba?

Bir de yarım dönem mültecilere e-yaygın üzerinden Türkçe kursu verdim. O da sayılır mı?

18 Mayıs 2022 10:54

Rollo07
Memur
Kriterlerden kaç tanesini yapmış olmak gerekiyor en az?
18 Mayıs 2022 12:34

BuAşkFazlaSana
Şef
Kriterlerden kaç tanesini yapmış olmak gerekiyor en az?
Rollo07, 3 ay önce - Alıntıya git

İki

18 Mayıs 2022 19:00

BuAşkFazlaSana
Şef

Eğitim yöneticiliği kapsamına mahalli hizmetiçi eğitimde iş sağlığı semineri vermek girer mi acaba?

Bir de yarım dönem mültecilere e-yaygın üzerinden Türkçe kursu verdim. O da sayılır mı?


BuAşkFazlaSana, 3 ay önce - Alıntıya git

Yok mu bilen?

18 Mayıs 2022 19:39

F5F6F7
Aday Memur

Eğitim yöneticiliği kapsamına mahalli hizmetiçi eğitimde iş sağlığı semineri vermek girer mi acaba?

Bir de yarım dönem mültecilere e-yaygın üzerinden Türkçe kursu verdim. O da sayılır mı?


BuAşkFazlaSana, 3 ay önce - Alıntıya git

Ben de kurs vermiştim. Sanırım seminer/kurs vermek kriteri karşılıyor. Ama mebbisimde verdiğim kurs için ?eğitim görevlisi? yazıyor, eğitim yöneticisi deyince kafa karıştırıyor sadece.

18 Mayıs 2022 20:43

halis4242
Şube Müdürü

Uzman öğretmen olabilmek için illaki en az 2 belgeye mi sahip olmak gerekir?

Belgesiz uzman öğretmenlik hakkı verilmez mi?

18 Mayıs 2022 23:46

HA_TA
Müsteşar Yardımcısı

Uzman öğretmen olabilmek için illaki en az 2 belgeye mi sahip olmak gerekir?

Belgesiz uzman öğretmenlik hakkı verilmez mi?


halis4242, 3 ay önce - Alıntıya git
Açıkça yazıyor. 3 alanda iki kriter sağlamanız gerekiyor.
19 Mayıs 2022 00:45

Muceza
Aday Memur
Ne saçmalıklarla uğraştırıyorlar bizi...
19 Mayıs 2022 10:29

1metin1
Şube Müdürü

2011 KPDS de 71.5 puan ( C düzeyi) uzmanlık için kabul görür mü arkadaşlar

19 Mayıs 2022 10:45

mustafagn340
Aday Memur

2011 KPDS de 71.5 puan ( C düzeyi) uzmanlık için kabul görür mü arkadaşlar


1metin1, 3 ay önce - Alıntıya git

hocam dün yayınlanan kılavuzda "Mesleki gelişim çalışmalarının geriye

dönük herhangi bir geçerlilik süre kısıtlaması bulunmamaktadır. Öğretmenler/uzman

öğretmenler ilk göreve başladığı tarihten itibaren katıldıkları mesleki gelişim çalışmaları bu

süreçte kullanabileceklerdir." ifadesi yer almakta.

ayrıca ek 2. mesleki gelişm çalışmaları tablosu ARAŞTIRMA ve Geliştirme bölümü 7. maddesinde yds ve eşdeğerliliğe sahip bir diğer sınavdan 60 ve üzerinde puan almak maddesi var.

kanaatimce sizin belgeniz geçerli olacaktır

19 Mayıs 2022 10:54

emre23230
Aday Memur
Yüksek lisans var. Bir de iyep de görev almisligim var. Başka şarta gerek yok anladığım kadarıyla.
19 Mayıs 2022 11:43

anther
Şef

web tasarım kursu almıştım. mebbise işlenmiş. geçerli olur mu?

19 Mayıs 2022 13:45

fiziko82
Memur

Yüksek lisans ek 2 de geçen tezli tezsiz farketmez mi ?

24 Mayıs 2022 19:52

SSelmasss
Memur

5 yil kadrolu Müdür yardımcılığı yaptım. Ek2 deki Yonetici olarak görev almış olmak maddesi beni de kapsıyor mu yoksa sadece okul müdürlüğünü mü kastediyor.

24 Mayıs 2022 20:11

yorguntarihçi
Kapalı

5 yil kadrolu Müdür yardımcılığı yaptım. Ek2 deki Yonetici olarak görev almış olmak maddesi beni de kapsıyor mu yoksa sadece okul müdürlüğünü mü kastediyor.


SSelmasss, 3 ay önce - Alıntıya git

Hocam müdür yardımcılığıda yöneticilik görevidir o yüzden kabul edilmeme ihtimali yok

24 Mayıs 2022 20:18

ömer42
Daire Başkanı

Hizmetiçi eğitimlerin (kursiyer) tamamı sayılıyor arkadaşlar. Bir de zümre başkanlığınız veya idareciliğiniz varsa işlem tamam.

24 Mayıs 2022 20:22

ömer42
Daire Başkanı

Hocam sağlayamayan tek kişi ben olabilirim bu belge sayılmazsa eğer


kaancengiz, 3 ay önce - Alıntıya git

Sizin de şartlarınız tutar hocam, rahat olun.

Toplam 28 mesaj