Editörler : gubaz
18 Mayıs 2022 10:41   

Öğretmenlerin İl İçi ve İl Dışı Takvimi

Arkadaşlar bugün bakanlıkta öğretmen atama ve yer değiştirme birimini arayıp takvimle ilgili bilgi almaya çalışalım.

http://personel.meb.gov.tr/www/icerik_goruntule.php?KNO=66

18 Mayıs 2022 11:52

Beytulmakdis
Aday Memur
Açmıyorlar
18 Mayıs 2022 12:07

yyllddIIzz
Kapalı
Hocam aradık,sırf yardımcı olmak için verilen cevabı burdan paylaştık. Sonucunda ne oldu? Kendini bilmezler tarafından yalancı olmak, uyanık olmakla suçlandık saygısızca.! Aradığımda verilen bilgi net. Pandemideki takvim uygulanacakmış, önümüzdeki haftalar da takvimin açıklanması için çalışmalar yapılıyormuş.
18 Mayıs 2022 15:23

taklasiguzel
Kapalı

Açıklanması gerekiyor artık.

19 Mayıs 2022 11:01

ahmetbulut47
Genel Müdür
İl içi yer değiştirme kılavuzu bir an önce açıklanmalı
19 Mayıs 2022 11:21

SİNİFOGRETMENİOLMAK
Şef

Sanki açıklanmayacak gibi artık. Aklima bir şey geliyor ama neyse. Alan değişikliği yer değişikliği haziran 15 ten sonra olacak. Normlar güncel değil. Sadece bir fikir benimki.

19 Mayıs 2022 11:27

taklasiguzel
Kapalı

Sanki açıklanmayacak gibi artık. Aklima bir şey geliyor ama neyse. Alan değişikliği yer değişikliği haziran 15 ten sonra olacak. Normlar güncel değil. Sadece bir fikir benimki.

SİNİFOGRETMENİOLMAK, 5 ay önce - Alıntıya git

Aman hocam ağzınızı hayra açın :) Yarın açıklanmasını umuyorum. O da olmadı 31 mayıs a kadar bekliyorum :)

19 Mayıs 2022 11:43

hakaaan34
Şube Müdürü

geçen yıl 7 haziran gece 12 gıbı geç saatlerde açıklanmış ben açıkçası lgs sınavından sonrakı hafta beklıyorum ondan önce bır kılavuz zor atamalarda temmuz 7 ıle 15 arası yapılır ilişik kesme ise agustos bası temmuz sonu bu şekilde olma olasılığı yuzde 99 o yuzden şimdilik zor

19 Mayıs 2022 13:52

taklasiguzel
Kapalı

geçen yıl 7 haziran gece 12 gıbı geç saatlerde açıklanmış ben açıkçası lgs sınavından sonrakı hafta beklıyorum ondan önce bır kılavuz zor atamalarda temmuz 7 ıle 15 arası yapılır ilişik kesme ise agustos bası temmuz sonu bu şekilde olma olasılığı yuzde 99 o yuzden şimdilik zor

hakaaan34, 5 ay önce - Alıntıya git

7-15 temmuz arası kurban bayramına denk geldiği için daha geç bir tarihte bile yapılabilir :((((

19 Mayıs 2022 21:25

berfin-meb
Müsteşar

hakaaan34, 5 ay önce - Alıntıya git

Evet, geçen yıl şu şekilde yapılmış..16 Haziran tarihli haber..

MEB tarafından 2021 il içi atama kılavuzu yayımlandı. Kılavuzla beraber il içi yer değiştirme takvimi de açıklanmış oldu.

Başvuruların Alınması:

08-14 Temmuz 2021

Atamaların Valiliklerce Gerçekleştirilmesi ve Sonuçların İlanı:

16 Temmuz 2021

Görevden Ayrılma İşlemleri:

2 Ağustos 2021 tarihi itibarıyla

20 Mayıs 2022 11:07

taklasiguzel
Kapalı

Altı üstü bir takvim bekliyoruz. Ona göre insanlar planlarını yapacak. Taşınması, ev tutması, çocuğu olanların okul kaydı derlen bir sürü iş var. Tayinler geç bile olsa en azından önümüzü görmek için şu takvim açıklansın artık.

Toplam 10 mesaj