Editörler : E.Kayı Han
18 Mayıs 2022 13:22   

Eşim öğretmen istanbuldan anadoluya tayin istiyecek ben de eş durumundan tayin onaylanır mı

i̇yi̇ günler... eşi̇m dokuz yillik kadrolu öğretmen i̇stanbuldan anadoluya tayi̇n i̇sti̇yecek ben de 6 yillik sözleşmeli̇ mubaşi̇ri̇m eş durumundan tayi̇n i̇sti̇ycem artik i̇stanbulda geçi̇nmek muci̇ze oldu kabul edi̇li̇rmi̇ si̇zce?

18 Mayıs 2022 16:30

huseyin050659
Aday Memur

Daha önce kurumumuzda arkadaşımız önce öğretmen olan eşi tayin gitti. Ama arkadaşımızın ki onaylanmadi.. O kadar ugrassada en Son yeni açılan cezaevlerine tayin gitmek zorunda kaldı. Sizde durum nasıl olur bilemiyorum. Arkadaşım kadrolu ikm.

18 Mayıs 2022 16:32

talip08
Aday Memur

teşekkürler bakalım artık ya nasip

18 Mayıs 2022 16:35

huseyin050659
Aday Memur

Cte genel mudurluge de gitti görüştü. Aile düzenini kendiniz bozmussunuz demişler... Hakkında hayirlisı olsun..

21 Mayıs 2022 15:57

kayhan7044
Aday Memur

Aynı durum birebir benle eşimde de var .

Adalet personeldeki memuru arayınca diyor sözleşmeli katip olan öğretmen olanın yanına gitmek için basvurabilir. Pek inanmadım Bu şekilde giden varsa bilgisi olan varsa

Cevaplayabilir mi

22 Mayıs 2022 23:15

talip08
Aday Memur

Hocam benim kalemim de arkadaş dilekçeyi verdikten sonra 7 hafta beklemiş ve onay almış ama aynı adliyede 6 aydır ret yiyen arkadışım da var işin en kötü tarafı ise bu sene il dışı tayinler ağustosta olcak gibi görünüyor ve adli tatil de dilekçeye cevap alamıycam adli dönemi bekliyecegim onda sonra ne kadar bekleriz orası ayrı bir muamma

24 Mayıs 2022 19:49

Ferdi çakmak
Aday Memur

Bende eş durumu dilekçesi verecem aynı şekilde eşim kadrolu öğretmen dilekçeyi verme zamanları varmı her zaman verilebilir mi verilince adli tatile denk geldiğinde görüşülmez mi

27 Mayıs 2022 01:38

kayhan7044
Aday Memur

Ferdi çakmak arastirdinizmi Kimi diyor

Kadrolu olan öğretmen ister kimi diyor sözleşmeli olan ister .Emsal bulabilirsiniz daha önce giden olmuş mu

29 Mayıs 2022 12:28

Ferdi çakmak
Aday Memur

Ferdi çakmak arastirdinizmi Kimi diyor

Kadrolu olan öğretmen ister kimi diyor sözleşmeli olan ister .Emsal bulabilirsiniz daha önce giden olmuş mu

kayhan7044, 3 ay önce - Alıntıya git

Evet daha önce giden var ama bakanlığın işi belli olmuyor ki

29 Mayıs 2022 17:20

DURMUŞ Ünal
Aday Memur

Evet daha önce giden var ama bakanlığın işi belli olmuyor ki

Ferdi çakmak, 3 ay önce - Alıntıya git
Merhaba benim eşimde ikm.ben kadrolu ogretmenim esim kasımda göreve başladı kadrolu sözleşmeli durumunda kadroluyu sözleşmenin yanına yolluyorlar.hem eşimin 1 yıl çalışması lazım dediler sözleşmesinin eş durumu tayini icin en az.Merak ettiğim konu ise ben 3 yıl sonra tayin istediğimde memlekete eşim benim bulunduğum şehire gelebilir mi acaba.Ogretmenler gibi ikmlerin de yılda iki defa eş durumu tayini var dediler.Bakalim ilerde bizim de çıkar tayinimiz
29 Mayıs 2022 23:35

kayhan7044
Aday Memur

Bende eş durumu dilekçesi verecem aynı şekilde eşim kadrolu öğretmen dilekçeyi verme zamanları varmı her zaman verilebilir mi verilince adli tatile denk geldiğinde görüşülmez mi

Ferdi çakmak, 3 ay önce - Alıntıya git

Kesin bilgi sahibimisiniz bu şekilde gidenvar demişsiniz .Sonra perişan olmayalım

Toplam 10 mesaj