Editörler : gubaz
28 Mayıs 2022 16:08

ömer42
Daire Başkanı

Başka başlıklar altında da yazdım arkadaşlar, o belge nerde, bu belgeyi nasıl ekletirim diye uğraşmaya gerek yok.

1-Tüm öğretmenlerin hizmetiçi eğitim sertifikası var (mebbis hizmetiçi modülünden alınabilir) 3.4

2-Eylül ayında yapılacak öğretmenler kurulundan sonra idareniz görevli olduğunuz komisyonlarlarla ilgili bir görevlendirme yazısı yazacak. 2.5

Böylece tüm öğretmenlerin ikişer tane belgesi olacak.

28 Mayıs 2022 16:12

ömer42
Daire Başkanı

Belgeler 3 Ekim'e kadar sisteme yükleneceği için süre anlamında da bir sıkıntı yok.

28 Mayıs 2022 18:44

berfin-meb
Müsteşar

Belgeler 3 Ekim'e kadar sisteme yükleneceği için süre anlamında da bir sıkıntı yok.

ömer42, 1 ay önce - Alıntıya git

Evet 7 Temmuz- 3 Ekim arasında..

28 Mayıs 2022 21:40

gazifizik
Genel Müdür

Tübitak 4006 'da proje yöneticiliği uzman

öğretmenlikte geçerli mi?

30 Mayıs 2022 07:55

hsnsylk
Daire Başkanı

Evet 7 Temmuz- 3 Ekim arasında..

berfin-meb, 1 ay önce - Alıntıya git

ben geçen gün ilçe şube müdürüne sordum, 3 ekime kadar yüklenecek belgeler, uzman öğretmenlik sertifikası belgeleri, diğer her türlü belge için 30 Mayıs son gün.

30 Mayıs 2022 22:09

Bellinay
Aday Memur
Belgeler nasıl yüklenecek arkadaslar az önce baktım da yükle vs bir buton görmedim
30 Mayıs 2022 22:21

Drej123
Memur
Belgeler nasıl yüklenecek arkadaslar az önce baktım da yükle vs bir buton görmedim
Bellinay, 1 ay önce - Alıntıya git
Bilgi güncelleme şuan için yıl olarak tutuyor mu yıl bazında sorun var mı güncellemesi.. Belge yükleme ekimde hocam. Kafanızı yormayın şimdi.. (idareciyim kesin bilgi)
30 Mayıs 2022 22:25

fencı_05
Memur
Bugün müdür bey paylaştı bizimle mebbis de olan belgeler direk sisteme otomatik yüklenecek belge aramayın dedi eğer mebbis de görünmüyorsa sertifika belge onları 3 ekime kadar yüklenecek dedi
30 Mayıs 2022 23:45

19060405
Aday Memur

Uzaktan eğitimle Müze eğitimi ve afet eğitimi isteğimle almıştım bunlarda kişisel gelişim alanındaki belgeler arasında sayılmakta mıdır

31 Mayıs 2022 00:48

wulfgarop
Daire Başkanı
Başka başlığa yazmıştım daha önce. 25-27 Mayıs tarihlerinde İstanbul da il Mem özlük işlerine bakan şube müdürleri bir çalıştaya katıldılar. Çalıştayın konusu uzman/başöğretmenlik ile sahada karşılaşılan sorunlara çözüm bulmak tı. Bulunduğum ildeki şube müdürü bugün (salı) bu konu ile ilgili okul müdürleriyle bir toplantı yapacak. Çalıştayda alınan kararları paylaşacak. Toplantı sonrasında yapılan açıklamaları akşama paylaşırım arkadaşlar.
31 Mayıs 2022 15:19

husozkan07
Aday Memur
Başka başlığa yazmıştım daha önce. 25-27 Mayıs tarihlerinde İstanbul da il Mem özlük işlerine bakan şube müdürleri bir çalıştaya katıldılar. Çalıştayın konusu uzman/başöğretmenlik ile sahada karşılaşılan sorunlara çözüm bulmak tı. Bulunduğum ildeki şube müdürü bugün (salı) bu konu ile ilgili okul müdürleriyle bir toplantı yapacak. Çalıştayda alınan kararları paylaşacak. Toplantı sonrasında yapılan açıklamaları akşama paylaşırım arkadaşlar.
wulfgarop, 4 hafta önce - Alıntıya git

Teşekkürler hocam. Bekliyoruz inşâallah.

01 Haziran 2022 11:32

windows7
Şef
Kurul ve komisyonlarda görev almak derken kasıt nedir arkadaşlar? Mesela disiplin kurulu, akademik başarıyı denetleme kurulu gibi şeyler sene başında dağıtılıyor herkese. Bunlar mı yoksa daha üst düzey bir şey mi kastediyor..? Ayrıca il ilçe ve iya ulusal düzeyde proje çalışmalarına katılmış olmak diyor. Tübitak bu benim eserim, 4006 fuar da dahil midr, ben bir detay bulamadım açıkçası
Toplam 32 mesaj