Editörler : "eskiyara"Pangaea

tukiu
Memur
12 Haziran 2022 13:18

hengi sendikalar bu konuda bir girişimde bulundu yada bulunmadı ? bilenler paylaşalım mı?

braveheart1234
Daire Başkanı
12 Haziran 2022 14:38

Eğitim-iş.

tukiu, 2 yıl önce

hengi sendikalar bu konuda bir girişimde bulundu yada bulunmadı ? bilenler paylaşalım mı?

tukiu
Memur
26 Ağustos 2022 20:36

sağlık sektörü ödülünü alıyor eğitim sendikaları eylem kararı neden almıyor

halis4242
Genel Müdür
26 Ağustos 2022 21:17

Öğretmenler devletin üvey çocuğudur, diğerlerinden sıra gelirse ülke yöneticileri az buçuk belki verir ama bu verilen tam olmaz buçuklu olur!!?

Hoş öğretmenler iş bıraksa hemen cezai işlem uygulanır, gereği yapılır. Öğretmen bolluğu var ülkede..!

sadrainman
Müsteşar
26 Ağustos 2022 21:23

en büyük sebebi doktorun 3 istifa edip geri dönme hakkı var ve özelde çalışma şartları bayağı bizlere göre avantajlı

kodadıesmer
Aday Memur
26 Ağustos 2022 23:42

doktor bir saat çalışmadı mı kriz olur öğretmen 1 hafta derse girmesin kimsenin umurunda olmaz.

Behzatçç
Yasaklı
26 Ağustos 2022 23:43

Öylemi kimse derse girmesin ders anlatmayın arkdaşlar kimseye.
kodadıesmer, 2 yıl önce

doktor bir saat çalışmadı mı kriz olur öğretmen 1 hafta derse girmesin kimsenin umurunda olmaz.

blogger21
Şef
27 Ağustos 2022 00:48

Hala yetkili sendikaya üye olan varsa gram üzülmem

arda011
Memur
27 Ağustos 2022 14:45

Öğretmenler maalesef Doktorlar gibi ortak hareket etmiyor. Grev yapmadan iyileştirme beklemek saflıktır...

Behzatçç
Yasaklı
27 Ağustos 2022 15:00

Safız zaten suratımıza tükürmedikleri kaldı
arda011, 2 yıl önce

Öğretmenler maalesef Doktorlar gibi ortak hareket etmiyor. Grev yapmadan iyileştirme beklemek saflıktır...

Kuanşi İm Pusar
Aday Memur
27 Ağustos 2022 15:10

Öğretmenlerle doktorları bir tutmayın. Bir sürü vasıfsız boşta öğretmen var dolayısıyla biri gider biri gelir üstelik bu ülkede ücretli öğretmenlik adında eğitim fakültesi mezunu ya da formasyonu olmayan kişiler de öğretmenlik yapıyor. Ben de edebşyat okudum hala kendi kendime sapladığım bu hançeri çıkarmaya çalışıyorum. Şimdi zaten bir sürü öğretmen var şu an 10 bin maaş alıyorlar bu maaş bu zamanda sakız parası gibi bir şey ama bırakın bu parayı şu an 7500 olsa öğretmen maaşı buna bile ses etmeyip olsun çalışırım diyen öğretmenler var. Kısaca müstehak ayrıca doktorların yanında öğretmenler kim olabilir de grevmiş eylemmiş yapacamış yapın zaten eğitim diye bir şey yok ki sıradan biri de gelir ders verir zaten ne fark var :))

Behzatçç
Yasaklı
27 Ağustos 2022 15:20

Evet öyleeee bakacak kal geldi hepsine öğretmenlerin az bike yaptılar aç kalsalar yeridir öğretmenler
tukiu, 2 yıl önce

eee şimdi sağlık sektörü ek ödeme alacak ? öğretmenler ve diğer memurlar bakacak mı??

ackenbenbendegilim
Daire Başkanı
27 Ağustos 2022 16:37

ne kadar cahilce düşünceler. sen kendini değerli görmezsen başkası değerli görür mü?

arda011
Memur
27 Ağustos 2022 20:42

Öğretmenler grev yapsa ne olurmuş(!) Çok şey olur ama bazıları anlayamaz. Öncelikle ülkemizde neredeyse annelerin çoğu çalışıyor. Çocuklara evde sen bakacaksın sanırım. Ondan ziyade öğretmenlerin grev yapması insanları rahatsız eder kamuoyu oluştur. Bu durum siyasi sonuçlar da doğurur. Hiçbir siyasi erk bu durumu göğüsleyemez. Asıl mesele birlik olabilmekte.

tukiu
Memur
29 Ağustos 2022 23:14

Ne yazık ki öğretmen görünümlü troller her yerde ... kendi muslukları için her çamuru atacaklar...

Kagiş
Müsteşar
29 Ağustos 2022 23:42

Size iyi grevler o zaman!!? İyice bağırın ki sesinizi duysunlar arkadaş!))

arda011, 2 yıl önce

Öğretmenler grev yapsa ne olurmuş(!) Çok şey olur ama bazıları anlayamaz. Öncelikle ülkemizde neredeyse annelerin çoğu çalışıyor. Çocuklara evde sen bakacaksın sanırım. Ondan ziyade öğretmenlerin grev yapması insanları rahatsız eder kamuoyu oluştur. Bu durum siyasi sonuçlar da doğurur. Hiçbir siyasi erk bu durumu göğüsleyemez. Asıl mesele birlik olabilmekte.

hugo.almeida
Kapalı
30 Ağustos 2022 12:07

Sınavla uzman öğretmenliği savunanları meydanlara bekliyorum. Doktor gibi uzman oluyorsunuz. Uzman doktor 12 bin ile 27 bin arasında teşvik alacak. Siz de bin lira alacaksınız. :)

Behzatçç
Yasaklı
30 Ağustos 2022 12:19

Ve hala savunanlar var. Uzman öğretmen oluyorsunus bin lira alıcaksınız diyerek seyyanen zam olayınıdq kapattılar. Yazıklar olsun bize
hugo.almeida, 2 yıl önce

Sınavla uzman öğretmenliği savunanları meydanlara bekliyorum. Doktor gibi uzman oluyorsunuz. Uzman doktor 12 bin ile 27 bin arasında teşvik alacak. Siz de bin lira alacaksınız. :)

tukiu
Memur
02 Eylül 2022 10:10

sendikalar sesinizi çıkarın

birKEDİgördümSANKİ
Müsteşar Yardımcısı
02 Eylül 2022 10:24

Doktor da iş bırakamaz toplu hâlde, öğretmen de!

Hak ararken kamu hizmetlerini aksatamazsiniz.

Doktora öğretmene vb ne işlenen en ağır suçta bile!

zar zor aldığı randevu günü doktorlar iş bırakıncamagdur olan hastaya bakacak birini bulursan açarsın başlığı

Toplam 44 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi