Editörler : E.Kayı Han
20 Mayıs 2022 10:27

4B Heyet Raporu

Arkadaşlar 4B Li personel yıl içinde en fazla kaç gün heyet raporu alabilir ? Bilen yazabilir mi teşekkür ederim

Hop dedik abi
Aday Memur
20 Mayıs 2022 12:49

Heyet raporunda sınır yok diye biliyorum.

20 Mayıs 2022 19:59

ben geçen ay tümör ameliyatı oldum beyinden, sağolsun bu meslek beynimizi yedi. 45 gün heyet raporu aldım 25 günü kaldı son maaş yattı ptt ye de verilmedi ama sonraki ay nolur yatar mı veya ücretsiz izne mi ayırırlar yokda kovulur muyuz bilmiyorum ben de merak ediyorum başlık açacaktım şansıma siz açmışsınız. malum kadrolular süresiz hastalanabilirler ama sözleşmeliler hastalanamaz kesin yalan söylüyorlardır diye heyet istiyorlar. bilen biri cevaplarsa seviniriz :)
20 Mayıs 2022 20:07

Geçmiş olsun hocam. Nasıl farkedildi ne belirtiler gösterdi hastalık

ÖleneKadarSözleşmeli, 2 yıl önce
ben geçen ay tümör ameliyatı oldum beyinden, sağolsun bu meslek beynimizi yedi. 45 gün heyet raporu aldım 25 günü kaldı son maaş yattı ptt ye de verilmedi ama sonraki ay nolur yatar mı veya ücretsiz izne mi ayırırlar yokda kovulur muyuz bilmiyorum ben de merak ediyorum başlık açacaktım şansıma siz açmışsınız. malum kadrolular süresiz hastalanabilirler ama sözleşmeliler hastalanamaz kesin yalan söylüyorlardır diye heyet istiyorlar. bilen biri cevaplarsa seviniriz :)
20 Mayıs 2022 21:14

sağolasınız kulak çınlaması başladı geçmeyince kbb ye gittim çözemediler mr çektirdiler tümör çıktı kulaktan vazgeçtik, hala da çınlıyor zaten
AptallarYorumYazmasn, 2 yıl önce

Geçmiş olsun hocam. Nasıl farkedildi ne belirtiler gösterdi hastalık

Zeynep167
Aday Memur
20 Mayıs 2022 21:49

Çok geçmiş olsun bence tekrar rapor alabilirsiniz aynı doktordan kurumun sıkıntı çıkaracağını düşünmüyorum

sksmgtn
Aday Memur
22 Mayıs 2022 10:54

hocam çok geçmiş olsun. Allah şifanızı versin. 25 gün sonra durumla alakalı bilgilendirme yapar mısınız?

Ersanx01
Memur
22 Mayıs 2022 11:45

Çok geçmiş olsun bende yarın endoskopi çekecem meslekten önce midemle ilgili sorun yoktu dua edinde birşey çıkmasın arkadaşlar stres kaygı insanı bitiriyor

E.Kayı Han
Editor
22 Mayıs 2022 12:31

Maaşını alırsın onda sıkıntı yokta çok fazla telefona bakma. Hatta telefona hemen hemen hiç bakma. Yanından uzak tut. Telefonla kesinlikle konuşma. Mecbur kalırsan handsfree de konuş.

Televizyona bakma. Ani görüntü değişikliği olan hiçbir şeye bakma.

Diğer hususlara gelince dediğim gibi maaşını alırsın kimse de seni kovamaz.

Çok geçmiş olsun. Allah iyiliğini versin.

benkatip
Şef
24 Mayıs 2022 23:48

çok ama çok geçmiş olsun...

Katibix
Şube Müdürü
10 Haziran 2022 21:37

Maas yönünden sıkıntınız olmaz arkadaslar. Sözleşmeliyim ayagim kirildi ameliyat oldum 6 ay kadar raporluydum. Maas PTT uzerinden yatıyor e devletten banka hesabı tanımlarsınız PTT 'de tanımladığınız hesaba aktarırlar. Yine e devletten is görememezlik ödemesi yazarsanız yatıp yapmadığını ordan kontrol edersiniz. Ayın 15 inde yatmaz ödenekler. Raporu aldiginiz tarihten 1 ay sonrasına yatar. Ayın 20 sinde rapor aldıysanız diger ayın 20 si gibi yatar. Arada ki 5 günlük fark maas ayın 15 inde maas hesabınıza yatar
Toplam 10 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi