Editörler : ayşegül bgm
20 Mayıs 2022 19:33   

Usulüne uygun ayrıldım zimmete düşmedim
Herkese iyi günler Aralık ayında usulüne uygun ayrıldım mart atamasında atandım fakat zimmete düşmedim.Aldığım bilgilere göre usulüne göre ayrılmakta bir şey ifade etmiyormuş atamamıza engelmiş.Dava sürecine gideceğim.Dava açıp pozitif sonuçlanan arkadaşlar varsa bilgi alabilir miyim?Şimdiden teşekkür ediyorum
20 Mayıs 2022 19:57

subkutan
Şef
Benim tanidigim arkadaslarim var gorevlerine basladi. Biran once yurutme durdurmali dava acmalisiniz. Yada 1 yil bekleyip tekrar atancaksaniz. Yalniz unutmayin davayi kesin kazancaksiniz diye bisey yok. İlk mahkemeyi kazansaniz bile bir ust mahkemeyi kaybetme durumunuz var. Herseyi goze alaeak karar verir. Hakkinzida hayirlisi olsun.
20 Mayıs 2022 20:00

Merve6444
Aday Memur
Benim tanidigim arkadaslarim var gorevlerine basladi. Biran once yurutme durdurmali dava acmalisiniz. Yada 1 yil bekleyip tekrar atancaksaniz. Yalniz unutmayin davayi kesin kazancaksiniz diye bisey yok. İlk mahkemeyi kazansaniz bile bir ust mahkemeyi kaybetme durumunuz var. Herseyi goze alaeak karar verir. Hakkinzida hayirlisi olsun.
subkutan, 1 ay önce - Alıntıya git
1 yıl sonra bu puanım geçersiz oluyor maalesef o yüzden dava yoluna gideceğim
20 Mayıs 2022 21:02

subkutan
Şef
1 yıl sonra bu puanım geçersiz oluyor maalesef o yüzden dava yoluna gideceğim
Merve6444, 1 ay önce - Alıntıya git
Tabi orasi oyle. Temmuzdaki sinava girmeniz gerekecek. Süreç hakkinda sorcaginiz bisey olursa sorabilirsiniz.
20 Mayıs 2022 21:12

Merve6444
Aday Memur
Tabi orasi oyle. Temmuzdaki sinava girmeniz gerekecek. Süreç hakkinda sorcaginiz bisey olursa sorabilirsiniz.
subkutan, 1 ay önce - Alıntıya git
Teşekkür ediyorum
24 Mayıs 2022 20:54

Kusucar
Memur

Çekin durun bakalım ceremesini, hak yerken kaymak yiyeceginizi zannediyordunuz.Son atamalardan sonra dava yolu daha da sert bir şekilde red yiyor.

24 Mayıs 2022 21:11

Merve6444
Aday Memur

Çekin durun bakalım ceremesini, hak yerken kaymak yiyeceginizi zannediyordunuz.Son atamalardan sonra dava yolu daha da sert bir şekilde red yiyor.

Kusucar, 1 ay önce - Alıntıya git
Siz hak yiyen görmemişsiniz hepimiz üniversitelere hakkımızla puanımızla girdik bize tanınan hakla da işten ayrıldık siz anca böyle sallarsınız
25 Mayıs 2022 13:14

kykdr
Aday Memur
Siz hak yiyen görmemişsiniz hepimiz üniversitelere hakkımızla puanımızla girdik bize tanınan hakla da işten ayrıldık siz anca böyle sallarsınız
Merve6444, 1 ay önce - Alıntıya git
Madem sağlık bakanlığı düşünüyorsunuz tercih etmeyin kardeşim üniversiteleri , sonra saçma sapan bi ajitasyon yapıyorsunuz
29 Mayıs 2022 11:17

Kusucar
Memur
Madem sağlık bakanlığı düşünüyorsunuz tercih etmeyin kardeşim üniversiteleri , sonra saçma sapan bi ajitasyon yapıyorsunuz
kykdr, 1 ay önce - Alıntıya git

Sağlık bakanlığı bunlara bi ağlama duvarı yapacak, bunlar rezalet bir hale soktular atamaları.Şunların cesaretinden istiyorum yeminle.Issiz kalıp davayı kesin kazanamayacaklarini bildikleri halde üniv tercih ediyorlar.Bir de bunun gibi yüzlerce gereksiz daha var....

01 Haziran 2022 20:01

Kpsbirincisi
Şube Müdürü

Benim de puanım yetiyordu ama istediğim yer açılana kadar surda çalışayım sonra istediğim yere atanıp istifa ederim demedim 1 yıl bekledim. Kim nederse desin, devlet böyle bir hak ta verse değişmez bu bir haktır ,ama sizin seçiminiz tabi buna da kimse karışamaz o ayrı.

Toplam 9 mesaj