Editörler : gubaz
20 Mayıs 2022 20:49   

4b sözleşmeli personel ile diğer merkezi atama arasındaki fark
arkadaşlar yeni 4 b ataması duyuruldu fakat her zamanki alım türü ve bunun arasında ne tür fark var ve de benim anlamadığım bu şekilde atanırsak kadrolu olmuyor muyuz? yani sürelimi nasıl oluyo bilen var mı?
21 Mayıs 2022 00:01

karasakal37
Aday Memur

4B sözleşmelileri sayısını eklicez dendi ama sadece dendi onun hakkında ne olacak nasıl bir çalışma olacak belli değil

21 Mayıs 2022 00:59

Ahmet5510
Aday Memur

657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 4. maddesi b bendinde sözleşmeli kamu personeli ile ilgili şartlar düzenlenmiştir. Yıl sonunda sözleşmeleri yenilenir. Ancak kadrolu personel ile aralarında özlük haklarında ( maaşlarında,terfilerinde) farklılıklar vardır. Kadroya geçme durumunuz kuruma göre değişiklik gösterir.

21 Mayıs 2022 08:10

cansubbb
Aday Memur

4B sözleşmelileri sayısını eklicez dendi ama sadece dendi onun hakkında ne olacak nasıl bir çalışma olacak belli değil

karasakal37, 2 ay önce - Alıntıya git
biliyorum hocam ben bilgi istiyorum bu ikisi arasındaki fark nedir iyi yanları kötü yanları
21 Mayıs 2022 08:39

cansubbb
Aday Memur

657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 4. maddesi b bendinde sözleşmeli kamu personeli ile ilgili şartlar düzenlenmiştir. Yıl sonunda sözleşmeleri yenilenir. Ancak kadrolu personel ile aralarında özlük haklarında ( maaşlarında,terfilerinde) farklılıklar vardır. Kadroya geçme durumunuz kuruma göre değişiklik gösterir.

Ahmet5510, 2 ay önce - Alıntıya git
teşekkür ederim cevap verdiğiniz için
21 Mayıs 2022 10:47

caferansn
Aday Memur
Maaş farkı yol ücretleri ek harcirah farkları yani aslında şöyle düşünülebilir kadrolu esas evlat, sözleşmeli üvey evlat
21 Mayıs 2022 11:30

cansubbb
Aday Memur
Maaş farkı yol ücretleri ek harcirah farkları yani aslında şöyle düşünülebilir kadrolu esas evlat, sözleşmeli üvey evlat
caferansn, 2 ay önce - Alıntıya git
hımm peki işten çıkarma olayı nedir? ben seninle sözleşme imzalamıyorum diyebilirler mi aynı zamanda?
Toplam 6 mesaj