Editörler : gubaz
22 Mayıs 2022 14:54   

LGS görev başvurusu

Merhaba sevgili arkadaşlar. LGS sınavında görev almak için birkaç gün önce başvuru yapmıştım. Başvuru süresi dolunca mebbise girdim ve bir sınavda yapılacaklar videosu ile karşılaştım. Video bitince de alttaki tebellüğ ettim butonuna tıkladım. Sınav görevlerim sekmesinde ise göreviniz bulunmamaktadır yazıyor. Ben bu sınavda görev alacak mıyım? Ayrıca bir de görev onayı falan gerekşyor mu? Teşekkürler.

22 Mayıs 2022 15:29

Alex10alec
Şef

Görev çıkmamış benim durumumda sizinki

22 Mayıs 2022 16:01

Argan35
Memur

benim de öyle, çıkmadığını düşünüyorum.

22 Mayıs 2022 16:32

braveheart1234
Şube Müdürü

0 puanla görev çıkmadı. İlginç.

22 Mayıs 2022 16:37

bullaşıkkk
Aday Memur

Göreviniz bulunmamaktadır yazdığı halde görev alacak mıyım diye sorman... İlginç

22 Mayıs 2022 18:38

EsTeRGoN40
Memur

Bizim okulda hiç kimseye çıkmadı. Yan okulun yarısına çıkmamış. İlginç

22 Mayıs 2022 20:36

berken47
Şef

0 puanla görev çıkmadı. İlginç.

braveheart1234, 1 ay önce - Alıntıya git

Çok var öyle ,kimlere çıktıysa artık buna da torpil girmişse hiç sasirmam

22 Mayıs 2022 21:31

mustafakakac
Aday Memur
0 puanliyim bana da gorev cikmadi
22 Mayıs 2022 23:18

ömer42
Daire Başkanı

Bizim okulda hiç kimseye çıkmadı. Yan okulun yarısına çıkmamış. İlginç

EsTeRGoN40, 1 ay önce - Alıntıya git

100 görevliye ihtiyaç var ve ilçeden 120 öğretmen görev istedi diyelim. Sistem ilk yerleştirmede 40 kişi, ikinci yerleştirmede 20 kişiye görev veriyor hocam. Yani ihtiyaç 100 kişi, başvuru 120 kişi, bunun puan esasına göre 100 kişisine görev vermiyor.Daha sonra ilçe görev isteyenleri puanlarına göreelle tek tek yerleştiriyor. (Örnekteki 40 ve 20 rastgele yazılmıştır. Görevlilerin tamamının ilk yerleştirmede belli olmadığını belirtmek için verilen sayılardır.)

23 Mayıs 2022 22:11

Hattap Arslan
Aday Memur

Bana da 0 puanla çıkmadı. Görevlendirme istatistiklerinden bakacam. Benden yüksek puanlı birilerine görev verilmişse yasal yollara başvuracam...

23 Mayıs 2022 22:33

adanalı1984
Şef

Görev yok. Çıkmadı

23 Mayıs 2022 22:42

halis4242
Şube Müdürü

Bana da çıkmadı.

23 Mayıs 2022 22:52

Turhan06
Daire Başkanı
Sınav görevi çıkmamış olsa bile görevlendirme istatistiklerinde puan sıralamasına göre görevlendirilemediniz şeklinde belirtmesi gerekir. ( 0 puanla da nasıl görevlendirme olmuyorsa ilginç) Ben görevlendirmelerin henüz yapılmadığını düşünüyorum.
23 Mayıs 2022 22:53

Turhan06
Daire Başkanı
Ankara il ve ilçelerinde sınav görevlendirmesi çıkan arkadaşlar var mı?
24 Mayıs 2022 02:31

Hattap Arslan
Aday Memur
Sınav görevi çıkmamış olsa bile görevlendirme istatistiklerinde puan sıralamasına göre görevlendirilemediniz şeklinde belirtmesi gerekir. ( 0 puanla da nasıl görevlendirme olmuyorsa ilginç) Ben görevlendirmelerin henüz yapılmadığını düşünüyorum.
Turhan06, 1 ay önce - Alıntıya git

Görevli olduğum ilde görevlendirmeler yapılmış.0 puanla bana çıkmadı ben de şaşırdım. Son yerleştirme bittikten istatistiklerden sonra netleşir o yüzden çarşamba gününü bekliyorum...

24 Mayıs 2022 10:15

Beytulmakdis
Aday Memur
Sadece ortaokul öğrencilerinden bir kademeye(8. Sınıf) yönelik bir sınav düşünün ve buna anaokul, ilkokul, ortaokul ve lise öğretmenleri de başvurabiliyor. Dolayısıyla görevin herkese çıkması beklenemez.
24 Mayıs 2022 10:27

Lobolop
Aday Memur
Sadece ortaokul öğrencilerinden bir kademeye(8. Sınıf) yönelik bir sınav düşünün ve buna anaokul, ilkokul, ortaokul ve lise öğretmenleri de başvurabiliyor. Dolayısıyla görevin herkese çıkması beklenemez.
Beytulmakdis, 1 ay önce - Alıntıya git
Bu kadar yorum arasından bir tane aklı başında birinin çıkmış olması sevindirici. Arkadaşlar öğretmenler olarak bizler artık çok kalabalık bir grubuz ve görev çıkma durumu eskisi gibi değil maalesef, kolay kolay herkese çıkmıyor. Arkadaşımızın da belirttiği gibi bütün öğretmen camiası sadece 8. Sınıfların sınavı için görev istiyor ki çıkmaması da gayet doğal.
24 Mayıs 2022 10:35

ömer42
Daire Başkanı
Turhan06, 1 ay önce - Alıntıya git

Bu senenin ilk sınavı hocam. Herkesin puanı sıfır yani. E-sınavda görev alanlar hariç. Onun puanı yüksek olduğu için öğretmenlerin çoğu e-sınavda görev almıyor.

24 Mayıs 2022 10:54

yakup_55
Şube Müdürü
Arkadaşlar çoğu ogretmenin puanı bu yıl itibari ile sıfır ama bu eşitlikten bildiğim kadari ile önceki sene puanına bakılıyor. Geçen sene bana lgs çıkmadı sadece burslulukta görev aldim geçen seneki puanım 47 ama bana da çıkmadı. Okulumda çıkanı da duymadım. Enteresan bir durum doğrusu.
28 Mayıs 2022 00:02

monna34
Aday Memur

ben sınav almadım yıllardır.dolayısıyla unutmuşum. lgs için baktım görev reddedilmiştir diyor.sanırı

28 Mayıs 2022 00:04

monna34
Aday Memur

sanırım onaylamakta geç kalmışım.çok üzüldüm.okuldan görev isteyen söylesin dediler.inşallah ona çık

Toplam 20 mesaj