Editörler : M00NB0W
23 Mayıs 2022 20:46   

Evlenecek gücümüz kalmadı

Memurum yakında evlilik var kara kara düşünüyorum nasıl çıkarım işin içinden diye. Arkadaş elimiz kolumuz bağlandı. Ne yapacağımı şaşırdım iyice. Memur daha böyle düşüniyorken asgari ücretli bir çalışandan nasıl ev kurmalarını bekliyorlar anlamadım gitti.

23 Mayıs 2022 21:07

Emir ka
Memur
Siz kötü zamanda memurluğa başlamışsınız.allah yardımcınız olsun.bu zamanda karnını doyurduğuna şükredeceksin.ekonomi batık ülke bitik.şu an şükrediyorum iyiki bu zamanda atanmamışım.ben 12 yıl önce atandım.tek maaşımla kimse yardım etmeden evliliğimi de yaptım ev araba sahibi de oldum şükür
23 Mayıs 2022 21:16

Argan35
Memur

Bazi geleneklerden vazgecilecek, altin gibi, susleme gibi, orkestra gibi.

23 Mayıs 2022 21:31

royznow
Aday Memur
Siz kötü zamanda memurluğa başlamışsınız.allah yardımcınız olsun.bu zamanda karnını doyurduğuna şükredeceksin.ekonomi batık ülke bitik.şu an şükrediyorum iyiki bu zamanda atanmamışım.ben 12 yıl önce atandım.tek maaşımla kimse yardım etmeden evliliğimi de yaptım ev araba sahibi de oldum şükür
Emir ka, 1 ay önce - Alıntıya git
O müreffeh günleri yaşamışsınız inşallah bizede nasip olur. Resmen 100 yılda bir gelen 5-6 senelik dilimde her şeye sahip olmuşsunuz :)
23 Mayıs 2022 21:32

TheSaw
Yasaklı
Aklın varsa evlenmezsin zaten
23 Mayıs 2022 22:14

Emir ka
Memur
O müreffeh günleri yaşamışsınız inşallah bizede nasip olur. Resmen 100 yılda bir gelen 5-6 senelik dilimde her şeye sahip olmuşsunuz :)
royznow, 1 ay önce - Alıntıya git
İnşallah.2010 2015 arası memurun refah seviyesinin en yüksek olduğu dönemdi.inşallah en kısa zamanda o dönemlere geri döneriz
Toplam 5 mesaj