Editörler : gubaz
25 Mayıs 2022 14:49

husozkan07
Aday Memur

Ben de 2012 de KPDS'ye girdim.

83,75 almıştım. Mebbisde gözüküyor. Hatta 2012 den daha önce girdiğim KPDS ve ÜDS puanlarım da gözüküyor.

25 Mayıs 2022 14:51

F5F6F7
Aday Memur

Ben bir mahalli hizmetiçi eğitimde seminer vermiştim. Mebbiste hizmetiçi eğitim bilgilerinde katılım bilgileri bölümünde eğitim yöneticisi yazıyor. O yüzden kabul olur bence.

BuAşkFazlaSana, 1 ay önce - Alıntıya git

Evet hocam sizinkisi öyle. Ben de alanımla ilgili kurs vermiştim ve eğitim görevlisi yazıyor. Aradaki fark ne anlayamadım

25 Mayıs 2022 15:20

Trabzonn61
Aday Memur

Çok ilginç bulamıyorum kılavuzu indirdim 3ten sonra catallaniyor maddeler.mudurde yolladı ondada böyle bişey yok acaba ne demek istiyor yazi

sadrainman, 1 ay önce - Alıntıya git

Okula gelen yazıda sadece yazılı sınav duyurusu ve ekleri var. Klavuzu nerden gördünüz sizler arkadaşlar.

25 Mayıs 2022 18:31

crabnet355
Müsteşar Yardımcısı
Mebbiste var diye güvenmeyin.Belgelerin asıllarını isteyecekler büyük ihtimal.. o yüzden asıl da aslı gibidir onaylılarını şimdiden bulmaya bakın
26 Mayıs 2022 09:52

ömer42
Daire Başkanı

Hocalarım sanırım eğitim yöneticiliği/ eğitim görevlisi/ kursiyer farklı şeylermiş. Zaten kursiyeribiliyoruz ama hizmet içi eğitimi ayarlama vs işlemleri yapanlar eğitim yöneticisi oluyormuş. Tam bilenler varsa aydınlatabilir.

F5F6F7, 1 ay önce - Alıntıya git

Hizmetiçi eğitim faaliyetinde ders anlatan kişi "eğitim görevlisi", kursa katılanlar "kursiyer", hangi kurumda yapılıyorsa o kurumundan görevlendirilen idareci "eğitim yöneticisi" hocam.

26 Mayıs 2022 10:38

F5F6F7
Aday Memur

Hizmetiçi eğitim faaliyetinde ders anlatan kişi "eğitim görevlisi", kursa katılanlar "kursiyer", hangi kurumda yapılıyorsa o kurumundan görevlendirilen idareci "eğitim yöneticisi" hocam.

ömer42, 1 ay önce - Alıntıya git

Teşekkür hocam

26 Mayıs 2022 11:33

rabatfas
Aday Memur

mebbis te hizmetiçi bölümünde e sertifikalarımız bulunuyor.Onlar geçerli sanırım.Yani komisyon onlarıda değerlendirecek.Ancak kılavuz ve yönergede böyle bir açıklama yok.Her halde e sertifikayı da tekrar siz mebbise yükleyin demezler.Yine mesleki gelişim çalışmaları tablosunda bazı kriterlerde açıklama kısmında bu çalışma görevlendirme yazısıyla belgelendirilir diyor.Mesela müdür bize yaptığımız bir çalışmayla ilgili bugün resmi bir yazı yazsa kabul olur mu.Şu tarihte şu çalışmayı yapmıştır gibi.Bir çok belirsizlık var.

27 Mayıs 2022 10:35

sadrainman
Müsteşar

Tüm belgeri yükleyecek olanda var puan verilecekmis kafayı yedi millet

Toplam 28 mesaj