Editörler : cihan27E.Kayı Han
25 Mayıs 2022 16:21   

Fahrettin Koca Zam Açıklaması: Biraz Sabır

Sağlık Bakanı Dr.Fahretin KOCA bugün öğlen saatlerinden Türkiye Büyük Millet Meclisine geldi. KOCA , Ak Parti Grup Başkanvekili Mustafa ELİTAŞ ile Sağlık Çalışanlarına zam konusunda görüşme yapacak. Meclise girişte basın mensuplarına açıklama yapan Bakan KOCA : ''Cumhurbaşkanımızın açıkladığı 5. müjde bu ay meclise geliyor biraz sabır '' Dedi

Bakan Koca iyileştirmelerin Temmuz Zammı öncesinden olacağını herkesin bundan memnun kalacağını söyledi. Bakan KOCA , Sağlık Çalışanlarının sorunlarının ciddi manada çözüleceğini herkesin bunu göreceğini söyledi.

25 Mayıs 2022 16:23

Android60
Şef

Bu saglıkcılar ve saglıkvılara yapılan zamlarda baydı artık ya sanki dünyayı kurtardılar

25 Mayıs 2022 16:26

Poseidon39
Aday Memur

Bu saglıkcılar ve saglıkvılara yapılan zamlarda baydı artık ya sanki dünyayı kurtardılar

Android60, 1 ay önce - Alıntıya git

neden insana evrildin ki sen .d maymun vs kalıp frontol lob. kullanmasaydın keske gerci simdidüsündüm de çok bi farkın yok aslında. nefes alıyorsun. sıcıyorsun. baska bi s. ay boka benzediğin yok saygılar .d

25 Mayıs 2022 16:30

lalati
Genel Müdür

kardeşim emin ol bugüne kdr sağlıkçılara yapılmış bir zam yok hep sadece lafta kaldığı için insanın ağzına sakız oluyor ve algı yapılıyor. senelerdir hep aynı muhabbet ama daha hiç somut sonuç alınmadı o yüzden dışarıdan bakan bir göz sürekli bize zam yapılıyormuş gibi gözüküyor

25 Mayıs 2022 16:33

yamachi8
Daire Başkanı

Özlük haklarından bahsediyor bakan zamdan değil. Sağlıkta şiddet vs konulardan

25 Mayıs 2022 17:18

Erdem1213
Aday Memur

keske zam yapilsaydi da beni baysaydi.Algi boyle bisey iste.
25 Mayıs 2022 17:27

lbrnt.vet
Şef

Sağlık bakanlığı değil sabır bakanlığı artık hepimiz sabırlı çalışanlarız sağlık felan kalmadı dalga geçiliyor artık millet te sanıyor ki sağlıkçılar her ay zam alıyor yazıklar olsun

25 Mayıs 2022 17:40

Android60
Şef

neden insana evrildin ki sen .d maymun vs kalıp frontol lob. kullanmasaydın keske gerci simdidüsündüm de çok bi farkın yok aslında. nefes alıyorsun. sıcıyorsun. baska bi s. ay boka benzediğin yok saygılar .d

Poseidon39, 1 ay önce - Alıntıya git

Kaliten belli senin kaliteden yoksun arkadas..

25 Mayıs 2022 18:22

Ferit13
Aday Memur

Poseidon39, 1 ay önce - Alıntıya git

Evrildiğine emin misin? Sanki hala süreç devam ediyor gibi.

25 Mayıs 2022 19:41

fizyoxxx
Aday Memur

tahmini lisansiyer maaşı kaç olacak acaba ? 14,15 diye düşünüyorum ben...

25 Mayıs 2022 19:56

xxx xxxx
Aday Memur

fizyoxxx, 1 ay önce - Alıntıya git
Hahahaha çok iyi niyetlisin
25 Mayıs 2022 20:03

PowerSup
Memur

fizyoxxx, 1 ay önce - Alıntıya git

20-30 olur :D ironi yapıyorsun de mi ? Çünkü şuan 8 bin herşey dahil şekilde bu yeni düzenlemeden gelirse 500-1000 tl döner gelir ve lisans maaşı 8500-9000 olur önlisans 8500 olur o da olursa yani.

25 Mayıs 2022 20:05

fizyoxxx
Aday Memur

20-30 olur :D ironi yapıyorsun de mi ? Çünkü şuan 8 bin herşey dahil şekilde bu yeni düzenlemeden gelirse 500-1000 tl döner gelir ve lisans maaşı 8500-9000 olur önlisans 8500 olur o da olursa yani.

PowerSup, 1 ay önce - Alıntıya git
Temmuz zammıyla beraber demiştim
25 Mayıs 2022 22:23

MrMazY
Memur

teknikerleri hemşireleri bilmemde ben doktor olsam bu maaşa devlette çalışmam.

25 Mayıs 2022 22:31

max gradel
Memur

teknikerleri hemşireleri bilmemde ben doktor olsam bu maaşa devlette çalışmam.

MrMazY, 1 ay önce - Alıntıya git

devlette maaşı düşünce özel sektörde kısıyor maaşları sıkıntı orada doktorlar için elleri de zayıflıyor

25 Mayıs 2022 23:43

wuhanlı
Daire Başkanı

sadece sağlık çalışanlarına olmamalı

polisine, öğretmenine, askerine ve diğer tüm memurlara da zam yapılmalı temmuz enflasyon zammı öncesi

bu şekilde eşitlik gözetilebilir ve hakkaniyetli olur

26 Mayıs 2022 01:54

Gonga
Şef

zam belirli bir meslek grubunla veya zümreyle kısıtlı olmamalı

Tüm memurlar perişan halde sürekli borçlanarak yaşamını sürdürmeye çalışıyor

Maaş mutemetliği yaptığım için farkındayım

Temel gıda barınma vs giderlerini karşılamak için kredi çeken memurlar görüyorum

En tepedeki memura da en alttaki memura da zam gerekiyor maalesef tek çözümü seyyanenZam gerekiyor sadece sağlıkçılara zam yapılması ?şu dönemde? eşitliğe adalete aykırıdır

27 Mayıs 2022 13:12

wuhanlı
Daire Başkanı

Zaten doktorlar 45bin tl kazanıyorlar daha neyin zammını alacaklar

27 Mayıs 2022 13:20

yeşilçamdakimemur
Memur

100 haber var sıfır zam var. Her zamanki politikalar ama yiyen inanan da çok haklılar..

27 Mayıs 2022 13:21

teslimatmakbuzu
Aday Memur

uzman doktorum 30 yıllık tüm gelirim 12888

Toplam 19 mesaj