Editörler : ayşegül bgm
26 Mayıs 2022 16:33

Özel hastane

Arkadaşlar selam. 2022 yılında mezun oldum sayılır finallerim bitti. Atanana kadar özel bir hastanede çalışmak için başvurdum ve kabul edildim. Yalnız sözleşme yapıyorlarmış. Bu yarın öbür gün sağlık bakanlığına atama konusunda sıkıntı çıkarmaz değilmi?

kykdr
Aday Memur
26 Mayıs 2022 17:20

Çıkarmaz 50 yada 60 bin TL tazminat ödeyip çıkarsınız

abyelon
Aday Memur
26 Mayıs 2022 18:19

Sıfırlar fazla olmuş hocam heralde :) sözleşmede de 2 net maaş yazıyor zaten. Sağ olun.

shooterswagger
Aday Memur
26 Mayıs 2022 18:22

Kardeşim işe giren benim sana ne oluyor? Yanlış oldu heralde :D :D

abyelon, 2 yıl önce

Sıfırlar fazla olmuş hocam heralde :) sözleşmede de 2 net maaş yazıyor zaten. Sağ olun.

kykdr
Aday Memur
26 Mayıs 2022 20:03

Küçük hastaneler için geçerli rakam olabilir

kpssyolum
Aday Memur
27 Mayıs 2022 16:33

Hocam bu konuyu bende merak ediyorum.2 hafta çalışıp tazminattan kurtulma gibi bir olay varmış ama emin değilim ben de. Bilgili arkadaşlar aydınlatırsa seviniriz

Kusucar
Şef
29 Mayıs 2022 11:21

Öncelikle özelde çalışma nedeniniz ne bilmiyorum ama gidin bir yerde kasiyer filan olun.Ezilmek baskı altında yaşamak için en müsait yer özellerdir.Asgari ücrete devletteki hemşireden daha fazla ezilip çalışacaksınız.

Kocahüseyin
Şube Müdürü
29 Mayıs 2022 16:00

Son sürat kpss ye çalış atanmaya bak ülkenin her konuda çivisi çıkmış gidiş iyi değil neyin ne olacağı belli değil ahlakı edebi olarak son yılların ağır tirajedikomik buhranıni yaşıyoruz at izi it izine karışmış kimse kimseyi takmaz olmuş herkes kendisini kurtarır olmuş son sürat yokuş aşağı gidiyoruz önüne ne var ne yok katıp götürüyor hayat kimse halinden memnun değil acaba kıyamet yakınmı keşke kopsada kurtulsak .

kpssyolum
Aday Memur
30 Mayıs 2022 11:15

Hocam peki özelde çalışma durumunda istifa durumu nasıl işler atama durumunda istifa konusunda sıkıntı çıkarırlar mı? Aslında biraz da tecrübe kazanmak için istiyorum ben

Kusucar, 2 yıl önce

Öncelikle özelde çalışma nedeniniz ne bilmiyorum ama gidin bir yerde kasiyer filan olun.Ezilmek baskı altında yaşamak için en müsait yer özellerdir.Asgari ücrete devletteki hemşireden daha fazla ezilip çalışacaksınız.

Hemş.rabia
Aday Memur
03 Haziran 2022 13:23

Merhaba ben özelde toplam 2yıla yakın çalıştım. Önce Ankara'daydım ama benim dayanamayacağım kadar baskı vardı orda yapamadım çıktım. Sonrasında başka bir özele girdim orası daha rahattı 1 buçuk yıl kadar çalıştım. Bu hastaneler girmeden önce bir sürü özel hastaneyle görüştüm en iyiyeri seçeyim diye. Sözleşme yapanlar vardı aralarında. Ve hepsinde 2-3 maaş kadar yazıyodu. Yani 1 yıldan önce çıkarsanız sözleşme ellerinde olduğu için 10-15 bin lira ödemeniz gerekebilir. Atanmak için öderim derseniz mantıklı aslında ama bence değmez. Birde başka yerlere bakabilirsiniz İzmirde ve Ankara'da sözleşme yapmadan alan yerler vardı

Kusucar
Şef
04 Haziran 2022 00:30

Hocam istifada mali sıkıntı var mi varsa nedir bilmiyorum ama özelde çalışmayı kimse tavsiye etmiyor.Asgarî ücrete boyumuzdan büyük işler yükleniyor sonuçta insan hayatı ben sırf bu yüzden özel tercih etmedim

kpssyolum, 2 yıl önce

Hocam peki özelde çalışma durumunda istifa durumu nasıl işler atama durumunda istifa konusunda sıkıntı çıkarırlar mı? Aslında biraz da tecrübe kazanmak için istiyorum ben

Toplam 10 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi