Editörler : Kubil ay
26 Mayıs 2022 17:04   

28.dönem mayıs sonu haziran başı açıklanır iddiasi

Telegram da bir grup, Sayın bakana millet bahçesi açılışında soru yöneltilmiş. Mayıs sonu veya haziran başı açıklanır demiş. Ses kayıtları vs de dinledim. Video da çekmiş çocuk zor duruma düşmesin diye paylasmamislar

26 Mayıs 2022 17:12

Muzisyenpolisadayii
Kapalı

Kardaş gözünü seveyim buda trol olmasın :)

26 Mayıs 2022 17:53

Turjela
Şef

Ankara Parkur da paylaşmış. Daha önce de sayın Bakana yöneltilen soru üzerine Mayıs sonunu işaret etmiş diye söylenti vardı. Bu defa gelecek gibi :)

26 Mayıs 2022 18:29

fth0
Aday Memur

Ben gözümle görmeden kulağımla duymadan inanmam ayrıca bu soruyu soran kardeşimiz videoyu paylaşsa nasıl zor duruma düşecek anlamadm . Bu nasıl ülke zihniyete bak bunu paylaşmak suç mu

26 Mayıs 2022 19:10

Emrebey191
Şef

Kardeşim bakanımız video cekmesinden rahatsız olduğu için paylaşmıyor herşeye bir itiraziniz var ne olur inan yani insanlar uğraşıp bir şey sorup paylaşıyorlar ona burun kıvırıyorsunuz gerçekten garipsiniz.

27 Mayıs 2022 00:12

loveturkishteacher
Şef

27.donemde olduğu gibi güneşin doğduğu saatlerde bekliyorum açıklanmasıni:)

27 Mayıs 2022 00:18

Tahir Ulukar
Aday Memur

27.donemde olduğu gibi güneşin doğduğu saatlerde bekliyorum açıklanmasıni:)

loveturkishteacher, 3 ay önce - Alıntıya git

27 Mayıs diye söylentiler var inşallah öyledir hocam ya beklemekten gerçekten bunaldik artık

27 Mayıs 2022 00:28

loveturkishteacher
Şef

27 Mayıs diye söylentiler var inşallah öyledir hocam ya beklemekten gerçekten bunaldik artık

Tahir Ulukar, 3 ay önce - Alıntıya git

İnşallah doğrudur kardeşim ama ben 3-4 Haziran gibi bekliyorum

27 Mayıs 2022 00:40

Tahir Ulukar
Aday Memur

İnşallah doğrudur kardeşim ama ben 3-4 Haziran gibi bekliyorum

loveturkishteacher, 3 ay önce - Alıntıya git

Az önce birisi paylaşmis. Bakan Süleyman soyluya farklı yerde biri bir daha sormuş birkaç güne gelicek ilan demis. İnşallah balon haber değildir. Gerçekten inanmak istiyorum insanlara ama bazıları neden yalan haber yapıyor anlamıyorum. Evlenicem sırf şu polislikten ötürü düğün tarihini koyamıyorum. Eğlence için insanların hayalleriyle oynayanlara hakkımı helal etmiyorum

28 Mayıs 2022 07:21

nayo2009
Şube Müdürü

Yalandir

Toplam 9 mesaj