Editörler : hugo.almeida
26 Mayıs 2022 19:56   

Kpss de Okurken Atanmak

Kpss Lisans B den sınava gireceğim fakat sene uzadı mezun olana kadar atanabilir miyim yoksa boşa mı gidiyor

26 Mayıs 2022 20:11

ttahaaa
Aday Memur

Yardımcı olursanız çok sevinirim

26 Mayıs 2022 20:13

BeardTurco
Kapalı

Yardımcı olursanız çok sevinirim

ttahaaa, 1 ay önce - Alıntıya git
Lisans okuyorsan ve bölümünün atama puanı çok yüksek ise 90+ gibi ve az alım yapılıyorsa sana tavsiyem o okulu bitirme gir lise kpssye daha çabuk atanırsın. Sonra bana dua edersin ulan iyi ki dinlemişim dersin.
26 Mayıs 2022 23:09

nasilolacakbuisler
Daire Başkanı
Katılıyorum bölümünün atama puanları yüksekse o okulu asla bitirme.eğer o son dersi verip geçersen hayatın kayabilir
27 Mayıs 2022 09:36

hsnd
Müsteşar

KPSS Lisans'tan sınava girip bir KPSS Lisans kadrosuna atanmak istiyorsanız tercihlerin son günü itibariyle mezun olmuş olmanız istenir. Ertesi gün bile mezun olsanız atamanızı yapmayacaklardır.

29 Mayıs 2022 22:19

hanzel
Genel Müdür
Mezun olmadan nasıl lisans KPSS'ye başvuruyu kabul ediyor sistem her şeyde bir saçmalık var
29 Mayıs 2022 22:30

araskar
Aday Memur
Lisans okuyorsan ve bölümünün atama puanı çok yüksek ise 90+ gibi ve az alım yapılıyorsa sana tavsiyem o okulu bitirme gir lise kpssye daha çabuk atanırsın. Sonra bana dua edersin ulan iyi ki dinlemişim dersin.
BeardTurco, 1 ay önce - Alıntıya git

10 numara tavsiye atama puanlarına bakıp sonra mezun olup olmayacağına karar ver

29 Mayıs 2022 22:40

hsnd
Müsteşar
Mezun olmadan nasıl lisans KPSS'ye başvuruyu kabul ediyor sistem her şeyde bir saçmalık var
hanzel, 1 ay önce - Alıntıya git
Mezun olmadan başvurup girilebiliyor onda sorun yok. Atanmak İçin tercihlerin son gününde mezun olmuş olmak şartı var. Kişi tercih yapmak istediği tercih döneminin son gününde mezun olmuş olmalı. Ertesi gün bile mezun olsa ataması yapılmaz.
Toplam 7 mesaj