Editörler : swat3410
27 Mayıs 2022 16:36

Ardahan hakkında
Arkadaşlar Ardahan çardağa hakkında bilgi paylaşımı yapacak var mı

GencPolıss32
Aday Memur
27 Mayıs 2022 16:40

+1

Alemdarali
Genel Müdür
27 Mayıs 2022 17:59

Bende ardahan

Polistirmeslegim
Aday Memur
27 Mayıs 2022 18:19

Bilgi verecelicek kimse yok sanırım arkadaşlar istanbuldaysanız nakliyeyi ortak halledebiliriz

Alemdarali
Genel Müdür
27 Mayıs 2022 19:14

Kırklarelindeyim ama eş durumundan hanım eylülde gelecek evi mecbur eylülde goturecem değişiklik olursa yazarım
Polistirmeslegim, 2 yıl önce
Bilgi verecelicek kimse yok sanırım arkadaşlar istanbuldaysanız nakliyeyi ortak halledebiliriz

cnpnl
Aday Memur
27 Mayıs 2022 21:27

Haziran 15 sonrası düşünüyor iseniz beraber gideriz insallah

mengok
Şube Müdürü
27 Mayıs 2022 22:02

Ardahanlıyım her konuda soru sorabilirsiniz .. sosyal hayat nerdeyse yok ancak piknik alanları çıldır gölü posof şavşat harika yerler ve yakın ayrıca gürcistana da gidebilirsiniz .. ev kiraları ortalamanın altındadır .. işlek 1 caddemiz var kongre caddesi .. iş bildiğim kadarıyla rahat ve yok denecek kadar az .. milleti iyidir askeri polisi kısaca devleti sever.. 20bin merkwz nüfusu var il olması tamamen stratejik konumundan kaynaklı .. merak edilenleri cevaplarım

FATİH ATİLLA
Aday Memur
27 Mayıs 2022 22:41

Ortak olduğunda fiyat dusmjyorlar ki devrem bugün konuştuk hep sen konuştun mu mesela tek kişi fiyat ne veriyor 2 kişi fiyat ne veriyor

Alemdarali
Genel Müdür
28 Mayıs 2022 00:04

Eyvallah devrem ığdırlıyım ilk şark kars 2. Ardahan Kafkas yöresini tamamlayacaz İnşallah ilçelerden önereceğin yer var mı devrem
mengok, 2 yıl önce
Ardahanlıyım her konuda soru sorabilirsiniz .. sosyal hayat nerdeyse yok ancak piknik alanları çıldır gölü posof şavşat harika yerler ve yakın ayrıca gürcistana da gidebilirsiniz .. ev kiraları ortalamanın altındadır .. işlek 1 caddemiz var kongre caddesi .. iş bildiğim kadarıyla rahat ve yok denecek kadar az .. milleti iyidir askeri polisi kısaca devleti sever.. 20bin merkwz nüfusu var il olması tamamen stratejik konumundan kaynaklı .. merak edilenleri cevaplarım

mengok
Şube Müdürü
28 Mayıs 2022 00:07

İllede ilçeye gideyim diyorsan posof derim ..
Alemdarali, 2 yıl önce
Eyvallah devrem ığdırlıyım ilk şark kars 2. Ardahan Kafkas yöresini tamamlayacaz İnşallah ilçelerden önereceğin yer var mı devrem

cnpnl
Aday Memur
28 Mayıs 2022 00:43

Göle ile alakalı detaya ihtiyaç var, lojman durumu nasıldır? Ev kiraları uygun mu? Ev tutsak istersek hangi mahalle ya da hangi yerden tutmak uygundur?

Ek olarak dizel araba sorun yaratıyor mu ? Istanbuldan gelecek biri için qrdahan özellikle göle için nasıl tedbirler almamız lazım?

mengok, 2 yıl önce

mengok
Şube Müdürü
28 Mayıs 2022 00:46

Dizel araç sıkıntı yaratır .. gölede olabilir tabi .. lojman konusunda ardahanda çalışan arkadaşlar yardımcı olursa iyi olur istanbuldan gelen biri için kiralar gayet uygundur
cnpnl, 2 yıl önce

Göle ile alakalı detaya ihtiyaç var, lojman durumu nasıldır? Ev kiraları uygun mu? Ev tutsak istersek hangi mahalle ya da hangi yerden tutmak uygundur?

Ek olarak dizel araba sorun yaratıyor mu ? Istanbuldan gelecek biri için qrdahan özellikle göle için nasıl tedbirler almamız lazım?

28 Mayıs 2022 07:49

8 ay kış, 3 ay ayaz, 1 ay yaz

Polistirmeslegim
Aday Memur
28 Mayıs 2022 09:14

Devrem henüz araştırma yapmadım ama tanıdık eş dostlar var diye biliyorum nakliye işi yapan
FATİH ATİLLA, 2 yıl önce
Ortak olduğunda fiyat dusmjyorlar ki devrem bugün konuştuk hep sen konuştun mu mesela tek kişi fiyat ne veriyor 2 kişi fiyat ne veriyor
28 Mayıs 2022 10:50

İlçe veya merkez ne zman acıklanır bilgi varmı

Alemdarali
Genel Müdür
28 Mayıs 2022 12:21

Bu sene geç açıklanır ardahan kadro neredeyse tamamen boşalmış
Karaelmas1905, 2 yıl önce

İlçe veya merkez ne zman acıklanır bilgi varmı

Alemdarali
Genel Müdür
28 Mayıs 2022 12:23

Dün aradım ardahan ı güvenlik terör aklına neresi geliyorsa hep bosaliyo dedi arkadaş
Alemdarali, 2 yıl önce
Bu sene geç açıklanır ardahan kadro neredeyse tamamen boşalmış

Alemdarali
Genel Müdür
28 Mayıs 2022 20:00

Toprağım özelden yazdım ama sana gelmedi heralde yazdıklarım bende silinmiş görünmüyor
cnpnl, 2 yıl önce

Haziran 15 sonrası düşünüyor iseniz beraber gideriz insallah

brksygnr
Aday Memur
08 Haziran 2022 11:21

Merhaba Ordu - Ünyeden Ardahan Merkeze atandım. Özellikle Kars - Ardahan - Artvin tarafından Batıya gidecek olanlar nakliye için ulaşabilir.

M3329
Aday Memur
10 Haziran 2022 21:27

Özeline bakabir misin.

Yigido585858
Aday Memur
11 Haziran 2022 01:25

Devrem Artvin'den Çanakkale'ye gidecem. Ozelin kapalı sanirim yazamadim
brksygnr, 2 yıl önce

Merhaba Ordu - Ünyeden Ardahan Merkeze atandım. Özellikle Kars - Ardahan - Artvin tarafından Batıya gidecek olanlar nakliye için ulaşabilir.

Toplam 37 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi