Editörler : Kubil ay
«16171819202122232425262728
04 Temmuz 2022 00:37

Kyhntpl
Memur

Arkadaşlar lütfen konuyu bilen biri yazsın şimdi bu Kanuni görev yerin degismeyip,atama evrak takip kısmında hala genel atama döneminde değerlendirilecektir yazanlarıki tamamen olumsuz mu oldu geçen yıl da ikinci bir liste çıktığıni ilkinde çıkmayanlar in ikinci listede çıktığı söyleniyor şu doğrumu bu acaba bu sene de böyle bir liste olurmu?

04 Temmuz 2022 11:02

Bal0110
Aday Memur
Sağlık mazeretinden dosyanız sağlık daireye gönderilmiştir oradan gelecek cevaba göre değerlendirilecektir. Böyle bir cevap verilen oldu mu dilekçesine
04 Temmuz 2022 12:39

dertlibro
Sağlık mazeretinden dosyanız sağlık daireye gönderilmiştir oradan gelecek cevaba göre değerlendirilecektir. Böyle bir cevap verilen oldu mu dilekçesine
Bal0110, 1 ay önce - Alıntıya git

Benim de aynı şekilde girilmiş, şuan değerlendirilecektir görünüyo hala, kanuni görev yeri de değişmemiş, olmadı sanırım.

04 Temmuz 2022 15:23

Bal0110
Aday Memur

Benim de aynı şekilde girilmiş, şuan değerlendirilecektir görünüyo hala, kanuni görev yeri de değişmemiş, olmadı sanırım.

dertlibro, 1 ay önce - Alıntıya git
En azından cevap verildiği için ümidim var daha önce yazdığım dilekçeme böyle bir cevap verilmemişti Batı batı açıklandıktan iki hafta sonra uygun görülmemiştir yazmışlardı.
04 Temmuz 2022 16:14

Trss3383
Aday Memur

Ben bugün tanıdık vasıtasıyla sordurdum sağlık işleri dairesi başkanlığına görüş sorulmuş olup yazıya cevaben talebiniz değerlendirilecektir yazanların yetişmediği söylenmiş bu yüzden daha sonra açıklanacakmış ama net tarih vermemişler

04 Temmuz 2022 22:10

Masserati99
Aday Memur
Ben soran arkadaşlara detaylıca anlatayım. Şubatta kanser olan çocuğum için sağlık mazereti sebebi ile memlekete tayin istedim. 1 hafta sonra kurul raporu istediler gönderdim. Yaklaşık 3 ay sonra sağlık daireye görüş soruldu yazdı sistemde. Aradan 1 ay sonra ise genel atama döneminde değerlendirilecek yazdı ve bugün de yönetmelik çerçevesinde uygun görülmedi ibaresi yazdı. Umarım aklınızdaki soru işaretlerini birazda olsa giderir. Benimki olmadı Allah'a havale ediyorum keyfi bişey istemedim sonuçta. Tayini olan arkadaşlara da hayırlı olsun yeni yerleri, Allah utandırmasın.
04 Temmuz 2022 23:33

solder312131
Aday Memur
Ben soran arkadaşlara detaylıca anlatayım. Şubatta kanser olan çocuğum için sağlık mazereti sebebi ile memlekete tayin istedim. 1 hafta sonra kurul raporu istediler gönderdim. Yaklaşık 3 ay sonra sağlık daireye görüş soruldu yazdı sistemde. Aradan 1 ay sonra ise genel atama döneminde değerlendirilecek yazdı ve bugün de yönetmelik çerçevesinde uygun görülmedi ibaresi yazdı. Umarım aklınızdaki soru işaretlerini birazda olsa giderir. Benimki olmadı Allah'a havale ediyorum keyfi bişey istemedim sonuçta. Tayini olan arkadaşlara da hayırlı olsun yeni yerleri, Allah utandırmasın.
Masserati99, 1 ay önce - Alıntıya git
Rabbim şifa versin işlerinizi kolaylaştırsin olumsuz olması size kat ve kat faydali olsun inşallah
05 Temmuz 2022 07:45

Masserati99
Aday Memur
Rabbim şifa versin işlerinizi kolaylaştırsin olumsuz olması size kat ve kat faydali olsun inşallah
solder312131, 1 ay önce - Alıntıya git
Amin inşallah çok teşekkür ederim Allah razı olsun
05 Temmuz 2022 18:25

gizemlidost29
Aday Memur
Bugün yapılan değerlendirme sonucu sisteme olumsuz olarak düşmüş. Hakkımızda hayırlısı bakalım inşallah
05 Temmuz 2022 19:39

hbnm35
Aday Memur

Benimki de olumsuz

06 Temmuz 2022 21:56

Seksendortlu84
Aday Memur

Sağlık mazeret durumundan durumu değişen oldu mu acaba?

02 Ağustos 2022 00:11

Bal0110
Aday Memur
Güncel
02 Ağustos 2022 01:12

Bahsekonu
Aday Memur

Ben geçen sene 3 Ağustosta Batıdan batıya Eş durumu için dilekçe verdim benim sonuç 20 günde çıktı 2 Eylülde ise ilişik kestim. Bir arkadaşımın ise 9 ay sonra çıktı yani ne zaman olacağı pek belli olmuyor.

02 Ağustos 2022 07:30

hakan8746
Memur

Ben geçen sene 3 Ağustosta Batıdan batıya Eş durumu için dilekçe verdim benim sonuç 20 günde çıktı 2 Eylülde ise ilişik kestim. Bir arkadaşımın ise 9 ay sonra çıktı yani ne zaman olacağı pek belli olmuyor.

Bahsekonu, 2 hafta önce - Alıntıya git
Guncell
02 Ağustos 2022 09:14

Yaa Allah
Aday Memur

Abiler birşey sormak istiyorum.şark ilinden sonra batıda iki yıl görev yaptık. Tayin oxduğum elde bebeğimiz oldu eşimde polis memuru ancak ailelerimiz çok uzakta olduğu için destek alamadık aylık bebek üç kere covid oldu bizimle birlikte bırakacak kimsemiz olmadığı için. Memleketim olmayan Osmaniye ye tayin talep etsek sonuç alınır mı tavsiyeniz nedir.bu arada ellerimde sinir sıkışması var ameliyat olmam gerek olduğum ilçede beyin öe sinir cerrahisi yok il merkezinde var ancak çocuğuma bakacak kimse olmayınca ameliyat olamıyorum eğitim araştırma hastanesi siyah kullanması sakıncalıdır ameliyat olana kadar diyede rapor verdi.

07 Ağustos 2022 13:04

hakan8746
Memur
Masserati99, 1 ay önce - Alıntıya git
Devrem engelle oranını belirtir rapor aldın mı aldıysan yuzde kac verdiler ...
08 Ağustos 2022 08:44

hakan8746
Memur
Devrem engelle oranını belirtir rapor aldın mı aldıysan yuzde kac verdiler ...
hakan8746, 1 hafta önce - Alıntıya git
Gunceel
08 Ağustos 2022 18:55

Bal0110
Aday Memur
Dilekçesinde bir değişiklik olan var mı arkadaşlar
Toplam 558 mesaj
«16171819202122232425262728