Editörler : E.Kayı Han
«78910111213141516171819
24 Haziran 2022 13:04

sungurlar
Şube Müdürü

Arkadaş ayağı

Edit : Argo terim kullanılması yasaktır.

24 Haziran 2022 16:48

Leonidaas
Kapalı

genel müdürlüğü ara konuş dostum haledilmeyecek birşey değil sonuçta arayıp tayin iptal ettiren çok oldu. psikolojik destek hattı olan 0312 507 08 88 nolu telefonu arayıp derdini anlat.

hangi kurumda çalışıyordunuz??

ÜNAL42, 3 ay önce - Alıntıya git

Ünal bey yardımcı olur musun iptal eden arkadaşlar nasıl etti mazeretleri ne idi varsa bilgin verebilir misin sana zahmet

24 Haziran 2022 20:04

Leonidaas
Kapalı

Arkadaş ayağı

Edit : Argo terim kullanılması yasaktır.

sungurlar, 3 ay önce - Alıntıya git

Malesef öyle hayatımla oynadılar şu an perişan durumdayım bakanlığın psikolojik destek hattını aradımdilekçe yaz dedi yeminle psikiyatrik ilaçlar kullanıyorum durumum çok kötü nefesim kesiliyor uyuyamıyorum sebebim olacak bu gidişle

24 Haziran 2022 22:05

İkm2638
Aday Memur

Gardaş hiç durma genel müdürlüğe git durumunu anlat dilekçe yazarsan mantıken ret gelir atla deve değil sonuçta hallolur

24 Haziran 2022 22:07

terromolinos58
Aday Memur

Malesef öyle hayatımla oynadılar şu an perişan durumdayım bakanlığın psikolojik destek hattını aradımdilekçe yaz dedi yeminle psikiyatrik ilaçlar kullanıyorum durumum çok kötü nefesim kesiliyor uyuyamıyorum sebebim olacak bu gidişle

Leonidaas, 3 ay önce - Alıntıya git
Kardeş senin için üzüldüm sırf senin için mesaj yazıyorum önce bı sakin ol elbet bı çözüm yolu bulunur arkadaşların yer yok demesine hiç takılma bugüne kadar dışarda bir tek arkadaşımız in mağdur kaldığını görmedim sende kalmassin merak etme ben 3 yıl göçebe gibi yaşadım ama kimi görsem tanımadığım kişiler bile gel bizde kal demiştir her zaman İnfaz koruma memuru arkadaşlarım misafirperverdir yardımlaşmayı sever içini ferah tut kardeşim
24 Haziran 2022 22:15

terromolinos58
Aday Memur
Kardeş senin için üzüldüm sırf senin için mesaj yazıyorum önce bı sakin ol elbet bı çözüm yolu bulunur arkadaşların yer yok demesine hiç takılma bugüne kadar dışarda bir tek arkadaşımız in mağdur kaldığını görmedim sende kalmassin merak etme ben 3 yıl göçebe gibi yaşadım ama kimi görsem tanımadığım kişiler bile gel bizde kal demiştir her zaman İnfaz koruma memuru arkadaşlarım misafirperverdir yardımlaşmayı sever içini ferah tut kardeşim
terromolinos58, 3 ay önce - Alıntıya git
Sana söylediğim 3 sene göçebe yaşadım düşenin halinden anllariz öncelikle iptal etme hakkin yok diyorlarsa şunu bil bu kurumda kimler nerelere geçti neler iptal oldu hiç canını sıkma hiç dayin olmasına bile gerek yok önemli olan kendini iyi ifade edebilmek efendi bı şekilde kendi problemini anlatmam gerek yapacak şey basit adalet bakanlığı personel daire başkanlığına git personel daire başkanına yada görevli müdüre durumunu anlatmak için randevu talep et kendimden biliyorum hiçbiri adam yemiyor 1 kisi tanıdığım bile yoktu gittim efendi gibi derdimi anlattım Allah razı olsun yardımcı oldular
24 Haziran 2022 23:44

Leonidaas
Kapalı

Hepinize teşekkür ederim arkadaşlar ben işimi Allaha bıraktım hakkımızda hayırlısı olsun artık rabbim meyletse güzel eyler

25 Haziran 2022 11:27

sungurlar
Şube Müdürü

Sayın editör aynı konunun 10.sayfasında bozkurtt6666 ın bana hakaret ettiği zaman da uyarıda bulunsaydın keşke

Toplam 368 mesaj
«78910111213141516171819