Editörler : hugo.almeida
30 Haziran 2022 17:56

Hemşir-ee
Aday Memur
Evet
Umut0621, 2 ay önce - Alıntıya git

Dostum şey deniliyor bir kpss puaniyla atanan birdaha o puani kullanamaz dogrulugu var mi

30 Haziran 2022 18:51

santeneo
Memur

Dostum şey deniliyor bir kpss puaniyla atanan birdaha o puani kullanamaz dogrulugu var mi

Hemşir-ee, 2 ay önce - Alıntıya git

Merkeziden atandıysanız evet kullanamazsınız. Ben mesela 2020 aralıktaki merkeziden atandım, şu an tercih yapamıyorum. İşe başlasan da başlamasan da tercih hakkı yok yani.

30 Haziran 2022 19:15

Umut0621
Daire Başkanı

Sözleşmeli olarak merkezi atamadan mı atandınız? Eğer merkezi ise tercih yapamazsın. Dene istersen sistem izin veriyorsa ne ala vermiyorsa zaten hiç senin olmamıştır
30 Haziran 2022 19:17

Umut0621
Daire Başkanı

Sözleşmeliyseniz kadroluya başvurabilirsiniz ama. Bu ikisi birbirinden farklı kulvarlardır
30 Haziran 2022 20:12

Hemşir-ee
Aday Memur

Merkeziden atandıysanız evet kullanamazsınız. Ben mesela 2020 aralıktaki merkeziden atandım, şu an tercih yapamıyorum. İşe başlasan da başlamasan da tercih hakkı yok yani.

santeneo, 2 ay önce - Alıntıya git

Yok ben sağlık bakanlağı alımıyla atandım

30 Haziran 2022 20:31

Umut0621
Daire Başkanı

Yok ben sağlık bakanlağı alımıyla atandım

O zaman başvurabilirsin. Başvur direkt
30 Haziran 2022 22:28

gemoxe
Aday Memur

Telegramn En Büyük KPSS Personel Alım Grubuna Davetlisiniz. 5000+ Üye

https://t.me/kpsspersonelalimlari

01 Temmuz 2022 23:02

tugcetskngvn
Ağzı hayra açılacak bir durum yok önce siz gözünüzü açın hele. 2.kadro dağılımları yapılmadı.bunun anlamı ne demek sana açıklayayım.2022/1 de kit ve üniversite haricinde hiçbir kamu kurum ve kuruluşu personel alamaz demek.evet kurumlar personel talep edebilir ama 2.dağılımlara onay gelmediği için personel talepleri reddedilecek. 2019/1 kılavuzunu açıp inceleyin bakalım kit ve üniversite haricinde tek bir kurum personel alabilmiş mi?
nasilolacakbuisler, 2 ay önce - Alıntıya git

hakli cikmissin bravo

02 Temmuz 2022 00:15

psikolog.nehir
Memur

hakli cikmissin bravo

tugcetskngvn, 2 ay önce - Alıntıya git

Ne haklı çıkacak, bir sürü kadro var :) Kesin atanıyor birçok arkadaş. Dediklerini yutuyo böyleleri daha sonra... Sadece kitlerin bile isteseler 1000'i 2000'i geçebileceğini demiştim. öyle de oldu. Ki bir de düz kamu kurumları da biraz almış, 2019/1'deki gibi 0 kadro değil. izin çıkmadı diye kurumların ellerinde hiç mi kadro yok. Felaket tellalları sonradan ortadan kayboluyor. Ben aksine sadece üniversitelere şaşırdım. Onlar da çok alsaydı belki 3000'leri de bulurdu kılavuz. üniversiteler hiç iyi almamış sadece. Birçok şey az çok gene yolunda gitti hamdolsun, böyle abuk subuk duyumlara tahminlere itibar etmeyin..

Toplam 109 mesaj