Editörler : "eskiyara"Pangaea

aslankedi
Aday Memur
17 Haziran 2022 14:04

hocam kim susmuşsa ona yazıklar olsun.ben üztüme düşeni fazlasıyla yaptım.gerekli yerlere şikayetimi yaptim.ama bazilari ceza aldi. bazilarini dahalen görevde.kimse tek başina dünyayi değisştiremez.bu ülkede bir idareciyi şikayet etmenin de bir bedeli var. bunu da fazlasiyla ödedim. alnim ak vicdanim rahat.benim olduğum yerde zaten herkes kendine dikkat ediyor. umarım sizin de vicdaniniz rahattır.

ackenbenbendegilim
Daire Başkanı
17 Haziran 2022 15:46

bacanah bir idareciyi şikayet etmek kolay ama bedeli var ve elinde resmi bilgi belge olacak.

bedeli ne biliyor musun bu idareci tek değil diğer idarecilerde ortağıdır muhtemelen .

sana mobing yaparlar, başkasının eksiğini hatasını görmezler seninkini görüp tutanak tutarlar vs ceza alana kadar zarar görene kadar uğraşırlar.

yani haksızlıkla mücadele etmek öyle kolay değil.

misalen, 2 yıl önce

O gözler şahitlik yaptı da ağızlar sustu öyle mi? Yazıklar olsun haksızlığa suskun kalanlara.

metaverse
Memur
17 Haziran 2022 15:47

8 gün belletmenlik yapsa 64 saat,

23 iş gününden hesap etsek 88 saat,

5 hafta okul nöbeti 15 saat,

haftalık 10 saatten 23 iş gününde 50 saat dyk alsa

işte hesap ortada tam 8 bin tl :)

misalen
Daire Başkanı
17 Haziran 2022 17:20

Baldız, sen böyle yaşamaya devam et, sen bilirsin.

ackenbenbendegilim, 2 yıl önce

bacanah bir idareciyi şikayet etmek kolay ama bedeli var ve elinde resmi bilgi belge olacak.

bedeli ne biliyor musun bu idareci tek değil diğer idarecilerde ortağıdır muhtemelen .

sana mobing yaparlar, başkasının eksiğini hatasını görmezler seninkini görüp tutanak tutarlar vs ceza alana kadar zarar görene kadar uğraşırlar.

misalen
Daire Başkanı
17 Haziran 2022 17:21

O zaman size her zaman saygı duyarım. Selametle...

aslankedi, 2 yıl önce

hocam kim susmuşsa ona yazıklar olsun.ben üztüme düşeni fazlasıyla yaptım.gerekli yerlere şikayetimi yaptim.ama bazilari ceza aldi. bazilarini dahalen görevde.kimse tek başina dünyayi değisştiremez.bu ülkede bir idareciyi şikayet etmenin de bir bedeli var. bunu da fazlasiyla ödedim. alnim ak vicdanim rahat.benim olduğum yerde zaten herkes kendine dikkat ediyor. umarım sizin de vicdaniniz rahattır.

Ak.bir.zambak
Aday Memur
17 Haziran 2022 20:08

Koordinatörlük falan varsa nöbeti koordinatörlüğü vs derken zaten neredeyse 7000 i buluyor. Ne tür okul olduğunu da yazmamissiniz. Özel eğitim okullarında ek ders yüzde 25 fazla. Onun haricinde 5 haftalık bir aysa ya da ek sınav görevi olduğunda alır. Kursu vardır alır. Çeşitli sebepleri olabilir ama alır.

Ak.bir.zambak
Aday Memur
17 Haziran 2022 20:10

Ama Anadolu lisesi ise o kadar mümkün değil alamaz. Bütün saatlerini doldursa kursa girse yine alacağı 5000 dir

defneogretmen
Kapalı
17 Haziran 2022 20:34

Rahatsız mı oldun? Sanane
Alex10alec, 2 yıl önce

Sende herşeye muhalefet oluyorsun

halis4242
Genel Müdür
17 Haziran 2022 21:16

Bizde de 5500 TL ek ders alan bir öğretmen var, full derse giriyor, bunların bir kısmı evde eğitim dersleri + dyk kursu var 6-8 saat, hal böyle olunca 5500 ek ders almıştı.

VATANUĞRUNA
Genel Müdür
17 Haziran 2022 21:26

Vay be. Öğretmenlerimiz ortalama 9000 maaş + 6000 ek ders = 15000 TL. ALLAH BEREKET VERSİN... Öğretmenlerim birbirinizi yemeyin! Ek dersiniz bol olsun:))

ackenbenbendegilim
Daire Başkanı
18 Haziran 2022 00:02

bacanah dedik değer verdik sen bana baldız diyorsun.

normal misin la ?

misalen, 2 yıl önce

Baldız, sen böyle yaşamaya devam et, sen bilirsin.

cnkd
Genel Müdür
18 Haziran 2022 00:42

haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır

misalen
Daire Başkanı
18 Haziran 2022 00:53

Profilinizde cinsiyet belirtilmediği için sizi bayan sandım ve sizin gibi samimiyet kurmak için "baldız" dedim.

bacanah dedik değer verdik sen bana baldız diyorsun.

normal misin la ?

misalen
Daire Başkanı
18 Haziran 2022 00:56

Aa erkek diye yazıyormuş, pardon kayinço kusura bakma :)

misalen, 2 yıl önce

Profilinizde cinsiyet belirtilmediği için sizi bayan sandım ve sizin gibi samimiyet kurmak için "baldız" dedim.

sportif44
Genel Müdür
18 Haziran 2022 17:13

Hocalarım almak mümkündür,

Pansiyonlu okullarda görev yapan idareciler baya iyi ek ders alır

Şöyleki :

Müdür : 120 saat yönetim+ 64 saat belletmenlik+ 8 saat kurs yöneticiliği toplamda 200 saat yapar: 200x30 tl= 6000 tl (ve yine varsa girdiği ikinci 6 saat ders, yine varsa kendine ait dyk kursu 4 saat diyelim) 40 saat da o yapar 40*30= 1200 toplamda 7200 tl yapar. Tabi bu 4 haftalık olan aya göre hesaplanmıştır. 5 hafta olan aylarda daha da fazla alabilir.

18 Haziran 2022 20:13

Alsınlar tabikide hocam adil olanlar alsın hak yemeyen mobing yapmayan bizler ders ücreti almayalım diye okulda hertürlü frışdağı dönderen müdür yardımcıso gördüm piskolojik baskıdan öğretmene rapor aldırtıp ders ücretinde edelim oda aldığımız 100 de biri değil nasıl insanların arasındayız bi bilseniz

defneogretmen, 2 yıl önce
Alabilir neden bir başkadının ek dersini takip ediyorsunuz siz kendi ek dersinizi takip edin
18 Haziran 2022 20:16

Durduğumuz yerde varlığımız dokunuyor öyle manyaklar varki

Güçlerim için herşeyi yaparım diyen bir manyak tanıyorum müdür yardımcısı kadın herşeyi yapıyor kitabına uydurmuş ben de hiç işgişenmediğim halde her pislik peşinde ve manyak kadın

18 Haziran 2022 20:27

Ooo ooo neler var neler sppr musabakaları için öğrencileri nasıl oluyorsa okula kaydettirip sonra bu müsabakalrla il il gezerken 3 yıldızlı otellerde kalan müdür yardımcısının arkadını kim sıvazlıyor acaba arkası nı sağlam dayamış ve öğretmene gelince ihtiyaç mensubu çocuklara yardım kampanyası düzenletip ceplerimizi boşaltırken nasıl oluyorsa bu müdür yardımcısı ve akrabaları belediyenin yardım kolisi diye cıkarılmış yardım kolişerini kendileri evlerine götürüp güzelce yiyorlar neler dönüypr bu memlekette tamamda masum insanların namusuna ve malına göz dikdiklerini bilsinler

Polisbey90, 2 yıl önce

Hocam sizce normal mi :)

18 Haziran 2022 20:32

Allah daha çok versin ki bu insanlar öğretmenin ya namusuna yada malına göz dikiyorlar bitane kadın müdür yardımcısı tanıyorum öğrenciler iş adamlarına yollatılıp işe sokuluyor sözde öğretmenin teşefonunu bu iş adamlarına dağıtıyor cıkmaya zorluyorlar bu afamlar tehdit ediliyor öğretmen bu iş adamları müdür yardımcısının arkadaşlarıyla sonra dolandırılmaya çalıştırolıyorlar siz kayıtlı olmadan neler yapıldığını neler döndüğünü anlayamazsınız bile ve öğretmengariban hiç bir şey ispat edemiyor bile

sportif44, 2 yıl önce

Hocalarım almak mümkündür,

Pansiyonlu okullarda görev yapan idareciler baya iyi ek ders alır

Şöyleki :

Müdür : 120 saat yönetim+ 64 saat belletmenlik+ 8 saat kurs yöneticiliği toplamda 200 saat yapar: 200x30 tl= 6000 tl (ve yine varsa girdiği ikinci 6 saat ders, yine varsa kendine ait dyk kursu 4 saat diyelim) 40 saat da o yapar 40*30= 1200 toplamda 7200 tl yapar. Tabi bu 4 haftalık olan aya göre hesaplanmıştır. 5 hafta olan aylarda daha da fazla alabilir.

erentef2012
Aday Memur
18 Haziran 2022 22:06

10 saat dyk +4 saat idare dyk +idareci ekdersi +6 saat orgun dersiyle 7000 bin civarı olur.hatta orgun de dyk olursa 8 de rahat olur.kişi belleticlik alıyor olabilir

Toplam 40 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi