Editörler : Pangaea

erschöpft
Aday Memur
20 Haziran 2022 22:50

https://www.hizliresim.com/1ika1r2 tanımadığınız herkes yalancı olmayabilir....

psikolog.nehir, 2 yıl önce

Ben de 97,4 puanla bekliyorum. Son merkezi atamada hikmet vardır dedim. 3 merkezi atamadir hep devlet hava meydanlari dhmi geliyordu ama yüzüne bakmadım, belki son atamada dhmi'den bile daha iyi bi yer açılır kimbilir diye düşündüm(!) :d Onlara böyle diyeceksin, onlar bundan anlar :)

Alesssandro
Aday Memur
20 Haziran 2022 22:56

Dhmi mi bekliyorsun?
erschöpft, 2 yıl önce

erschöpft
Aday Memur
20 Haziran 2022 23:27

evet

Alesssandro, 2 yıl önce
Dhmi mi bekliyorsun?

Nelmahti
Aday Memur
21 Haziran 2022 06:45

78,99 çeko . Bu kadar iner mi acaba

prtn
Şef
21 Haziran 2022 10:47

Bölüm işletme, puanım da 88,34. İnsan neden bekler kısmına bir örnek olsun diye yazıyorum. Zaten memurum sadece dhmi için girmiştim sınava maalesef olmadı. Eğer ailemin yaşadığı ilçede alım olursa onu yazacağım zaten memurum bu yüzden de çocuklarım için ya maddi açıdan dhmi ya da sosyal açıdan aile yakınında olma durumları için sınava girdim. Aksi durumda da puanım yanacak ki 2018 sınavında 89.36 puanım bu şekilde yandı.

sweetdreams, bi daha merkezi atamaya kadar böyle başlıklar acmayalım, ne kadar uğursuz dengesiz varsa doluşuyolar :) Zaten böyle bilgileri burda bulamazsın, ben onu anladım. Kaç puanlılar bekliyor dersin 85-86-88 diyenler çıkarlar :) Ya o kadar puanın vardı da ilk birinci yada ikinci merkezi atamada bile geliyordu oralara atama, bir buçuk yıl ne diye bekledin şaka mısınız. Ben de gelebilecekken bişeyler mesela 5-6 ay bekledim ama insan olsa olsa 1 merkezi atama atlatır sonra girer. ilk atamada gelecekken son atamayı mı bekler insan :) Bu forumda doğru bilgi verenin iki katı kadar yanlış bilgi veren var. Uğraşma..

sweetdreams35
Aday Memur
21 Haziran 2022 11:11

Hangi kurumdasınız? Hangi ilçeyi bekliyosunuz?
prtn, 2 yıl önce

Bölüm işletme, puanım da 88,34. İnsan neden bekler kısmına bir örnek olsun diye yazıyorum. Zaten memurum sadece dhmi için girmiştim sınava maalesef olmadı. Eğer ailemin yaşadığı ilçede alım olursa onu yazacağım zaten memurum bu yüzden de çocuklarım için ya maddi açıdan dhmi ya da sosyal açıdan aile yakınında olma durumları için sınava girdim. Aksi durumda da puanım yanacak ki 2018 sınavında 89.36 puanım bu şekilde yandı.

araskar
Kapalı
21 Haziran 2022 12:56

Hocam özelden yazdım bakabilir misin sana zahmet

erschöpft, 2 yıl önce

21 Haziran 2022 13:53

inşallah beklediğiniz yerde kadro açılır, hakkınızda hayırlısı olsun.

prtn, 2 yıl önce

21 Haziran 2022 14:00

Bölüm ne? 4001'den mi dhmi bekliyorsunuz, yoksa bölüme özel açılan dhmi'ler hep gelmişti puaniniza aslında.

erschöpft, 2 yıl önce

evet

erschöpft
Aday Memur
21 Haziran 2022 14:02

iktisat. dhmi aim ve ekonomist tercih edicem alım olursa...

Bölüm ne? 4001'den mi dhmi bekliyorsunuz, yoksa bölüme özel açılan dhmi'ler hep gelmişti puaniniza aslında.

yeşilrussel
Memur
21 Haziran 2022 15:08

Aim alimi olmayacakmis bundan onceki alimda az kadro acilmisti bundada cok kadro olmatacakmis hayirlisi bakalim

erschöpft, 2 yıl önce

iktisat. dhmi aim ve ekonomist tercih edicem alım olursa...

erschöpft
Aday Memur
21 Haziran 2022 15:54

aim alınıyor kesin bilgi aldım içerden....

yeşilrussel, 2 yıl önce

Aim alimi olmayacakmis bundan onceki alimda az kadro acilmisti bundada cok kadro olmatacakmis hayirlisi bakalim

yeşilrussel
Memur
21 Haziran 2022 18:04

Alinacaksa supermis benim umudum yoktu acikcasi genelde bir merkezi puanla 2 defa alim oluyordu aralikta olur demislerdi acik varsa olabilir

erschöpft, 2 yıl önce

erschöpft
Aday Memur
21 Haziran 2022 18:05

tarihinde ilk olacak...siz de mi burayı bekliyorsunuz p3 var mıydı

yeşilrussel, 2 yıl önce

Alinacaksa supermis benim umudum yoktu acikcasi genelde bir merkezi puanla 2 defa alim oluyordu aralikta olur demislerdi acik varsa olabilir

sweetdreams35
Aday Memur
21 Haziran 2022 18:10

90dan aşağı düşmez o
erschöpft, 2 yıl önce

tarihinde ilk olacak...siz de mi burayı bekliyorsunuz p3 var mıydı

erschöpft
Aday Memur
21 Haziran 2022 18:11

95 den şağıya mı demek istediniz? aim için....

sweetdreams35, 2 yıl önce
90dan aşağı düşmez o

yeşilrussel
Memur
21 Haziran 2022 18:38

Ben bilgisayar muhendisligi bekliyordum 97 puanla bakalim hayirlisi olmadi aim yazarim hayirlisi

erschöpft
Aday Memur
21 Haziran 2022 18:46

bu bekleyişimiz içinde epey güldürdün teşekkürler...

yeşilrussel, 2 yıl önce

Ben bilgisayar muhendisligi bekliyordum 97 puanla bakalim hayirlisi olmadi aim yazarim hayirlisi

22 Haziran 2022 00:23

84.4 puan yds d ile alım olursa tercih veririm yoksa ver elini 2022

123x123
Aday Memur
27 Haziran 2022 16:23

Merhaba, ben aradım bilgi alamadım da kesin bilgi mi aim alınacağı hocam?
erschöpft, 2 yıl önce

Toplam 46 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi