Editörler : hugo.almeida
24 Haziran 2022 12:50

memuradayıkpss
Aday Memur
Bence soruların senin tarafından bilinen sorular olması:)) sene 2014 te son derece iyi çalıştım dershanede ortalama 95 net görüyordum sınava Bi girdim sanki sınav bana girdi gibi:)) 90 puan parolası ile girdiğim yolda 74 ü zor aldım çok saçma sorular vardı.. Tarih en kötü 23 net bazen de full çıkarıyordum o sene 10 net civarı çıkardım keza Türkçe de zordu.. O sene bir kitap basılmıştı adı tarihin pusulası diye bütün tarih soruları o kitaptan sorulmuştu.. Bende elimdeki puan ile polisliğe başvurup polis oldum :)) Sınava az kaldı tavsiyem günlük 1 deneme çöz.. Kafanı iyice boşalt bol bol yürüyüş yap özellikle akşam serinliğinden sonra.. Gerçi ben böyle yaptım 74 aldım ama tarih bizi mahvetti:)) en kötü p3 puanın 82 83 olsun çift yıl olduğu için seçim önü en azından Bi yerlere başvurmak için iyi puan.. Hakkında hayırlısı olsun
Proletariat, 1 hafta önce - Alıntıya git

Ben 2020 gk çalıştım 74,5 almıştım .

25 Haziran 2022 07:08

memuristann
Aday Memur
Telefonu elinden bırak. Sabah erken kalk paragraf çöz, Gece yatmadan tekrar yap. Kısaca bedel öde.
25 Haziran 2022 20:22

Btb05
Aday Memur
KPSS de başarının sırrı bol soru çözmektir istediğin kadar çalış istediğin kadar tekrar et konuları illaki onlarda yapılmalı ama en çok ağırlık verilecek konu bol bol soru çözmektir
Toplam 23 mesaj