Editörler : crops35

Kapalı
17 Haziran 2022 08:53

KPSS de Başarının sırrı

Kpssde başarının sırrı ile görüş ve önerilerinizi yazarmısınız

sekoli1982
Kapalı
17 Haziran 2022 10:52

Herkes okuyor ama kimse birsey yazmıyor.Sadece fikirlerinizi almak istemiştim. Ben gecmişte 3 kez kpss ile atamam gerçeklesti.sadece calişarak basarili olamazsiniz.basarili olmak için birçok faktör var. En önemliside bence motivasyon. Kazandiniz ve çok yüksek ouan aldınız diyelim hangi kurum neresi olursa olsun atanayim duyerek hatali tercih vermiş oldugunuz tüm emeği heba eder.Elinden gelen herseyi yapan kisilerin umarım hersey gönlünce olur....

Başaramadık
Kapalı
17 Haziran 2022 11:01

şu an bence kimsenin kurum şeehir tercih edecek hali yok zaten yeterince heba olduk birazda maaşlı heba oluruz ben hakkariye bile rtazıydım ama olmadı. beğenmeyeceklerse gitmesinler hep onlar yüzünden biz kalıyoruz.

sekoli1982, 2 yıl önce

Herkes okuyor ama kimse birsey yazmıyor.Sadece fikirlerinizi almak istemiştim. Ben gecmişte 3 kez kpss ile atamam gerçeklesti.sadece calişarak basarili olamazsiniz.basarili olmak için birçok faktör var. En önemliside bence motivasyon. Kazandiniz ve çok yüksek ouan aldınız diyelim hangi kurum neresi olursa olsun atanayim duyerek hatali tercih vermiş oldugunuz tüm emeği heba eder.Elinden gelen herseyi yapan kisilerin umarım hersey gönlünce olur....

sekoli1982
Kapalı
17 Haziran 2022 11:07

kurumdan kastım yuksek puan alan kisiler içindi. Puanlarınin ve emeklerinin heba olmaması içindi

ahmetbozkurt0145
Daire Başkanı
17 Haziran 2022 12:44

Kaç puan yüksek siz kaç puanla atandiniz ve bölümünüz nedir?
sekoli1982, 2 yıl önce

kurumdan kastım yuksek puan alan kisiler içindi. Puanlarınin ve emeklerinin heba olmaması içindi

sekoli1982
Kapalı
17 Haziran 2022 15:49

2006 yillariydi 92 puan lise bolum elektronikti sonrasinda 2008 le istedigim kuruma yerlestim

Toplam 5 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi