Editörler : gubaz
18 Haziran 2022 20:22   

TYT salon tutanağı son sayfa imza

Merhaba arkadaşlar. Malumunuz bugün tyt sınavı vardı. Salon başkanı idim. Hem benim hem de gözetmen arkadaşın ilk göreviydi. Sınav sorunsuz geçti, paketlemede bir sorun yok, sınava giriş belgeleri zarfına ve kırmızı plakaya imzaları attık onlarda da problem yok. Yalnız salon tutanağının son sayfasındaki kısma tc yazıp imza atmayı unuttuk öyle koyduk kırmızı poşete. 2 saat sonra anca hatırladım, tutanak da tutmadık dolayısıyla. Geçmişte aynı hatayı yapan varsa, sonuç hakkında bilgi verebilir mi? Sanırım sınavın gidişatına ve sonucuna engel teşkil eden bir durum yok gibi, düşünceleriniz nelerdir?

18 Haziran 2022 20:33

fadime82
Aday Memur
Hocam evet eksik bir imza var ama sorun olmaz merak etme. Evrakları teslim ederken zaten imza atman sonucunda okul idaresi sisteme sınav görevine yaptı şeklinde girer ve forumu da doldurursan paran yatar
18 Haziran 2022 20:34

fadime82
Aday Memur
Öğrencinin evraklarında bir eksik yoksa sıkıntı olmaz
18 Haziran 2022 20:49

Khodavandgar
Aday Memur

Teşekkürler hocam yorumun için :)

18 Haziran 2022 21:14

hsyngkc
Aday Memur

Aynı hatayı ben de yaptım isimleri önceden yazmıştık. En son imza atarız diye boş bıraktık imza yerini herhalde sorun olmaz

18 Haziran 2022 21:43

fadime82
Aday Memur

Teşekkürler hocam yorumun için :)

Khodavandgar, 2 hafta önce - Alıntıya git
Hocam 18 yıldır bu sınavlara giriyorum. Hangi durumlarda başıniz cok ağrır 1. Adayin cevap kagidi yada kitapçığı eksikse 2. Sınava gelen ve tamamlayan bir adaya bilmeyerek gelmedi diye işaretlerseniz 3. Bir başkasının yerine sınava giren bir aday sinav sonrasında tespit edilirse basiniz belaya girer , hatta mahkemelik olur, tazminat dahi odersiniz. Zaten 3 yer imzalanıyor ne iksini atmissin 1 i eksik kalmış.hic bisey olmaz. Osym optiklere ve kitaociklara bakar. Bugün mesela ne oldu görev yerimde. Karsi sınıfraki baskan salonun kapısını kapatti. Bildigin 20 25dk sinif kapisi kapaliydi. Eee bide sınavlarda aday gibi görünen osym yetkilileri oluyo. Aldi basina belayi
18 Haziran 2022 21:48

fadime82
Aday Memur

Aynı hatayı ben de yaptım isimleri önceden yazmıştık. En son imza atarız diye boş bıraktık imza yerini herhalde sorun olmaz

hsyngkc, 2 hafta önce - Alıntıya git
Bisey olmaz hocam formu doldur 2 gün sonra paran hesapta
18 Haziran 2022 21:52

fadime82
Aday Memur
Bugün mübaşir komşum dediki hocam benimde görevim vardi :) adamlar görev verecek öğretmen bulamiyo bide imzaya mi bakacak :)
18 Haziran 2022 22:06

Rıdvan Hoca
Aday Memur

Aynı şekilde ben de unuttum. Diğer ikisinde imza attım tutanağın son sayfasını unuttum.

18 Haziran 2022 22:42

Byklinikpsikolog
Aday Memur
Bugün mübaşir komşum dediki hocam benimde görevim vardi :) adamlar görev verecek öğretmen bulamiyo bide imzaya mi bakacak :)
fadime82, 2 hafta önce - Alıntıya git
Mübaşirler görev alabiliyor mu arkadaşlar ilk kez duydum da bilgisi olan aydınlatabilir mi acaba şimdiden çok teşekkür ederim
18 Haziran 2022 22:45

fadime82
Aday Memur
Mübaşirler görev alabiliyor mu arkadaşlar ilk kez duydum da bilgisi olan aydınlatabilir mi acaba şimdiden çok teşekkür ederim
Byklinikpsikolog, 2 hafta önce - Alıntıya git
Pardon düzeltiyorum zabit katibi
18 Haziran 2022 22:47

Byklinikpsikolog
Aday Memur
Pardon düzeltiyorum zabit katibi
Hocam bnm anlamadığım üniversitedeki öğretim görevlileri, araştırma görevlikeri ve öğretmenler dışındaki memurlar görev alabiliyorlar mı
18 Haziran 2022 22:49

fadime82
Aday Memur
Hocam bnm anlamadığım üniversitedeki öğretim görevlileri, araştırma görevlikeri ve öğretmenler dışındaki memurlar görev alabiliyorlar mı
Byklinikpsikolog, 2 hafta önce - Alıntıya git
Öğretmeler bu sınavda görev almak istemediler. Hatta bizim müdüre osym yetkilisi resmen yalvarmış. Ee bulmayınca napacaklar hocam. Demekki olabiliyormus
18 Haziran 2022 22:50

Byklinikpsikolog
Aday Memur
Öğretmeler bu sınavda görev almak istemediler. Hatta bizim müdüre osym yetkilisi resmen yalvarmış. Ee bulmayınca napacaklar hocam. Demekki olabiliyormus
Hocam çok teşekkür ederim değerli bilgileriniz için
18 Haziran 2022 23:03

hsyngkc
Aday Memur
Hocam 18 yıldır bu sınavlara giriyorum. Hangi durumlarda başıniz cok ağrır 1. Adayin cevap kagidi yada kitapçığı eksikse 2. Sınava gelen ve tamamlayan bir adaya bilmeyerek gelmedi diye işaretlerseniz 3. Bir başkasının yerine sınava giren bir aday sinav sonrasında tespit edilirse basiniz belaya girer , hatta mahkemelik olur, tazminat dahi odersiniz. Zaten 3 yer imzalanıyor ne iksini atmissin 1 i eksik kalmış.hic bisey olmaz. Osym optiklere ve kitaociklara bakar. Bugün mesela ne oldu görev yerimde. Karsi sınıfraki baskan salonun kapısını kapatti. Bildigin 20 25dk sinif kapisi kapaliydi. Eee bide sınavlarda aday gibi görünen osym yetkilileri oluyo. Aldi basina belayi

Teşekkürler hocam.

18 Haziran 2022 23:29

crabnet355
Müsteşar Yardımcısı
Evet büyük şehirlerde görevli bulmak zor olabilir..Ücretlileri de katmalarına rağmen gitmek isteyen olmayabilir.Ücret az..Fakat Anadoluda sorun yok, sınav ücreti 100 lira bile olsa görevli sayısında azalma olmaz..
19 Haziran 2022 08:07

araftaki vatandaş
Memur

öğrencinin kendi kitapçığını imzalamaması sorun olur mu?

19 Haziran 2022 10:52

MS0640

boşver hocam sana bişey olmasın hiçbir sıkıntı olmaz

Toplam 17 mesaj