Editörler : hugo.almeida
29 Haziran 2022 21:04

buyuyuncememurolcam
Aday Memur

allah aşkına türkiye geneli denemelerde 100 net yapan arkadaşını bul ve sıralamasına bak. itülülerin odtülülerin fizyoterapistlerin mühendislerin kpss çalıştığı, üniversite sınavında ilk 20binlere girmiş adamların kpss kastığı bi dönemde nasıl bi net bekliyosun?

wolf chandler, 2 ay önce - Alıntıya git

Dediğinden bir şey anlamadım arkadaşlar diye ulusa seslendim arkadaşım 119 net yapıyor demedim

29 Haziran 2022 21:07

buyuyuncememurolcam
Aday Memur
2022 tg ler zor geliyor özellikle 5. lerden sonra Napıyosun o türkçelerde 28 mi yapıyosun ne bu boş beleş konuşmalar
neferatu, 2 ay önce - Alıntıya git

Senin de dediğinden bir şey anlamadım. Napıyosun Türkçe 28 net boş beleş????? Millet çıldırmış:)

29 Haziran 2022 21:37

neferatu
Aday Memur

Senin de dediğinden bir şey anlamadım. Napıyosun Türkçe 28 net boş beleş????? Millet çıldırmış:)

buyuyuncememurolcam, 2 ay önce - Alıntıya git
Sen büyüyemezsin
29 Haziran 2022 21:40

buyuyuncememurolcam
Aday Memur
Sen büyüyemezsin

Olsun en azından Türkçe konuşuyorum

29 Haziran 2022 22:10

neferatu
Aday Memur

Olsun en azından Türkçe konuşuyorum

buyuyuncememurolcam, 2 ay önce - Alıntıya git
Yok işte onu konuşuyorsun da anlayamama mesele
29 Haziran 2022 22:53

buyuyuncememurolcam
Aday Memur
Yok işte onu konuşuyorsun da anlayamama mesele

Boş yapma bi bakalım çitlembik

30 Haziran 2022 14:09

Umut0621
Daire Başkanı

Umut0621 lisans bitirmeseydin bizim kurum (dhmi) 2022 de bol miktarda bilgisayar teknisyeni alacaktı neyse nasip değilmiş.

Berekett2022, 2 ay önce - Alıntıya git
Kardeşim DHMİ hiç alım yapmadı bu atama döneminde. Demekki hiç ihtiyaç yokmuş bilişimciye. Gerçi milli güvenlik kurulu genel sekreterliği 1 alım yapıyor ama ona da başvurmak sıkıntı. Çakılı kadro bir de uzak. Ben artık şansımız lisans kpss'sinden deneyecem. Zaten sözleşmeli teknisyenim hali hazırda. Eylülde sağlık bakanlığı sözleşmeli psikolog falan alırsa artık oraya geçerim hastanelerde
Toplam 47 mesaj