Editörler : Kubil ay
30 Haziran 2022 09:22

umuttisigi
Aynen öyle ben kadın olduğum halde polis seçerim 6300 ile resmen aç kalırsın aradaki fark uçurum Polis ile
Zeyözge, 2 ay önce - Alıntıya git
Adam memlekette 6300 alırken sen 9300 alıyorsun, o aradaki 2 3 bin de kiraya gidiyor bir de böyle düşün.
01 Temmuz 2022 22:34

kuk-sol
Memur
Polislikten nüfusa geçen biri olarak sana bir ağbi tavsiyesi, sakın katipliğe gitme derim enson çalışılacak yer adliye ve nüfus, iş yükü çoook. Bir o kadarda vatandaş stresi, polislikte zor meslektir ama çalıştığın birime bağlı ben o kadar pişmanım ki kurum değiştirdiğime EGM bugün gel desin varsın kapıda nöbet tutayım, zaten memurluğu bitirdiler artık şamar oğlanına döndük başındaki amirin pislikse nerede çalışırsan çalış hep aynıdır
03 Temmuz 2022 18:52

umuttisigi
Polislikten nüfusa geçen biri olarak sana bir ağbi tavsiyesi, sakın katipliğe gitme derim enson çalışılacak yer adliye ve nüfus, iş yükü çoook. Bir o kadarda vatandaş stresi, polislikte zor meslektir ama çalıştığın birime bağlı ben o kadar pişmanım ki kurum değiştirdiğime EGM bugün gel desin varsın kapıda nöbet tutayım, zaten memurluğu bitirdiler artık şamar oğlanına döndük başındaki amirin pislikse nerede çalışırsan çalış hep aynıdır
kuk-sol, 2 ay önce - Alıntıya git
Hocam nüfus rahat derler ama siz iş yükü çok demişsiniz.
Toplam 63 mesaj