Editörler : gubaz
21 Haziran 2022 18:01   

Ösym görevli ücreti
Tyt ücreti yatan var mı
21 Haziran 2022 18:05

lethalmrco
Aday Memur

yarın yatar

21 Haziran 2022 19:06

srknyln
Şef

yarın yatar

lethalmrco, 2 hafta önce - Alıntıya git

Okadar erken yatiyor muydu?

21 Haziran 2022 19:08

lethalmrco
Aday Memur

Okadar erken yatiyor muydu?

srknyln, 2 hafta önce - Alıntıya git
Gecen sene çarşamba yattı. Çok fazla geciktirmiyorlar.
21 Haziran 2022 19:17

yakup_55
Şube Müdürü
Ne kadar yatar ki başkan veya gözetmen?
21 Haziran 2022 19:55

Ogretmenhanm
Aday Memur
317 gözetmen diye biliyorum
21 Haziran 2022 21:10

sinelt
Daire Başkanı
Ben de çarşamba yatıyor diye hatırlıyorum.
21 Haziran 2022 21:51

sias
Memur

Hocalarım bir salaklık daha doğrusu tembellik ,ki bu kaçıncı usengeçligim, yaptım ve ibanimi guncellemedim, şimdi hallettim ,sizce yatar mı bana ücret yoksa çoktan yatirmislar mıdir? Salaklık baş bela ya da oblimovluk

21 Haziran 2022 21:53

sinelt
Daire Başkanı

Hocalarım bir salaklık daha doğrusu tembellik ,ki bu kaçıncı usengeçligim, yaptım ve ibanimi guncellemedim, şimdi hallettim ,sizce yatar mı bana ücret yoksa çoktan yatirmislar mıdir? Salaklık baş bela ya da oblimovluk

sias, 2 hafta önce - Alıntıya git
Valla hocam bilemiyorum ki ödeme emrinin ne zaman verildiğine bağlı değişir sanırım. Genellikle sabah 9 la 10 arası yatırıyorlar. Umarım yatar da uğraşmazsınız bir daha.
21 Haziran 2022 22:09

idrisyildiz
Kimler görev alabiliyor
21 Haziran 2022 22:16

sias
Memur
Valla hocam bilemiyorum ki ödeme emrinin ne zaman verildiğine bağlı değişir sanırım. Genellikle sabah 9 la 10 arası yatırıyorlar. Umarım yatar da uğraşmazsınız bir daha.
sinelt, 2 hafta önce - Alıntıya git

A önce sayfada okudum sınav öncesi yaziyor, cidden bende sıkıntı var, sürekli böyle seylerden dolayı ,maddi kayıp yaşıyorum, daha öncede sınavını onaylamadim diye gitti, peki nasıl düzeltilir bu durum biliyor musunuz, o kadar saatlik isgenceyi boşuna çekmiş olmalıyım, ağlayacağım kaderime, beynime

21 Haziran 2022 22:24

mathGS
Aday Memur

Gecen seneki gözetmen ücreti ne kadar yatmıştı hatırlayan var mı?

22 Haziran 2022 00:12

yakup_55
Şube Müdürü

mathGS, 2 hafta önce - Alıntıya git
Sanki 180 falandı az miktardi çünkü
22 Haziran 2022 00:18

tuuba_
Şube Müdürü

Hocam geçen yıl salon başkanı olarak 224,gözetmen olarak 187 almışım.3-4 gün sonra yatmış

22 Haziran 2022 07:52

sinelt
Daire Başkanı

A önce sayfada okudum sınav öncesi yaziyor, cidden bende sıkıntı var, sürekli böyle seylerden dolayı ,maddi kayıp yaşıyorum, daha öncede sınavını onaylamadim diye gitti, peki nasıl düzeltilir bu durum biliyor musunuz, o kadar saatlik isgenceyi boşuna çekmiş olmalıyım, ağlayacağım kaderime, beynime

Hocam benim ayt görevinde sorun oldu. Göreve gittiğim halde gelmedi yazmışlar. Hemen ertesi sabah önce ösym çağrı merkezini aradım ordan bağlı olduğunuz koordinatörlüğü arayın dediler. Hiç beklemiyordum ama koordinatörlük çok ilgilendi ve hemen hallettiler. Bence bugün arayın emeğiniz boşa gitmez eninde sonunda paranız yatar ama bugün yatmaz hocam.
22 Haziran 2022 07:53

sinelt
Daire Başkanı

mathGS, 2 hafta önce - Alıntıya git
Geçen sene 187 yatmış hocam gözetmen. Salon başkanı da 224 yatmış sanırım.
22 Haziran 2022 07:54

sinelt
Daire Başkanı

Hocam geçen yıl salon başkanı olarak 224,gözetmen olarak 187 almışım.3-4 gün sonra yatmış

tuuba_, 2 hafta önce - Alıntıya git
Kusura bakmayın sizin cevabı görmemiştim hocam :)
22 Haziran 2022 07:55

sinelt
Daire Başkanı
Kimler görev alabiliyor
idrisyildiz, 2 hafta önce - Alıntıya git
Üniversite ya da MEB personeli olmak gerekiyor hocam.
22 Haziran 2022 08:40

sias
Memur
Hocam benim ayt görevinde sorun oldu. Göreve gittiğim halde gelmedi yazmışlar. Hemen ertesi sabah önce ösym çağrı merkezini aradım ordan bağlı olduğunuz koordinatörlüğü arayın dediler. Hiç beklemiyordum ama koordinatörlük çok ilgilendi ve hemen hallettiler. Bence bugün arayın emeğiniz boşa gitmez eninde sonunda paranız yatar ama bugün yatmaz hocam.
sinelt, 2 hafta önce - Alıntıya git

Peki hocam, sağolun cevabınız için.

22 Haziran 2022 08:43

sinelt
Daire Başkanı

Peki hocam, sağolun cevabınız için.

Rica ederim hocam.
22 Haziran 2022 09:44

derdnz
Aday Memur

Sınav öncesi yapılacak olan nedir iban güncelleme mi