Editörler : gubaz
22 Haziran 2022 11:33   

Üyelik nasıl kapanıyor
Ayarlarda baktım bulamadım, üyeliğimi nasıl sileceğim, forumunuz sizin olsun, şahsıma yapılan hakaretlere sessiz kalan sayfa editörlerine tepkim, üyeliğimi nasıl sileceğimi söyler misiniz
22 Haziran 2022 11:35

Devletmemuru3520
Aday Memur

Profilinize girin. Tercihler sekmesinde en alt kısımdan kapanması lazım. Üyelik kapatma var. Ordan yapabilirsiniz.

22 Haziran 2022 11:35

RızahalukokulahazıR
Daire Başkanı

Defne abla bizi bu şekilde bırakıp gidemezsin.

22 Haziran 2022 11:37

defneogretmen
Şef

Profilinize girin. Tercihler sekmesinde en alt kısımdan kapanması lazım. Üyelik kapatma var. Ordan yapabilirsiniz.

Devletmemuru3520, 2 hafta önce - Alıntıya git
Yok baktım bende yok, siz de var mı?
22 Haziran 2022 11:38

Devletmemuru3520
Aday Memur

ben PC den giriyorum evet görünüyor.

22 Haziran 2022 11:39

defneogretmen
Şef

Telefonda yok
22 Haziran 2022 11:39

RızahalukokulahazıR
Daire Başkanı
Yok baktım bende yok, siz de var mı?
defneogretmen, 2 hafta önce - Alıntıya git

Hocam sağ üst köşedeki sembole tıklayın, ayarlarım kısmı var orada en alta inin üyelik kapatma bölümünü göreceksiniz.

22 Haziran 2022 11:40

taklasiguzel
Kapalı

Hadi yallah!

22 Haziran 2022 11:42

Mr.Muzip
Şef
Yine defne hocam ve yine yanlış bir iş... Üyeliğinizi sonlandırmayınız sayın hocam. Karşı görüşleri anlamaya çalışınız yeter...

taklasiguzel
Kapalı

Her beddua döner dolaşır sahibini bulur. Senin layığın bu.

defneogretmen
Şef

Uygulamadan girdiğim için görünmüyor olabilir, safariden deniycem teşekkür ederim
22 Haziran 2022 11:44

RızahalukokulahazıR
Daire Başkanı
Yine defne hocam ve yine yanlış bir iş... Üyeliğinizi sonlandırmayınız sayın hocam. Karşı görüşleri anlamaya çalışınız yeter...
Mr.Muzip, 2 hafta önce - Alıntıya git

Bence kapatması kendisi için daha iyi olur. Belli ki bu konulara çok fazla takıyor, kılı kırk yaran bir yapısı var ve maalesef suç sadece onda değil. Bazı arkadaşlar hakikaten abartıyor.

22 Haziran 2022 11:45

taklasiguzel
Kapalı

Konuşmalarına dikkat et. Çünkü bu yazdıkların hakaret niteliği taşıyor. Biliyorsundur bu bir suç ve hukuki bir yaptırımı var.

22 Haziran 2022 11:45

Devletmemuru3520
Aday Memur

Hayırlısı olsun hakkınızda.

22 Haziran 2022 11:46

defneogretmen
Şef

Konuşmalarına dikkat et. Çünkü bu yazdıkların hakaret niteliği taşıyor. Biliyorsundur bu bir suç ve hukuki bir yaptırımı var.

taklasiguzel, 2 hafta önce - Alıntıya git
Önce senin hakaretin hakkında ben suç duyurusunda bulunacağım, sosyal öedya aracılığıyla kişilik hakkımı ihlal edip bana sataştın
22 Haziran 2022 11:48

taklasiguzel
Kapalı
Önce senin hakaretin hakkında ben suç duyurusunda bulunacağım, sosyal öedya aracılığıyla kişilik hakkımı ihlal edip bana sataştın

Ben sana hakaret etmedim ki :) Ara bul, benim sana tek bir hakaret ettiğime dair mesaj bulamazsın :)

22 Haziran 2022 11:48

defneogretmen
Şef

Yazdığın yazı küçük düşürme, itibar zedeleme ve kışkırtma içeriyor, senin hukuku sadece kendine mi sayıyorsun?
22 Haziran 2022 11:49

Mr.Muzip
Şef

Bence kapatması kendisi için daha iyi olur. Belli ki bu konulara çok fazla takıyor, kılı kırk yaran bir yapısı var ve maalesef suç sadece onda değil. Bazı arkadaşlar hakikaten abartıyor.

RızahalukokulahazıR, 2 hafta önce - Alıntıya git
Haklı olabilirsiniz hocam ama insan bunlara da alışmalı. Forumda geçirilen süreyi azaltmakta fayda var...
22 Haziran 2022 11:50

taklasiguzel
Kapalı
Yazdığın yazı küçük düşürme, itibar zedeleme ve kışkırtma içeriyor, senin hukuku sadece kendine mi sayıyorsun?

Ortada küçük düşürücü, zedeleyici bir durum yok :) Yallah demek arapça bir kelime olup, hadi git anlamı taşımaktadır :) Bunları bilmiyor musun yoksa?

22 Haziran 2022 11:53

taklasiguzel
Kapalı

Ayrıca üyeliğini kapatmak istiyorsan şunu dene, bilgisayardan giriyorsan eğer sağ üstte tercihler diye bir kısım var. Oraya tıklayıp en altta üyelik silme bölümü var. Çok istiyorsan buradan gitmeyi hemen git. Sonuçta başlığı açan sensin. Üyelik sildirmeyi soran sensin, gelip burada lafı uzatmanın bir anlamı yok.

22 Haziran 2022 11:54

defneogretmen
Şef

Ortada küçük düşürücü, zedeleyici bir durum yok :) Yallah demek arapça bir kelime olup, hadi git anlamı taşımaktadır :) Bunları bilmiyor musun yoksa?

Sosyal medya aracılığıyla durup dururken hadi yallah yazman küçük düşürme ve itibar zedeleme psikolojimi kötü yönde etlikeme kışkırtma ve saldırı niteliği taşıyor git sor avukatına
Toplam 27 mesaj