Editörler : "eskiyara"Pangaea
22 Haziran 2022 23:02

Yaz dönemi destekleme ve yetiştirme kursları hakkında

Merhaba arkadaşlar. Müdür yardımcısı olarak görev yapıyorum. Kadroluydum ama baktım olmuyor istifa edip görevlendirme seklinde bu yılı bitirdim. Yönetici atama dönemine kadarda görevlendirme şekilde devam etmeyi düşünüyorum. Bu durumda yaz kursu açmayı düşünüyorum ama bu kursları mesai saatleri içerisinde açarsam öncelikle maaş karşılığına sayılma durumu var mıdır acaba? Eğitim Öğretim döneminde var orasını biliyorum ama yaz için detaylı bir bilgiye rastlamadim. Konu hakkında bilgi sahibi olan arkadaşlar, yazarlarsa sevinirim.

Weierstrass
Genel Müdür
23 Haziran 2022 08:32

hocam kurs acabliirsiniz, ilceye sorun ilk once sorun olmaz durumu belirtin

Sairvesair
Aday Memur
26 Haziran 2022 17:33

Hocam yaz dyk başvuru sonuçları ne zaman açıklanır ?

Sairvesair
Aday Memur
26 Haziran 2022 17:36

Tercih dışı işaretledim

austenjane
Kapalı
26 Haziran 2022 18:02

Yazin maas karsiligi durumu yok hocam. Girilen dersin ucretini aliyorsunuz.

murattkucukk
Müsteşar Yardımcısı
26 Haziran 2022 18:22

mesai saati içinde deliler gibi kurs açan sürüyle idareci var

maviyedair
Şef
26 Haziran 2022 18:49

Dyk saat ve planlamayi kendi keyfine gore ayyarrlayan mdr ve mdr yrdm lari hayli artti. Mdr yrd kendi bransina aciyir ama okulda baska brans istemeyince disardan baska hocaya musade etmiyorlar. Ogrenciyi dusunen yok ku

biyo88
Aday Memur
26 Haziran 2022 19:49

İlçede iki biyoloji öğretmeni var :) Birisi benim, bende istifa etmeme rağmen mecburen vekaleten devam ediyorum. Diğeri eşim zaten o da analık izninde. Ben üzerime alınmıyorum çünkü enaniyet gibi olmasın ama alanımın ve öğretmenliğin çok şükür hakkını veriyorum. Başkası tercih etseydide eminim yalnızca beni seçerlerdi öğrencilerim :)

Bu arada öğretmen tercihinin öğrenciye bırakılmasını savunuyorum ama bunu savunacak kadar büyük bir ilçede olmadığım için uygulayamıyorum. Birde herkes aynı görüşte olmuyor maalesef.

maviyedair, 2 yıl önce
Dyk saat ve planlamayi kendi keyfine gore ayyarrlayan mdr ve mdr yrdm lari hayli artti. Mdr yrd kendi bransina aciyir ama okulda baska brans istemeyince disardan baska hocaya musade etmiyorlar. Ogrenciyi dusunen yok ku

biyo88
Aday Memur
26 Haziran 2022 19:50

Öğretmen misiniz? Kursların planlarını yaptım ben herseyimiz hazır. Ne sonucu bekliyorsunuz anlamadım

Sairvesair, 2 yıl önce
Hocam yaz dyk başvuru sonuçları ne zaman açıklanır ?

Sairvesair
Aday Memur
26 Haziran 2022 19:59

"2022 Yaz Okulu ve 2022 Yaz Destekleme ve Yetiştirme Kursları Kurum Kurs Talep İşlemleri , İlçe Onay İşlemleri , Ders Sınıf Şube Kontrol , Öğretmen Kurs Başvurusu , Kurum Öğretmen Başvuruları , Kurs Planlama İşlemleri , Komisyon Öğretmen Atama , Kurs Onay İşlemleri , Öğrenci Kurs Başvuru İşlemleri 04.07.2022 tarihine kadar uzatılmıştır"
biyo88, 2 yıl önce

Öğretmen misiniz? Kursların planlarını yaptım ben herseyimiz hazır. Ne sonucu bekliyorsunuz anlamadım

crabnet355
Müsteşar
26 Haziran 2022 19:59

Çoğu ilçe idarecilere hafta içi dyk açılmasına izin vermez.Hafta sonu verir.Yine de bir şansınızı deneyin

biyo88
Aday Memur
26 Haziran 2022 20:51

Kursları onayladilar sorun olmadı arkadaşlar. Zaten engelleyen yoktu ben işlemi doğru yapayım diye sormuştum. Ek ders yönetmeliğinde de haftasonu, ara tatil ve yaz döneminde doğrudan ödenir tarzında bir ibare var.

Teşekkürler her birinize.

crabnet355, 2 yıl önce
Çoğu ilçe idarecilere hafta içi dyk açılmasına izin vermez.Hafta sonu verir.Yine de bir şansınızı deneyin
Toplam 11 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi