Editörler : cihan27E.Kayı Han
25 Haziran 2022 19:13

memuradayimami
Şef

Hekimlerin sadece maaşı az diğer döner sermayesi ek ödemeleri konuşan yok beyler noluyoz hekim 13 bin maaş alıyorsa 15 bin döner alıyor hangi sağlık çalışani alıyor bu parayı bence hekime değil hekim dışı sağlık çalışanına zam yapılması lazım enflasyona ezilen onlardır bunu bilin bilmeyene ogretirim hea

25 Haziran 2022 19:18

Bora3
Aday Memur

Hekimlerin sadece maaşı az diğer döner sermayesi ek ödemeleri konuşan yok beyler noluyoz hekim 13 bin maaş alıyorsa 15 bin döner alıyor hangi sağlık çalışani alıyor bu parayı bence hekime değil hekim dışı sağlık çalışanına zam yapılması lazım enflasyona ezilen onlardır bunu bilin bilmeyene ogretirim hea

memuradayimami, 3 ay önce - Alıntıya git

Telefon numarasi ver sana doktor bordrosu atayim. Soyledigin rakamlari aliyolarsa ben serefsizim. Almiyorsa

Not dr değilim

25 Haziran 2022 19:29

memuradayimami
Şef

Telefon numarasi ver sana doktor bordrosu atayim. Soyledigin rakamlari aliyolarsa ben serefsizim. Almiyorsa

Not dr değilim

Bora3, 3 ay önce - Alıntıya git

aslan parçası ben doktor yanında çalışıyorum..bizzat gördüm aldığı maaşı ne ayaksın herkes tutturmus 8 TL maaşım var hatta eside bakalnlida doktor 15 bin maaş 10 bin döner sermaye 5 binde nöbet ücreti alıyor seni 

25 Haziran 2022 19:49

journeykbr3223
Genel Müdür

o zaman onlar itiraz ederdi, ama bakıyorum da sendikaları da onlar da mutlu o zaman sorun yok

aralıkta hekime zam geldi diye protesto dışında başka bir protestoları gözükmüyor

26 Haziran 2022 00:36

Bora3
Aday Memur

aslan parçası ben doktor yanında çalışıyorum..bizzat gördüm aldığı maaşı ne ayaksın herkes tutturmus 8 TL maaşım var hatta eside bakalnlida doktor 15 bin maaş 10 bin döner sermaye 5 binde nöbet ücreti alıyor seni 

Uzman dr 13 bin tl aliyor ve 30 yillik doktor. Sen calistigin o doktora muayene ol. Buraya bordro koymazsan 

26 Haziran 2022 01:50

gröland baykuşu
Aday Memur

döner dağıtılamıyor maalesef

26 Haziran 2022 01:51

gröland baykuşu
Aday Memur

bir şey bildiğin yok bebe

26 Haziran 2022 02:19

Mahmutt Kaya
Daire Başkanı

Az doktor azarı yemedim diyorsun yani :)
26 Haziran 2022 19:06

baharyakın
Şef

Doktorları kıskananlar, her yıl yapılan YKS sınavına girip doktor olabilir. Ben de o çalışkanlık, okafa olsa zaten doktor olurdum diyorsanız da bırakın adamlar işini yapsın. Bu saçma sapan mobing yüznden kaç hastane/ kaç poliklinik kapandı eminim haberiniz bile yok.

Sonuç olarak, lise mezunu herkes doktor olabilir. Hodri meydan.

26 Haziran 2022 19:07

baharyakın
Şef

Seni de aslan parçası, gelecek sene YKS'ye bekleriz..

26 Haziran 2022 21:19

can_tolga
Memur

Bu konu başlığını açan çok değerli forumdaş doktorlara ne verilmiş bi açıklayabilir misin birde meslek grubun ve eğitim durumun nedir merak ettim gündem takip ediyorsun ya

26 Haziran 2022 22:00

journeykbr3223
Genel Müdür

Bu konu başlığını açan çok değerli forumdaş doktorlara ne verilmiş bi açıklayabilir misin birde meslek grubun ve eğitim durumun nedir merak ettim gündem takip ediyorsun ya

can_tolga, 3 ay önce - Alıntıya git

taban maaşlara 0 tl zam

başlıkta kinaye yapılmıştır

bunu sormanız hata

26 Haziran 2022 22:02

journeykbr3223
Genel Müdür

can_tolga, 3 ay önce - Alıntıya git

diğer personele de özlük haklarını iyileştiriyoruz diye aynı sistemi uygulasınlar onlar itiraz ediyorlar mu etmiyorlar mı

tek isteğim bu

çünkü net artış yok, bir emeklilikler için onda da emekli olana kadar en az 20-30 yıl var, hekimi 65 yaşında önce emekli de etmiyorlar

o zamana kadar emeklilikte her şey değişir

05 Temmuz 2022 16:05

leyli mecali
Aday Memur

öyle mi diyorsunuz

siz kimsiniz

birleşik şizolar birliği mi !

sepetçi kasrı, 3 ay önce - Alıntıya git

ha ha ha

Toplam 34 mesaj