Editörler : E.Kayı Han
24 Haziran 2022 13:18   

Sakarya Ceza infaz Kurumları

Sakaryada çalışan arkadaşlarım maaş ile anlaşmalı olduğunuz banka ismini ogrenebilirmiyim

24 Haziran 2022 19:14

Skolyoz
Memur
?
24 Haziran 2022 19:48

E.Kayı Han
Editor

Hangi cezaevinde çalışıyorsunuz siz?

24 Haziran 2022 19:50

Skolyoz
Memur

Hangi cezaevinde çalışıyorsunuz siz?

E.Kayı Han, 3 ay önce - Alıntıya git
Ben henüz başlama yapmadım hocam daha yeni Tayin çıktı fakat şuan ilişik kesmeler durdurulduğu için baslama yapamıyoruz. Bayramdan sonra nasipse
24 Haziran 2022 19:55

E.Kayı Han
Editor
Ben henüz başlama yapmadım hocam daha yeni Tayin çıktı fakat şuan ilişik kesmeler durdurulduğu için baslama yapamıyoruz. Bayramdan sonra nasipse
Skolyoz, 3 ay önce - Alıntıya git

Öncelikle tayinin hayırlı olsun. Bilmen gerekirdi Adalet Bakanlığı, bakanlığa bağlı kurum ve kuruluşlar Vakıfbank'tan maaş alıyor.

24 Haziran 2022 19:56

Skolyoz
Memur

Öncelikle tayinin hayırlı olsun. Bilmen gerekirdi Adalet Bakanlığı, bakanlığa bağlı kurum ve kuruluşlar Vakıfbank'tan maaş alıyor.

E.Kayı Han, 3 ay önce - Alıntıya git
Ben farklı kurumdan geliyorum acikcasi bizde il bazında müdürlük anlaşma yapar ve gittiğin ilde maaş bankaları farklı olur bilmiyordum bunu teşekkür ederim.
24 Haziran 2022 19:58

E.Kayı Han
Editor
Ben farklı kurumdan geliyorum acikcasi bizde il bazında müdürlük anlaşma yapar ve gittiğin ilde maaş bankaları farklı olur bilmiyordum bunu teşekkür ederim.
Skolyoz, 3 ay önce - Alıntıya git

Adalet bakanlığında 2007 yılından bu yana anlaşmalar bakanlık tarafından yapılıyor.

Toplam 6 mesaj