Editörler : gubaz
24 Haziran 2022 14:29   

1 saat boyunca öğretmenlere Prof.Dr. Sinan Canan'ın poposunu gösteren meb seminer çekim ekibi derhal

1 saat boyunca öğretmenlere Prof.Dr. Sinan Canan?ın poposunu gösteren meb seminer çekim ekibi derhal görevden alınsın.

1 milyon öğretmene eğitim vermek için, öğretmen eğitimi için bir video çekimi yapılıyor. Dikkat edin, ülkenin öğretmenlerine, çocuklarımızı eğitecek öğretmenlere eğitim veriliyor... Video çekimi yapan ekip, 1 saat boyunca öğretmenlere profesörün poposunu gösteriyor.

Profesörün poposu, kalbi ve kafası kadar yer kaplıyor. % 50 / %50

Bu öğretmenlere saygısızlıktır, bakanla ve devletle dalga geçmektir. Bu eylemi; terbiye ve ahlak ile açıklayamadığımız gibi, kötü amaçlı bir saldırı olarak görüyoruz.

Bu video çekimini yapan ekip ve ihmali olanlar derhal görevden alınsın.

1 milyon öğretmene bu saygısızlık yapılamaz.

Tamam, hoca öyle oturabilir. Ey çekim ekibi, sen 1 saat boyunca öğretmenlere popo göstermek zorunda mısın? Oynatsana o kamerayı yerinden? Başka bir seminer videosunda ise, hoca şaşı gibi başka bir kameraya bakıyor sürekli. Boş, çalışmayan kameraya. Çekim yapan kamera ise farklı.

Üzücü olan, bu işleri hiç mi denetleyen, kontrol eden biri yok? Biraz saygınız olsun öğretmenlere lütfen. Upload etmeden önce aklı başında biri izlemiyor mu bunları? Birçok işte bunu görüyoruz. Ders kitaplarında, yeni çıkan yönetmeliklerde, uygulamalarda. Hiç aklı başında biri kontrol etmiyor mu bu işleri? MEB kadrolarında değişiklik oldu ama ekip içinde hala kötü niyetliler var galiba.

Bu kamikaze saldırısını yapan ekip derhal görevden alınmalı.

İlgili seminer, öğretmenin fabrika ayarları semineri. Profesör güzel şeyler anlatıyor. Beyinden bahsediyor ama gözümüze sokulan beyin değil, popo. 1 milyon öğretmenin karşısında nasıl oturacağını bilmese de anlattığı bilgiler önemli.

Gezdim Halep Şam,

Eyledim ilmi talep,

Meğer ilim bir hiçmiş,

İlla edep illa edep

**

Girdim İlim meclisine eyledim, kıldım talep;

Dediler ilim geride kaldı, illa edep illa edep.

Yunus Emre

Not: Bu fotoğrafı paylaştığım için bana tepki gösterenler olabilir. Onlara, bir milyon öğretmenin karşısında böyle oturanları ve çekim yapıp yayınlayan ekibi hatırlatmak isterim.

24 Haziran 2022 14:32

Rollo07
Memur
Abartmayın kardeşim ne var bun da ya. Biraz rahat olun ya her şeyi böyle kafaya takarsanız işiniz zor. Hayatı yaşayın keyfinize bakın
24 Haziran 2022 14:34

BayrakHoca
Memur

İlk dinlediğim ve en beğendiğim seminer Sinan Hoca?nın semineri.

Hiç oturuşu dikkatimi çekmemişti.

Anlattıkları harika olduğu için.

Bir sorun varsa evet çekim ekibinin, kamera açısının hatası.

24 Haziran 2022 14:36

RızahalukokulahazıR
Daire Başkanı

Bu başlık şaka mı anlamadım :)

24 Haziran 2022 14:39

cografyacı236
Aday Memur

Adam ciddi ciddi oturup bir dünya yazı yazmış. ben de sandım gerçekten popo var. Demekki insan ne istiyorsa onu görüyor bu oturuştan popo görmek ne diyeceğimi bilemedim :)

24 Haziran 2022 14:48

RızahalukokulahazıR
Daire Başkanı

But görüyorum hocam, kan görüyorum hocam vahşet görüyorum şakak kemiğinden girmiş levye görüyorum levye hocam adamın şakak kemiğinden girmiş levye girmiş hocam.

24 Haziran 2022 14:56

edaedebiyat
Kapalı
Keşke söylediklerini dinleseydiniz, gayet faydalı bilgiler verdi
24 Haziran 2022 15:04

kalemli-adam07
Şef
Keşke söylediklerini dinleseydiniz, gayet faydalı bilgiler verdi
edaedebiyat, 3 ay önce - Alıntıya git

Son paragrafı bir daha okuyup anlamaya çalışır mısınız lütfen? Biz ne dedik?

24 Haziran 2022 15:16

Rollo07
Memur
Adam fotoyu analiz ya:)))))))) hocam yaz kurslarına falan başvur bence. Boşver oturuşunu vs :) hey allahım ya çok güldüm
24 Haziran 2022 15:20

edaedebiyat
Kapalı
Kusuru örtmede gece gibi olun diyor mevlana, başlık açıp cümle aleme reklam edin demiyor, bir de edepten bahsediyorsunuz
24 Haziran 2022 15:22

Beytulmakdis
Aday Memur
Kesinlikle katılıyorum. Bu konuda eksi veren saygısız öğretmenleri de anlamıyorum.
24 Haziran 2022 15:34

hugo.almeida
Müsteşar Yardımcısı

Güldür güldür'de dayatılan LGBTQİ'den sonra şimdi de bunlar. Allahım taş yağacak başımıza. Ülkemiz üzerinde büyük oyunlar oynanıyor. Küçükken "Şirinler" ile kominizm propagandası yapanlar "Pokemon" ile evrim propagandasına devam etti, sonra Amerikan filmlerinde olağanüstü güçlü süper kahramanlar ile şirk propagandası yaptılar. Ardı arkası kesilmeyen bu savaşta bu görüntü artık son damla oldu. Akıl sağlığımızı kaybetmek üzereyiz. Biri buna dur desin.

24 Haziran 2022 15:45

ashil13
Genel Müdür

öğretmenlere tatil yaramıyor :))

24 Haziran 2022 16:11

kıdemli başögretmen
Aday Memur
Adam 1 saat laf konuştu sen de mabadını mı izledin adamın hocam? Bence hoca sohbet tadında konuşmak için o şekilde oturmuş.Samimi durmak istemiş.Çok da anormal değil bence.
24 Haziran 2022 17:57

maviyedair
Memur
Abartiliyor
24 Haziran 2022 18:01

etibrowni
Şef

Edep anlayışı popo ile sınırlı olanlar için güzel kampanya.

Biz de oturduğu yerden atıp tutan, ekmek parası kazanmaya çalışan çekim ekibini linç etmeye çalışanların edebi durumu hakkında bir kampanya başlatalım bari...

24 Haziran 2022 18:07

adakızı
Genel Müdür

Şaka mı?

24 Haziran 2022 18:08

kalemli-adam07
Şef

Biz de oturduğu yerden atıp tutan, ekmek parası kazanmaya çalışan çekim ekibini linç etmeye çalışanların edebi durumu hakkında bir kampanya başlatalım bari...

etibrowni, 3 ay önce - Alıntıya git

Çekim ekibindensiniz galiba? İnsanların poposundan para kazanmak size normal geliyorsa, kendi poponuzu kullanın, daha çok kazanırsınız!

24 Haziran 2022 18:12

kalemli-adam07
Şef

etibrowni, 3 ay önce - Alıntıya git

Öğretmenlerle alay edenlere, Bakan ile, Devlet ile dalga geçenlere, kamikaze saldırısı yapar gibi devlet işlerini bozanlara, devletin ve milletin vereceği ekmek yok, zehir zıkkım olsun onlara aldıkları para.

24 Haziran 2022 18:16

hugo.almeida
Müsteşar Yardımcısı

%50'si neyinize yetmedi!

Bu ahlaksızlık bitecek!

24 Haziran 2022 18:20

organikbiri
Memur

%50'si neyinize yetmedi!

Bu ahlaksızlık bitecek!

hugo.almeida, 3 ay önce - Alıntıya git

% 50'ye hep alttaki % 50'yi verdiler. İlk defa fark etmişler :)

Toplam 48 mesaj