Editörler : E.Kayı Han
24 Haziran 2022 16:28

Sözleşmeli personel imza atmazsa

Sözleşmeli personel ataması yapılıp evrakları gönderdikten ve atama onayı geldikten sonra sözleşmeyi imzalamazsa istifa etmiş mi sayılır? Bekleme süresine takılır mı?

mehmett7711
Aday Memur
24 Haziran 2022 16:55

Okuyanlardan bilgisi olan cevaplarsa sevinirim

24 Haziran 2022 18:08

İmza atmadıysanız birşey olmaz diye biliyorum.

mehmett7711
Aday Memur
24 Haziran 2022 19:07

Bende öyle düşünüyorum ama en net bilgi için

dpb yi mi aramak gerekir

yacar021, 2 yıl önce
İmza atmadıysanız birşey olmaz diye biliyorum.
24 Haziran 2022 19:37

Bu durum benim başıma gelmişti imza atmadım sorun olmadı hocam imza yoksa sorun olmaz inşallah.
mehmett7711, 2 yıl önce

dpb yi mi aramak gerekir

Umut0621
Genel Müdür
25 Haziran 2022 08:27

İmza atmazsanız istifa etmiş sayılmıyorsunuz. İşe hiç girmemiş sayılırsınız. Yani hizmet sözleşmesini imzalamayan birisi sanki hiç başvuru yapmamış gibidir. Başka pozisyonlara başvurabilirsiniz bir sorun olmaz çünkü ne bir sigortanız başlamış ne de iş akdiniz yapılmış

couslai
Şef
26 Haziran 2022 08:55

imza yoksa sorun olmaz birde dpb kapanali 7-8 sene oldu.
mehmett7711, 2 yıl önce

dpb yi mi aramak gerekir

Buruko
Aday Memur
27 Haziran 2022 14:53

Ben şimdi içişleri sözleşmeli lisans büro personeline başvurdum. Bir de en son açılan kültür bakanlığının istanbuldaki alımınada sözleşmeli lisans büro personeline başvurdum. Bir de haftaiçi merkezi atamaya başvurucam. Puanım 75.6 olduğu için neresi gelirse gelsin modundayım. Şimdi oldu ya ben içişleri kazandım. Ardından da merkezi atama açıklandı onuda kazandım ya da kültür bakanlığı kazandım. Hangisine iş başı yapmam gerekiyor.Sınav sonuçlarının açıklanma tarihine göre mi hak kazanıyorum. Örneğin ilk kültür bakanlığının açıklandı diğer yerlere gidemiyor muyum ? Yada 3 yeri kazandım istediğim yeri mi tercih edebiliyorum.

Salih ayırgül
Aday Memur
27 Haziran 2022 21:43

Üniversitelerde Önlisans mezunu destek personeli maaşları hakkında bilgisi olan var mı, teşekkür ederim şimdiden

ENES7118
Aday Memur
29 Haziran 2022 01:00

Lisans iibf mezunuysan eger 76 puana merkezi gelmez
Buruko, 2 yıl önce

Ben şimdi içişleri sözleşmeli lisans büro personeline başvurdum. Bir de en son açılan kültür bakanlığının istanbuldaki alımınada sözleşmeli lisans büro personeline başvurdum. Bir de haftaiçi merkezi atamaya başvurucam. Puanım 75.6 olduğu için neresi gelirse gelsin modundayım. Şimdi oldu ya ben içişleri kazandım. Ardından da merkezi atama açıklandı onuda kazandım ya da kültür bakanlığı kazandım. Hangisine iş başı yapmam gerekiyor.Sınav sonuçlarının açıklanma tarihine göre mi hak kazanıyorum. Örneğin ilk kültür bakanlığının açıklandı diğer yerlere gidemiyor muyum ? Yada 3 yeri kazandım istediğim yeri mi tercih edebiliyorum.

veysidegerli
Aday Memur
20 Temmuz 2022 16:57

KPSS LİSAS PUANIM 84,2 2022/7 KARAYOLLARI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ SÖZLEŞMELİ ALIMINDA BURSAYI KAZANDIM İSTENİLEN BELGELERİ TESLİM ETTİM GÜVENLİK SÜRECİ HALEN DEVAM EDİYOR HABER GELMEDİ HENÜZ 2022/1 MERKEZİ ATAMAYA DA TERCİH VERDİM ORDADA MANİSA SOMA TKİ GELDİ ŞİMDİ KARAYOLLARINDAN HAKKIMDAN FERAGAT ETSEM YAPTIRIMI OLURMU HENÜZ SÖZLEŞMEYE İMZA ATMADIĞIM İÇİN BİLGİSİ OLAN CEVAP YAZABİLİR Mİ?

Gs21gs
Aday Memur
20 Temmuz 2022 17:47

Hocam karayollarını arayın buyuk ihtimal feragat dilekçesi yazmanızı isteyeceklerdir. herhangi bir yaptırım olmaz hocam
veysidegerli, 2 yıl önce

KPSS LİSAS PUANIM 84,2 2022/7 KARAYOLLARI GENEL MÜDÜRLÜĞÜ SÖZLEŞMELİ ALIMINDA BURSAYI KAZANDIM İSTENİLEN BELGELERİ TESLİM ETTİM GÜVENLİK SÜRECİ HALEN DEVAM EDİYOR HABER GELMEDİ HENÜZ 2022/1 MERKEZİ ATAMAYA DA TERCİH VERDİM ORDADA MANİSA SOMA TKİ GELDİ ŞİMDİ KARAYOLLARINDAN HAKKIMDAN FERAGAT ETSEM YAPTIRIMI OLURMU HENÜZ SÖZLEŞMEYE İMZA ATMADIĞIM İÇİN BİLGİSİ OLAN CEVAP YAZABİLİR Mİ?

MrtHk
Aday Memur
22 Mayıs 2024 19:49

Ne yaptınız diğer alıma ceza almadan geçebildiniz mi? Feragat dilekçesi mi yazdınız?

veysidegerli, 2 yıl önce

Toplam 12 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi