Editörler : Kubil ay
25 Haziran 2022 18:59

yıldırım han
Aday Memur

Şarka gitmek istemeyeni zorla şarka şarkta kalmak isteyeni de zorla batıya maksat üzüm yemek mi yoksa bağcıyı dövmek mi anlamadim

25 Haziran 2022 19:01

yıldırım han
Aday Memur

Bir tanesi şark yatış diye yolluyorlar diyor sarka giden arkdaslar kendileriyle yatak yorgan da götürsün gece gündüz uyuma vakti

25 Haziran 2022 19:27

Gydm
Müsteşar Yardımcısı

Doguya yatış diyen arkdas insallah seni dogunun en ücra köşesine yollarlar da bol bol yatarsin orda ne diyim isimiz gücümüz art niyet

yıldırım han, 2 ay önce - Alıntıya git
En ucra çukurcayı istedim vermediler at geçmez kervan geçmez söyle en ücra yeri gitmezsem ne oluyim. Nere diyorsan. Uludere şemdinli esendere sınır kapısı
25 Haziran 2022 21:56

Polistirmeslegim
Aday Memur

Yatış yerde derken tamam hadi adami gönderdin gelen adam da yatacak ne fark edecek ayrca kim yatış yere gideyim diye ikinci şark gitmek ister ki

yıldırım han, 2 ay önce - Alıntıya git
Ben isterim
26 Haziran 2022 07:16

Polma
Aday Memur

Bence boş bir başlık açmış,çok bencilce

26 Haziran 2022 08:43

Alemdarali
Şube Müdürü
Manisalı aydınlı arkadaşlar izmirde edirne li arkadaşlar tekirdağ da kırklarelinde Çankırı lı Kırşehir li ankara da trabzonlu rizede şark derdi olmadığı sürece istediği kadar kalabilirken urfa lı mardin de bitlis li van da erzincanlı tunceli de kalamıyor süren doldu git deniyor olayın yatmakla alakası yok her ilde yatanlar va çalışanlar belli karakol ekipler trafik Çevik daha çok çalışır işini adam gibi yaptıktan sonra bırakın isteyen istediği yerde kalsın sıkıntılı ise zaten 34 ten gönderiyorsun
26 Haziran 2022 08:54

okyanus93
Memur
Hakkari de yim bu sene şark bitti hayırlısıyla burada da kalmak isteyen arkadaşlar oldu herkesi kabul etmediler ama mazereti olan herkesi kabul ettiler ayrıca gerçekten iş olarak çok şükür burası çok sakin ama sosyallik diğer imkanlar sıfır yani demek istediğim her yerin artısı ve eksisi olacak batı rahat veya doğu rahat.demek çok mantıklı değil.
Toplam 27 mesaj