Editörler : hugo.almeida
25 Haziran 2022 13:40   

Denemeler
Merhaba arkadaşlar ortalama 80-88 net bazındayım bugünkü denemede birden 72 nete düştüm ne kadar normal sinava kaldı 35 gun bu sınavda 85 gibi bir puan lazım sizce ne durumdayım tecrübeli arkadaşlar değerlendirirse benim için iyi olur
25 Haziran 2022 14:03

umut3060
Aday Memur

Hangi deneme

25 Haziran 2022 14:07

Elengir
Aday Memur

Hangi deneme

umut3060, 2 ay önce - Alıntıya git
yargının denemesi özellikle GK 46-50 arasiyken yargıda 38 e düştü
25 Haziran 2022 15:21

Ergulu
Aday Memur
Elengir, 2 ay önce - Alıntıya git
Hocam denemeden denemeye zorluklar değişebiliyor çok takmayın bence siz sadece sınava kadar ne kadar çözebiliyorsanız çözün bu sizi yıldırmasın
25 Haziran 2022 16:23

Edd777

Yargının hangi denemesi?

25 Haziran 2022 16:28

Thryhnr
Aday Memur
Hocam denemeden denemeye zorluklar değişebiliyor çok takmayın bence siz sadece sınava kadar ne kadar çözebiliyorsanız çözün bu sizi yıldırmasın
Ergulu, 2 ay önce - Alıntıya git

Pegem, yargı yediiklim özellikle pegemin soru bankaları dahil önceki yıllara göre soruları baya zorlaştırılmış gibi

25 Haziran 2022 17:27

Abienmes
Aday Memur

Yargının denemelerinde genelde gy kolay gk zor sekilde oluyor

25 Haziran 2022 17:39

wolf chandler
Memur

hocam yargının türkiye geneli denemesi yanıltabilir. genel yetenek kısmı baya zayıf kalıyor kaçıncı TG olduğunu söylerseniz ben fikirlerimi söyleyebilirim

25 Haziran 2022 17:45

Elengir
Aday Memur

hocam yargının türkiye geneli denemesi yanıltabilir. genel yetenek kısmı baya zayıf kalıyor kaçıncı TG olduğunu söylerseniz ben fikirlerimi söyleyebilirim

wolf chandler, 2 ay önce - Alıntıya git
Hocam altın 6 lı deneme var onun içinde 1 tane yargı denemesi oluyor onu çözdüm 2020 de 80 aldım bu sene biraz geç başladım biraz onun stresi var dalgalanma normal elbette
25 Haziran 2022 19:20

wolf chandler
Memur
Hocam altın 6 lı deneme var onun içinde 1 tane yargı denemesi oluyor onu çözdüm 2020 de 80 aldım bu sene biraz geç başladım biraz onun stresi var dalgalanma normal elbette

tamamdır yargı TG kolay oluyor ama paket denemesi hakkında herhangi bir fikrim yok umarım istediğiniz gibi olur

25 Haziran 2022 20:22

can-mekanik
Aday Memur

tamamdır yargı TG kolay oluyor ama paket denemesi hakkında herhangi bir fikrim yok umarım istediğiniz gibi olur

Yargı Türkiye geneli 105 net o zaman çok ciddiye alınmamalı mı hocam.

25 Haziran 2022 21:12

wolf chandler
Memur

Yargı Türkiye geneli 105 net o zaman çok ciddiye alınmamalı mı hocam.

can-mekanik, 2 ay önce - Alıntıya git

hocam sınav uzmanı değilim ama yargı tgdeki yüksek netler aldatmaca gibi duruyor ben de çoğuna girdim girdikten sonra insan rehavete kapılıyor gerçekten

26 Haziran 2022 14:22

can-mekanik
Aday Memur

hocam sınav uzmanı değilim ama yargı tgdeki yüksek netler aldatmaca gibi duruyor ben de çoğuna girdim girdikten sonra insan rehavete kapılıyor gerçekten

Pegem Türkiye geneli nasıl hocam? Sınava en yakın olan hangisi açıkçası merak ediyorum.

26 Haziran 2022 18:24

hanzel
Genel Müdür
Ben de bugünkü denemede 100 nete düştüm moralim acayip bozuldu, psikolojik olarak çok etkiliyor gerçekten tam 110 netin altına düşmüyorum bitti bu iş derken başıma bu geldi :(
26 Haziran 2022 21:49

wolf chandler
Memur

Pegem Türkiye geneli nasıl hocam? Sınava en yakın olan hangisi açıkçası merak ediyorum.

can-mekanik, 2 ay önce - Alıntıya git

pegem yediiklim sınava en yakın olanlar sanırım, genel olarak bütün denemelerin genel kültür kısmı sınava yakın ama genel yetenek olarak matematik ve türkçe kısmı en iyi bunlar sanırım. pegem TG7de kendimi 2020 sınavında gibi hissetmiştim baya iyiydi

28 Haziran 2022 13:44

kpsskiller
Aday Memur
Ben de bugünkü denemede 100 nete düştüm moralim acayip bozuldu, psikolojik olarak çok etkiliyor gerçekten tam 110 netin altına düşmüyorum bitti bu iş derken başıma bu geldi :(
hanzel, 2 ay önce - Alıntıya git
of ya ben de süreyi ayarlayamıyorum. normalde sınav bitince 1 saat artardı bugünkü denemede 57 dk arttı. tam bu iş bitti demiştim ama şu an moralim çok bozuk
29 Haziran 2022 15:21

Derinsaglikci
Aday Memur

Ben pegemin dershanesine gidiyorum yediiklim 7li denemelerini yaptım 75 nete kadar yükseldim Yediiklim 10luda da 70 kusur civarinda geziyorum ama pegemin tg7 tg8 tg9 tg10 inanilmaz uçurumfarklar var... Aşırı moralim bozuk birinden 73 net birinden 57 birinden 65 birinden 55 net yaptım... 55 57 gibi netleri uzun zamandir gormuyordum sinava az kaldı aşırı moralim bozuluyor bu uçurum farklar neden olabilir bir de Türkçe netleri aşırı düştü var mıdır benimle aynı sorunu yaşayan umut heves bişey kalmadı essek gibi çalışıyorum ama düşen dengesiz netler beni çok aşağıya çekiyor çıkmışlarda 75 civarı yapıyorum?

30 Haziran 2022 00:14

Derinsaglikci
Aday Memur

Hocam yargıyı umursamayın çok fazla yanlış sorusu var cevap anahtarında bariz hatalar var yargının sonuçları size gerçeği vermez ya da gerçeğe yakın olan netinizi bizim dershane hocamız özellikle Türkçe için yargıdan uzak durun demişti

Toplam 17 mesaj