Editörler : cihan27E.Kayı Han
25 Haziran 2022 22:10

Bankacı var mı kredi konusu

Arkadaşlar şuan kredi kullanamıyorum memurum. Yapılandırma yaptgm için yapılandırma süresince kredi ve kredi kart kullanamayacgm söylenmişti şuan az kaldı borcum. Erken ödeme yapıp kapatırsam kredi çıkar mi şuan puanım 1053 bu borcumu kapatırsam hemen yükselir mi puanim veya en kısa ne kadar süreye yükselir bankaya soruyorum süre veremiyor 1 ay 2 ay 3 ay mi bu isten anlayan birileri varsa sevinirim

Batı antalya
Yasaklı
25 Haziran 2022 22:16

Başka bir bankadan örneğin 1000 tl lik kredi kartı almaya çalışın. 3-5 ay borcunuzu tam ödeyin. Puanınız çok çok kötü değil zaten. Geçmiş olsun

Nasuhbey
Şef
25 Haziran 2022 22:20

Şuan kart alamıyorum iste erken ödeme yaparsam verirler mi kredi kart verirseler o zaman kredi de vermeleri lazm.

Batı antalya, 2 yıl önce

Başka bir bankadan örneğin 1000 tl lik kredi kartı almaya çalışın. 3-5 ay borcunuzu tam ödeyin. Puanınız çok çok kötü değil zaten. Geçmiş olsun

ekremcan58
Aday Memur
25 Haziran 2022 22:21

Krediyi kapatmanız hemen kredi çıkacağı anlamına gelmez 1500 olmalı en az ki çekebilesiniz. Mevcut şartlarda şuan krediniz çıkmaz büyük ihtimalle eskiden çalışmış bir bankacı olarak söylüyorum.

Nasuhbey
Şef
25 Haziran 2022 22:36

Anladım hemen çıkmaz ama ödedikten 2 ya da 3 aya çıkar die düşünüyorum 1300 geçince vermezler mi yetkiye falan gidiyorlar galiba. Ya da kredi kart verirseler düzenli ödeyerek yuksltrim. Ben yne de erken odeme yapayım kar i olur belki

ekremcan58, 2 yıl önce
Krediyi kapatmanız hemen kredi çıkacağı anlamına gelmez 1500 olmalı en az ki çekebilesiniz. Mevcut şartlarda şuan krediniz çıkmaz büyük ihtimalle eskiden çalışmış bir bankacı olarak söylüyorum.

Rollo07
Şef
26 Haziran 2022 00:02

Kredi yapılandırınca kredi çıkmıyor mu kapatana kadar başka bankadan dahi olsa?

Nasuhbey
Şef
26 Haziran 2022 00:09

Yapılandırma yaparsan hic bir banka kredi ve kredi kartı vermiyor bitene kadar ben 36 aylik yaptım yapılandırma şimdi 5 6 ayim kaldı bitmesini bekliyorum

Rollo07, 2 yıl önce
Kredi yapılandırınca kredi çıkmıyor mu kapatana kadar başka bankadan dahi olsa?

Android60
Genel Müdür
26 Haziran 2022 00:30

Selam dostum eski bankacısın bişey soracam benim bir mahkemem var mahkeme banka veya verdiği kredi ile alakalı degil. Diyelim bana o mahkemeden tazminat cıktı diyelim. Bendr ödrmedim avukat maaşıma haciz koydu. Bu konu benşm kredi notumu etkiler mi?

ekremcan58, 2 yıl önce

ekremcan58
Aday Memur
26 Haziran 2022 09:20

Evet Etkiler dostum
Android60, 2 yıl önce

Selam dostum eski bankacısın bişey soracam benim bir mahkemem var mahkeme banka veya verdiği kredi ile alakalı degil. Diyelim bana o mahkemeden tazminat cıktı diyelim. Bendr ödrmedim avukat maaşıma haciz koydu. Bu konu benşm kredi notumu etkiler mi?

Edirnel
Şube Müdürü
26 Haziran 2022 09:33

Aslında kredi kartı çıkarmak için beklemenize gerek yok. Şuan bile nakit teminatlı bir kredi kartı çıkarabilirsiniz.

Banka şubesine gidin, nakit teminatlı düşük limitli bir kredi kartı çıkarmak istediğinizi söyleyin.

Düşük limitli bir kredi kartı çıkartın.

Bu kartın nakit teminatlı bir kart olacağını özellikle belirtin.

Size bir vadeli hesap açıp katın limiti kadar parayı bu hesaba yatırıp 6 ay blokede bekletmenizi isterler(1000-2000 neyse)..

Çıkarılan kartı kullanmaya başlayın.

Sanırım yapılandırmanızın bitmesine de 6 ay kalmış.

Bu süreçte 6 aydır kredi kartı kullanıp düzenli ödeyen bir müşteri haline gelmiş olacaksınız.

Ayrıca bu 6 aylık sürenin bitiminde yatırdığınız teminatı da geri alacaksınız.

Böyle yaparsanız , yapılandırma bitince çok vakit kaybetmeden kredi kullanabilirsiniz.

Nakit teminatlı kredi kartı konusunu internette araştırmanızı öneririm.

Yerinizde olsam bu yola başvururdum.

Hayırlı günler..

Rollo07
Şef
26 Haziran 2022 10:46

Bence yanlışın var bu konuda dostum neden vermesin ödemeler düzenli be puan 1500 üzeri ise
Nasuhbey, 2 yıl önce

Yapılandırma yaparsan hic bir banka kredi ve kredi kartı vermiyor bitene kadar ben 36 aylik yaptım yapılandırma şimdi 5 6 ayim kaldı bitmesini bekliyorum

Erenhb16
Memur
28 Haziran 2022 18:01

Merhaba ben de bankacı arkadaşlara bir şey sormak istiyorum ve yardımlarına ihtiyacım var. Maaş aldığım bankadan 60 TL kredim var 1 senedir tıkır tıkır ödüyorum 10 bin TL kredi kartım var onu da ödüyorum. 2 ay önce başka bı bankadan kredi kartı aldım ve 5 bin lira kredi aldım şimdi geçen gün bankayı aradım kredimi kapatalım kredi kartimin borcunu da odeyelcek şekilde bana yeni kredi verin yoksa bunu odeyemeyecehim dedim kedi filan istediler bu işi kefilsiz yapamazmiyim ne yapmam gerek teşekürler simdiden

DipsizKuyuu
Yasaklı
28 Haziran 2022 18:53

Hocam eski bir bankacı olarak bilirsiniz 160 000 Kredi Borcu İcrada Biter mi yoksa emekli olana kadar keserler mi :(

ekremcan58, 2 yıl önce

ekremcan58
Aday Memur
28 Haziran 2022 19:02

Allah yardımcın olsun kardeşim. Ara ödemeler yaparsan süreyi düşürürsün yoksa uzun yıllar kesilmeye devam eder. Kalan borcuna faiz işlemeye devam ediyor çünki.
DipsizKuyuu, 2 yıl önce

Hocam eski bir bankacı olarak bilirsiniz 160 000 Kredi Borcu İcrada Biter mi yoksa emekli olana kadar keserler mi :(

DipsizKuyuu
Yasaklı
28 Haziran 2022 19:10

Ara ödemelerde yapacağım dost. Kripto piyasası bitirdi beni istemeden bankaları dolandırmış oldum ama borç bir şekilde ödenecek Dediğin gibi ara ödemelerle bitirmeye çalışacağım artık :(

ekremcan58, 2 yıl önce
Allah yardımcın olsun kardeşim. Ara ödemeler yaparsan süreyi düşürürsün yoksa uzun yıllar kesilmeye devam eder. Kalan borcuna faiz işlemeye devam ediyor çünki.

Erenhb16
Memur
28 Haziran 2022 19:15

Benimle ilgili bı fikriniz varmı bana verebileceğiniz bı akıl göstereceginiz bir yol
ekremcan58, 2 yıl önce

ekremcan58
Aday Memur
28 Haziran 2022 19:25

Kefilsiz vermezler dostum krediyi. Alternatif yol olarak ya bı arkadaşından rica edecen sana güvenen tüm kredilerini toplayıp arkadaşın sana kredi çekecek. Senin puan düzelecek 6 ay sonra sen çekip kapatacan arkadaşına olan borcu ve tek bir kredide toplamış Olacaksın borcunu başka türlü zor . Ödemelerin maaşına yaklaştığı için çıkmaz yoksa
Erenhb16, 2 yıl önce
Benimle ilgili bı fikriniz varmı bana verebileceğiniz bı akıl göstereceginiz bir yol

Erenhb16
Memur
28 Haziran 2022 19:26

Teşekürler
ekremcan58, 2 yıl önce
Kefilsiz vermezler dostum krediyi. Alternatif yol olarak ya bı arkadaşından rica edecen sana güvenen tüm kredilerini toplayıp arkadaşın sana kredi çekecek. Senin puan düzelecek 6 ay sonra sen çekip kapatacan arkadaşına olan borcu ve tek bir kredide toplamış Olacaksın borcunu başka türlü zor . Ödemelerin maaşına yaklaştığı için çıkmaz yoksa

Mihayloviç
Yasaklı
28 Haziran 2022 19:48

Eski bankacıların yorumlarını boş ver ödemelerin düzenliyse yapılandırma yapsan dahi şu iki banka düşük miktarda kredi verir deniz bank fast pay uygulamasını indiŕ yada aktifbank uygulamasından kredi veya kolay nakit çek ekonomik krizini bir nebze rahatlatır. Ayrıca 160 binlitlra borç günümüzde fazla borç değil istanbulda bir evin 10 da 1 i demek

Demirisg
Aday Memur
28 Haziran 2022 22:53

"Rasulullah (Sallallahu Aleyhi ve Sellem) faiz yiyene, yedirene, faiz muamelesini yazan kimseye ve bu muamelenin şahitlerine lanet etti! ve: 'Onlar günahta eşittir!' buyurdu." Müslim 1598/106

ezelzekiyüksel
Kapalı
29 Haziran 2022 00:45

Hocam icraliksa bitmez o borc emekli olursun yine bitmez cunku yeniden degerleme yapiyorlar ve ödediklerin havaya gidiyor kardeşim 2018de 35.000 olan icra borcunu 3 yil boyunca maastan kesinti seklinde ödedi sonra kapatmak istedi 40 000 tl kapama tutari aldilar adliye dosya kapak hesabi vergi vs oldu 46.000 tl yani bitmiyor banka icra vs allah korusun herkesi şunu ögrendim aç kal yine öde bankanin eline dusme
DipsizKuyuu, 2 yıl önce

Toplam 24 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi