Editörler : cihan27E.Kayı Han
29 Haziran 2022 02:12

Erenhb16
Memur
"Rasulullah (Sallallahu Aleyhi ve Sellem) faiz yiyene, yedirene, faiz muamelesini yazan kimseye ve bu muamelenin şahitlerine lanet etti! ve: 'Onlar günahta eşittir!' buyurdu." Müslim 1598/106
Demirisg, 2 ay önce - Alıntıya git
Selamünaleyküm evet çok haklısınız ama malesef imkan yok. Peki bana 40-50 bin verirmisinjz faizsiz 24 veya 36 ayda geri ödemeli yardımcı olur musunuz?
30 Haziran 2022 05:33

ömer savaş
Aday Memur
Allah yardımcın olsun kardeşim. Ara ödemeler yaparsan süreyi düşürürsün yoksa uzun yıllar kesilmeye devam eder. Kalan borcuna faiz işlemeye devam ediyor çünki.
ekremcan58, 2 ay önce - Alıntıya git
Kardeşim ben bu dediğinizi tam olarak anlamadım benim maaştan kesiliyor her ay ve borcun biri bitti diğerine geçecek bahsedilen miktar kadar benimki de lakin şu var acayip bir faiz bindi öyle kredi çekerken ki bir faiz değil 28 bin tl için tüm masraflar dahil 17 bin küsür faiz geldi
01 Temmuz 2022 11:15

cancn0620
Aday Memur
Hattın türkcell ise turkcell finansmandan telefon kulaklık vs bişey al hattının üzerine. Kredi olarak gözüküyor bankalarda düzenli 3-4 ay öde notun yükselir
01 Temmuz 2022 18:40

Güneyegidenada
Aday Memur

Yapılandırma yaptığın banka vermiyor hocam ama tanıdık bir bankan varsa yardımcı oluyorlar. Ben daha kötü durumlarda bile almıştım. 1100 puanını da hiç geçemedim:) ortalama süre 6 ay puanın çok kötüyse. Ama dediğim gibi. Mesela tanıdık bankan varsa sürekli işlem yaptığın, yapılandırmayı kapatma şartıyla da alabllirsin.Belki kefli isterler.

Toplam 24 mesaj