Editörler : ÇOTANAK
25 Haziran 2022 23:34   

Arşiv ve güvenlik soruşturması

Merhaba arkadaşlar geçen sene instagram hesabım çalındı ertesi sabah çalındığına dair tutanak tutturdum ama maalesef bir kişi hesabımdan dolandırılmış ve benden şikayetçi olmuş 1 sene geçti hala soruşturma devam ediyor dava açılmadı güvenlik soruşturması ne olursizce

26 Haziran 2022 03:05

arslanshu
Memur
Soruşturma devam ediyor yani savcı olayı netleştirmemis olay mahkemeye tasinmamis üstelik sen hesabının çalınmasına dair bilgilendirme yapmissin hocbisey olmaz sadece süreç biraz uzayabilir korkma
27 Haziran 2022 11:35

Miyopi7
Aday Memur

Şikâyetçi olduğunu nasıl öğrendiniz? Size tebligat mi geldi? Yoksa emniyetten mi arandınız?

27 Haziran 2022 11:53

Wsxed
Aday Memur

Şikâyetçi olduğunu nasıl öğrendiniz? Size tebligat mi geldi? Yoksa emniyetten mi arandınız?

Miyopi7, 2 ay önce - Alıntıya git

Olay olduktan 6 ay sonra karakoldan aradılar ifadeye gittim o şekilde öğrendim ifademde de belirttim hesabımın çalındığıyla ilgili tutanak tutturduğumu

27 Haziran 2022 12:19

Miyopi7
Aday Memur

Anladım kardeşim sorma sebebim bazı şikayetlerde emniyet vs.. arama olmuyormuş savcılık ön bürosuna gidip hakkımda şikayet varmi diye sormak gerekiyormuş da

29 Haziran 2022 02:46

Pdrfreud
Aday Memur

Arkadaşlar 120 gün adli para cezasi güvenlik soruşturması ni ,arşiv araştırmasını olumsuz etkiler mi ? Öğretmenlik için soruyorum. (Yüz kızartıcı suç degil) hakaret ,tehdit

29 Haziran 2022 12:28

atanamayanlar.21
Aday Memur

Arkadaşlar 120 gün adli para cezasi güvenlik soruşturması ni ,arşiv araştırmasını olumsuz etkiler mi ? Öğretmenlik için soruyorum. (Yüz kızartıcı suç degil) hakaret ,tehdit

Pdrfreud, 2 ay önce - Alıntıya git

Hagb mı?

29 Haziran 2022 14:29

Pdrfreud
Aday Memur

Evet Hagb ve Beraat aldım. Korktuğum şu hakaret ve küfür etmiş diyerekten eleme yaparlar mı? Dosyanın içeriğine göre mi karar veriyorlar ?

Toplam 7 mesaj