Editörler : gubaz
26 Haziran 2022 11:37   

YDS dil tazminatı

Dün yapılan E YDS den 75 puan C seviye aldım. İnternette net bilgi yok, otomatik mi bağlanıyor, yoksa dilekçe mi vermem gerekiyor. Teşekkürler

26 Haziran 2022 11:45

engineer.com
Aday Memur
Bunu bende merak ediyorum bilen varmı
26 Haziran 2022 12:07

Mustafax5908
Aday Memur
Osym sonuç belgesi çıktısı ile okula dilekçe ile başvuruyorsunuz.otomatik bağlanmaz
26 Haziran 2022 12:12

rodiva
Genel Müdür
Osym sonuç belgesi çıktısı ile okula dilekçe ile başvuruyorsunuz.otomatik bağlanmaz
Mustafax5908, 2 ay önce - Alıntıya git

evet..

26 Haziran 2022 12:48

serkansah86
Şube Müdürü

evet..

rodiva, 2 ay önce - Alıntıya git

Teşekkürler arkadaşlar o zaman pazartesi dilekçeyi vereyim.

26 Haziran 2022 13:21

austenjane
Kapalı

Hocam kadrolu olmaniz gerekiyor bir de ve takibini yapin. Bir alt seviyeye dusmesi gereken zamanda bildirmezseniz, sonrasinda faiziyle geri odersiniz.

26 Haziran 2022 14:37

Mustafax5908
Aday Memur

Hocam kadrolu olmaniz gerekiyor bir de ve takibini yapin. Bir alt seviyeye dusmesi gereken zamanda bildirmezseniz, sonrasinda faiziyle geri odersiniz.

austenjane, 2 ay önce - Alıntıya git
Hocam o sistemi yenilediler. 5 yıllık süre dolduğunda otamatik bir alt seviyeye düşer. Değişiklik olmazsa öğretmen sorumlu tutulmaz
26 Haziran 2022 14:42

austenjane
Kapalı
Hocam o sistemi yenilediler. 5 yıllık süre dolduğunda otamatik bir alt seviyeye düşer. Değişiklik olmazsa öğretmen sorumlu tutulmaz
Mustafax5908, 2 ay önce - Alıntıya git

Ne zaman yenilendi hocam? Arkadaslardan daha yeni duydum cunku geri odediklerini. Olmasi gereken ogretmenin sorumlu tutulmamasi zaten. Olmasi gerekeni yapmislardir umarim.

26 Haziran 2022 14:48

Mustafax5908
Aday Memur

Ne zaman yenilendi hocam? Arkadaslardan daha yeni duydum cunku geri odediklerini. Olmasi gereken ogretmenin sorumlu tutulmamasi zaten. Olmasi gerekeni yapmislardir umarim.

austenjane, 2 ay önce - Alıntıya git
Edevlet çalışma hayatımda yds tazminat bilgisi başlangıç ve bitiş tarihleri yazar. Süre sonunda benim hep otomatik bir alt seviyeye düşmüştür. Öğretmenden talep edilmesi yanlıştır zira idarenin sorumluluğundadır
26 Haziran 2022 20:12

adanalı1984
Şef

Hocam e -yds dil tazminatinda geçerli degildi diye biliyorum. Ama emin degilim

26 Haziran 2022 22:29

serkansah86
Şube Müdürü

Hocam e -yds dil tazminatinda geçerli degildi diye biliyorum. Ama emin degilim

adanalı1984, 2 ay önce - Alıntıya git

Neden geçerli olmasın ilk defa duyuyorum, yanlış duymussunuzdur.

26 Haziran 2022 22:35

yamircak01
Memur

Canlarım,,,,5 yıl geçerli sonra o da üşüyor ...daha doğrusu okuldaki memur onları kontrol ediyor .. size bilgi verir zaten bitimine 3.4 ay kala...

E yds dil tazminatında geçerli,,,yok diyenler örmnek uyguluma yada yönetmelik paylaşsın

27 Haziran 2022 12:26

serkansah86
Şube Müdürü

Canlarım,,,,5 yıl geçerli sonra o da üşüyor ...daha doğrusu okuldaki memur onları kontrol ediyor .. size bilgi verir zaten bitimine 3.4 ay kala...

E yds dil tazminatında geçerli,,,yok diyenler örmnek uyguluma yada yönetmelik paylaşsın

yamircak01, 2 ay önce - Alıntıya git

Hocam geçerli olmaz mı, normal sınav ucreti 180 TL e YDS 360 lira, buradan bile belli geçerli olacağı:)

27 Haziran 2022 20:32

HA_TA
Müsteşar Yardımcısı
E YDS= YDS. Tamam tüm hakları aynıdır.
27 Haziran 2022 21:40

muallim_34
Genel Müdür

Okula dilekçe ile belgenizi verin.maas değişikliği ile bildirirler.Temmuz maaşı ile almaya başlarsınız.

27 Haziran 2022 22:23

serkansah86
Şube Müdürü

Okula dilekçe ile belgenizi verin.maas değişikliği ile bildirirler.Temmuz maaşı ile almaya başlarsınız.

muallim_34, 2 ay önce - Alıntıya git

Hocam dilekçeyi verdim de okul küçük oldugundan çok bilmiyor ne yapacaklarını muhtemelen yetişmez diye düşünüyorum olmazsa Ağustos da alırız

28 Haziran 2022 14:59

gingerrny
Aday Memur

Hocam dilekçeyi verdim de okul küçük oldugundan çok bilmiyor ne yapacaklarını muhtemelen yetişmez diye düşünüyorum olmazsa Ağustos da alırız

serkansah86, 2 ay önce - Alıntıya git

Sonuç belgenizi alın,dilekçe yazıp verin. Ama takibi bırakmayın. Ben yıllardır aynı okuldayım,güvenerek belgemi direkt verdim. İki yıl sonra bir baktım ki benim belgemi işlememiş. Muhtemelen kaybetti. Sonra dilekçe yazıp geçmiş iki yılın da ödenmesini istedim,yatırdılar.

Toplam 16 mesaj