Editörler : gubaz
27 Haziran 2022 15:57   


Norm fazlası idareci İl ici tayin
Sizce norm fazlası idareci il içi basvuru ekranında "norm fazlasıyim" maddesini secebilir mi? yoksa sadece öğretmenler icin mi o madde.
27 Haziran 2022 16:01

vkgz6
Şube Müdürü
yani bence basvuramaz ama sizler ne dersiniz merak ettim
27 Haziran 2022 16:11

okuryazar3
Müsteşar

idareci atamaları ile öğretmen atamaları farklıdır.Öğretmenliğe terfi edecekseniz işaretleyin:))

27 Haziran 2022 19:05

MaxPayn
Daire Başkanı
Norm fazlası idareci atamalari ne zaman yapılır bunu ben de merak ediyorum.
27 Haziran 2022 21:04

hugo.almeida
Editor
Norm fazlası idareci atamalari ne zaman yapılır bunu ben de merak ediyorum.
MaxPayn, 1 ay önce - Alıntıya git

Net bir tarih yazmıyorlar buna.

27 Haziran 2022 21:07

MaxPayn
Daire Başkanı

Net bir tarih yazmıyorlar buna.


hugo.almeida, 1 ay önce - Alıntıya git
Peki yeniden yönetici ataması ile birlikte yapılabilir mi yoksa ayrı bir atama mı olur
27 Haziran 2022 21:11

hugo.almeida
Editor
Peki yeniden yönetici ataması ile birlikte yapılabilir mi yoksa ayrı bir atama mı olur
MaxPayn, 1 ay önce - Alıntıya git

Birlikte yapamazlar. Ya önce ya sonra.

27 Haziran 2022 21:45

Ddevran
Genel Müdür

Hocam kapanan norm fazlası olan alani kaldırılan yöneticilerin durumları meb görevlendirme yönetmeliğinin bir maddesinde cok net yazıyor dilekçe ile hallediyorsunuz

27 Haziran 2022 22:55

MaxPayn
Daire Başkanı

Hocam kapanan norm fazlası olan alani kaldırılan yöneticilerin durumları meb görevlendirme yönetmeliğinin bir maddesinde cok net yazıyor dilekçe ile hallediyorsunuz


Ddevran, 1 ay önce - Alıntıya git
İlgili mevzuatında belirtilen yöneticilik norm kadrosuna esas kriterler çerçevesinde müdür veya müdür yardımcısı norm kadrolarının bazıları veya tamamı kaldırılan eğitim kurumlarında norm kadro fazlası olanlar, il içinde ilan edilecek durumlarına uygun ihtiyaç bulunan eğitim kurumlarına aynı yöneticilik görevi ile sınırlı olmak ve kalan görev sürelerini tamamlamak üzere yönetici olarak görevlendirilme isteğinde bulunabilir. İlgili yönetmeliğin 36. maddesine göre il içi atanma isteğinde bulunabilir diyor.
28 Haziran 2022 00:08

vkgz6
Şube Müdürü
o zaman başka ilçeye normal tayin isteyip ogretmenlige gececegim ve sonra 3 yıl tayin isteyemeyecegim :)
28 Haziran 2022 06:08

MaxPayn
Daire Başkanı
o zaman başka ilçeye normal tayin isteyip ogretmenlige gececegim ve sonra 3 yıl tayin isteyemeyecegim :)
vkgz6, 1 ay önce - Alıntıya git
Hayır. Norm fazlası idareci il içi yönetici kadrosu münhal bulunan istediği bir kuruma dilekçe ile atanabilir diyor yönetmelikte.
28 Haziran 2022 07:49

vkgz6
Şube Müdürü
Hayır. Norm fazlası idareci il içi yönetici kadrosu münhal bulunan istediği bir kuruma dilekçe ile atanabilir diyor yönetmelikte.
MaxPayn, 1 ay önce - Alıntıya git
idarecik hayatimi bitiriyorum
Toplam 11 mesaj