Editörler : hugo.almeida
29 Haziran 2022 00:36   

Deneme onerin
Arkadaşlar kaliteli deneme bulamıyorum bı çözüyorum 110 net sınavda.oyle olmuyor ne onerirsiniz
29 Haziran 2022 07:30

AKayin
Aday Memur

Yediiklim 3'lü deneme yeni çıktı onu al knk

29 Haziran 2022 08:06

ismail041
Memur
Ya piyasadaki denemeyi boş ver bak sana ne güzel Ales cıkmış sorular veyahut cıkmış soruları analiz et al puanını bak keyfine denemeler aynı farketmiyor dön dolaş aynı boşuna yırtma kendini deneme deneme diye hocam.
29 Haziran 2022 09:08

lisans mezunu
Aday Memur
Ya piyasadaki denemeyi boş ver bak sana ne güzel Ales cıkmış sorular veyahut cıkmış soruları analiz et al puanını bak keyfine denemeler aynı farketmiyor dön dolaş aynı boşuna yırtma kendini deneme deneme diye hocam.
ismail041, 1 ay önce - Alıntıya git

Ales sınav sorularını ve çıkmış soruları çözmek faydalı fakat denemeleri boş ver kendini yorma demek çok yanlış

Sınav tarihi31.07.2022 ye kadar çalışmak ve soru çözmek faydalı , deneme sınav sorularının kpss sınavında çıkacak sorulara benzesin yada benzemesin yada zorluk derecesi farklı olsun yada olmasın... çözdüğün sorular çalıştığın konunun pekiştirilmesi için çok önemli .çok çalışan daha avantajlı olur.

29 Haziran 2022 09:17

ismail041
Memur

Ales sınav sorularını ve çıkmış soruları çözmek faydalı fakat denemeleri boş ver kendini yorma demek çok yanlış

Sınav tarihi31.07.2022 ye kadar çalışmak ve soru çözmek faydalı , deneme sınav sorularının kpss sınavında çıkacak sorulara benzesin yada benzemesin yada zorluk derecesi farklı olsun yada olmasın... çözdüğün sorular çalıştığın konunun pekiştirilmesi için çok önemli .çok çalışan daha avantajlı olur.

lisans mezunu, 1 ay önce - Alıntıya git
Tamam sen dersen ki ben aynı tıp soruları güzelce kolayca çözeyim rahat rahat çözerim dersen sadece kısa süreli moralini düzelmiş olursun benden söylemesi deneme çözebilirsin şunu demeye çalışıyorum hiç bir yayin sınava yönelik soru tarzı maalesef ki bire-bir aynı olmuyor sadece zaman kaybı şu denemelerde kendini iyi gösterip sınavda çok dökülen var senin bu hoşuna gitmeyebilir çok zor sorular çözmüş biri olarak benim için hiv bir şey sen nasil biliyorsan öyle yaparsın bu seni ilgilendirir.
29 Haziran 2022 11:45

hanzel
Genel Müdür

lisans mezunu, 1 ay önce - Alıntıya git

Sınavla alakalı olmayan soru çözmek zaman kaybından başka bir şey değildir, öğrendiklerini pekiştirme falan da hikaye. Kpss demek soru tiplerini ezberleme sınavı demektir, ne kadar benzer soru tiplerini çözer ve çözüm yöntemlerini ezberlersen sınavda da o kadar hızlı ve doğru yaparsın, alakasız sorular çözersen de sadece zamanını harcamış olursun sınavda da zaten zaman yettiremezsin, bunlar hiç benim çözdüklerime benzemiyor lan deyip sen kağıda kağıt da sana bakışırsınız

29 Haziran 2022 13:05

uzman 96
Aday Memur

Arkadaşlar tg denemeleri ve paket denemeleri arasında zorluk açısısından farkları var mı? Yada hangisi kpss sorularına daha yakın sizce?

29 Haziran 2022 14:22

İssiz dyt
Aday Memur
Çok soru çözmek sınav anında hızlı düşünüp algılamayı sağlar ne kdr çok deneme soru görürsen iyidir. Zor deneme bakış açını geliştirir kolay deneme özgüven sağlar basit hatalara düşmeni engeller. Yani demem o ki ikisinden de çözün
29 Haziran 2022 14:28

uzman 96
Aday Memur
Çok soru çözmek sınav anında hızlı düşünüp algılamayı sağlar ne kdr çok deneme soru görürsen iyidir. Zor deneme bakış açını geliştirir kolay deneme özgüven sağlar basit hatalara düşmeni engeller. Yani demem o ki ikisinden de çözün
İssiz dyt, 1 ay önce - Alıntıya git

Teşekkürler hocam. Elimde yaklaşık 70 civarı tg denemesi mevcut bunların yarısını çözdüm ve 94-100 arası net çıkartıyorum. Tg lerde 2020 ve 2021 denemeleri. Ancak bir arkadaşım tg ler çok basit oluyor gerçek sınavda en az 10 net aşağısını yaparsın dedi. Ben şimdi sizce paket deneme alıp onlara mı geçeyim yoksa boş yere para vermeyip tg lerle mi devam edeyim?

29 Haziran 2022 15:02

İssiz dyt
Aday Memur

Teşekkürler hocam. Elimde yaklaşık 70 civarı tg denemesi mevcut bunların yarısını çözdüm ve 94-100 arası net çıkartıyorum. Tg lerde 2020 ve 2021 denemeleri. Ancak bir arkadaşım tg ler çok basit oluyor gerçek sınavda en az 10 net aşağısını yaparsın dedi. Ben şimdi sizce paket deneme alıp onlara mı geçeyim yoksa boş yere para vermeyip tg lerle mi devam edeyim?

uzman 96, 1 ay önce - Alıntıya git
Denemenin kolaylığını şöyle anlıyodum ben hem 100 üstü yapıp hem de 1,5 saatte bitirdiysem bu kolay deneme diyordum. Zor denemeler araştırın arkadaşınız kısmen haklı her dönem konuşulur bu deneme zordur diye onlardan alın zamanınız kıl payı yetmişse zaten cidden zordur ve emin olun ösym de onun bir tık kolayını soruyor asla zamanınız fazla kalmıyor.
29 Haziran 2022 15:40

uzman 96
Aday Memur
Denemenin kolaylığını şöyle anlıyodum ben hem 100 üstü yapıp hem de 1,5 saatte bitirdiysem bu kolay deneme diyordum. Zor denemeler araştırın arkadaşınız kısmen haklı her dönem konuşulur bu deneme zordur diye onlardan alın zamanınız kıl payı yetmişse zaten cidden zordur ve emin olun ösym de onun bir tık kolayını soruyor asla zamanınız fazla kalmıyor.
İssiz dyt, 1 ay önce - Alıntıya git

Anladım hocam tekrar teşekkür ederim 🙏🏻

29 Haziran 2022 17:51

neferatu
Aday Memur

uzman 96, 1 ay önce - Alıntıya git
2022 tg ler o çözdüklerin gibi değill
29 Haziran 2022 18:03

uzman 96
Aday Memur
2022 tg ler o çözdüklerin gibi değill
neferatu, 1 ay önce - Alıntıya git

Hocam önerebileceğiniz deneme var mı? Özellikle genel yetenek kısmında zorlayacak

Toplam 12 mesaj