Editörler : swat3410

Cnrdnz
Aday Memur
30 Haziran 2022 08:08

Serezli karşındakine cahil diyince sen üstün zekalı olmuyorsun.ben kendm karakolda çalışıyorum hmen torpilli vs demeyi biliyorsunuz.karakol devriye ekiplere geçmek istiyorum de bakalm geçiyormusun geçmiyormusun

omelyuss
Memur
30 Haziran 2022 08:08

Sivil çalışırken kıyafete çok para harcardim. Şu an resmi çalışıyorum kıyafet ihtiyacım azaldı. Arkadaş haklı kesinlikle miktarın değişmesi lazım.

Pomem9876
Yasaklı
30 Haziran 2022 08:15

10 tane çorap alınır ne istiyonuz daha

babapolis
Yasaklı
30 Haziran 2022 08:27

Arkadas on demıs ama yuzde 45 olur mu sizce :))))), sabah sabah kendi esprime guldum ya la :)) 45 cı polis de Baska konuya yorum yapıyormus meger
Pomem9876, 2 yıl önce

10 tane çorap alınır ne istiyonuz daha

kilicharun
Şube Müdürü
30 Haziran 2022 08:30

Burasi hak arama yeri degil belki, derdini anlatmis ne kadar uzattiniz. Sanki siz her hakkiniz yendiginde direkt cimer'e yaziyorsunuz.
aynasızz55, 2 yıl önce

Burası hak arama yerimi. Dilekçe yazsın,cimere görüş sunsun. Bunu burdan yazınca sorun çözülüyor mu yani, biz yetkili birine mi benziyoruz.

serezli_22
Şube Müdürü
30 Haziran 2022 08:32

Bizim teşkilat çok uygar bir teşkilatmış ta haberimiz yokmuş. Ben gidicem şubenin müdürüne ya da komiserine veyahut personel müdürüne ben burada çalışmak istemiyorum beni alın beni karakola verin yada ekiplere verin onlarda tamam paşam ver ismini sicilini, hemen halledelim dicekler. En yakın il içi atama listesinde tayinim çıkacakmış vay vay vay. Hemen bugün müracaat ediyorum idareye.. Ne kadar parlak zekalı arkadaşlarımız varmış.. Sorunun çözümünü buldular. Hemen hemen bugün tayin girişimine başlıyorum

Pomem9876
Yasaklı
30 Haziran 2022 08:41

Alinmaz mi 10 tane çorap desenlisinden

Ayhan5414
Yasaklı
30 Haziran 2022 10:42

Bu teşkilattan bı b.k olma derken yanilmadigimi bir kez daha anladım... Adam bir şey sormuş yok resmiye geç yok bilmem ne...

Sonra müdür bize şunu yapti yok komiser şunu yapti bizim birbirmize saygımız sevgimiz yok ki...

Vallahi yazik

elaziglipolis
Yasaklı
30 Haziran 2022 16:08

Serezli boş yapıyorsun söylenileni yap ertesi günü tayinin çıkar.
serezli_22, 2 yıl önce
Bizim teşkilat çok uygar bir teşkilatmış ta haberimiz yokmuş. Ben gidicem şubenin müdürüne ya da komiserine veyahut personel müdürüne ben burada çalışmak istemiyorum beni alın beni karakola verin yada ekiplere verin onlarda tamam paşam ver ismini sicilini, hemen halledelim dicekler. En yakın il içi atama listesinde tayinim çıkacakmış vay vay vay. Hemen bugün müracaat ediyorum idareye.. Ne kadar parlak zekalı arkadaşlarımız varmış.. Sorunun çözümünü buldular. Hemen hemen bugün tayin girişimine başlıyorum

elaziglipolis
Yasaklı
30 Haziran 2022 16:10

Kardeşim napalım awk gidip danıştaya dava mı açalım kıyafet parasıyla alakalı. En kestirme yolu söylemiş herkes. Hiçbir şeyi de beğenmiyosunuz birader ya
Ayhan5414, 2 yıl önce

Bu teşkilattan bı b.k olma derken yanilmadigimi bir kez daha anladım... Adam bir şey sormuş yok resmiye geç yok bilmem ne...

Sonra müdür bize şunu yapti yok komiser şunu yapti bizim birbirmize saygımız sevgimiz yok ki...

Vallahi yazik

numan5585
Aday Memur
02 Temmuz 2022 22:28

Konuyu açtığıma her nekadar pişman olsam da,amacım ortamı germek değil. Bu forum sorunları dile getirme acısından bence önemli bir yer.Konunun başında da yazdım kaza geçirdim ortapedik kalıcı rahatsızlığım olduğu için idari kadroya aktarildim.Artık resmi çalışamıyorum . 10 yıldan fazla resmi asayişte severek çalıştım. Memleketin geldiği şu durumda 150 200 liradan aşağı pantolon alamıyorsun takım elbise fiyatları malüm. Sürekli aynı kıyafeti giyemiyorsun. Ben sadece beni rahatsız eden bir durumu dile getirdim.Aynı düşüncelerim aile yardımı ve düşük çocuk yardımı içinde geçerli. Ayrıca başka kurumda çalışanlar sakın Emniyet teşkilatı ile kendilerini kıyaslamasın kusura bakmayın gelin 1 ay polislik yapın anlarsınız. Dalga geçmeden konuyu saptırmadan fikirlerini yazan kişilere teşekkür ediyorum.

omelyuss
Memur
03 Temmuz 2022 01:13

Valla devrem akşam akşam yazdım yazdım sildim.Niye gereksiz yere niye birbirimizi kırıyoruz. Burda beğenmediği konuyu bakıp geçmek yerine meslektaşını rahatsız edenlerle dolu. Sanki babasının çiftliği. Sen mecbur olmasan da resmî birime geçmek zorunda değilsin. Kime ne.

Adam senin her gun yaşadığın meseleyle on yılda bı yaşanan konuyu kiyasliyo. Kendini ilgilendiren bı konu olmadığı halde usenmeden girip yazıyo eleştiriyo.

Bı de yazmış bize ne diye.

Toplam 32 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi