Editörler : gubaz
30 Haziran 2022 16:55

murattkucukk
Müsteşar Yardımcısı
Basit bir soru sordum konu başlığı açtım bilen arkadaşlarım meslektaşlarım cevaplayabilsin diye kimsenin durumunu bilemiyorum herkesin kendince sorunları vardır evli olanların da durumu malum hele ki çocuk varsa ve eşin çalışıyorsa. Ben eşimden 3 sene ayrı çalıştım kendim ilçede eşim merkezde hergun sabah namazından sonra yola çıkardım okula vaktinde varabilmek için. Çocuklarımız daha perişan olmasın diye uğraşıyoruz aile mazeretinden tayin isteyen arkadaşların eminim çoğu bu durumdadır. Herkese saygı göstermek gerekir. Sataşmak ne kazandırdı ne kazandıracak? Sorumu içtenlikle cevaplayan meslektaşlarıma teşekkür ediyorum hepinizin yolu açık olsun.
kimya25, 1 ay önce - Alıntıya git

Peki sorum şu o zaman hocam sizin veya sizin giblerin eşlerinden ayrılması benim gibi bekarların isteklerini daha mı değersiz kılıyor?Yani evli birinin sorunları daha mı öncelikli her zaman bu toplumda var olan evlilerin kendilerini birinci sınıf görme hastalığndan gına geldi,siz eşinizden ayrı olunca bana susmak mı düşüyor ee sonuçta bekarım kimim ki di mi sapsız ağaç kovuğundan doğduk biz çünkü siz evliler oysa yüce ulu insanlar aman allah ım nasıl eşinden 2 sene ayrı olursun off tüm karolar açılmalı hemen bekar mı aman o da ağaç kökü yesin dağda bayırda çalışsın sonuçta bekar kapasın çenesini di mi

30 Haziran 2022 22:39

austenjane
Kapalı

Boşuna demagoji yapmayın 15 yıllık öğretmenim 11 senedir de istanbulş dayım üniversiteyi de burada okudum ALLAH aşkına nerede okulunuz?BEŞİKTAŞ?BAKIRKÖY?KADIKÖY? hangisinde kusura bakmayın da hele hele istanbul içinde iliçi eş durumu bildiğin şımarıklığadönmüş durumda hele o konuda hiç ama hiç konuşmayın bence,vakti zamanında hüseyin eçlik demişti ki adam ankara da eşi van da ama ankara isteyip isteyip çıkmayınca ağlıuyorlar diye olay aile birliği ise van a gitsinler diye sizin çalıştığınız okula bekarlar da gelmiyor diye bu benim anlattığım durumların olmadıüğı anlamına gelmez,Bu şehirde evli olup o refah seviyesi yüksek yerlerde oturmayıp ama eş durumunda sürekli buraları deneyen 100lerce insan var öyle ki eş durumundan ataköy e gidip trafikten sıkıldım diyip okulumza yarım dönem sonra gelen öğretmen bile var,boşuna sallamayın,ayrıca tekrar saoruyorum ALLAH aşkına nerede okulunuz?

murattkucukk, 1 ay önce - Alıntıya git

Ne konusacagimi size soracak degilim bu bir. Okulum Catalca'nin bir köyunde, bu iki. Evli bir ciftin ayri olmasi evet oldukca onemlidir, bu uc. Es durumundan köye geldim diyorum, hala dilinizde bir kelime " simariklik da simariklik". Herkesin esi memur degil ki doguda bir araya gelsinler. Benim eşim burada çakili mesela. Siz bu " Bekarlari hayvan falan mi saniyorsunuz?" sorunuzu bakanliga mail atmaya devam edin, zira buradan cozum bulamazsiniz. Sirf siz incinmeyin diye tayin hakkindan vazgecenler olacagini dusunuyorsunuz herhalde, ilginc.Bakin tekrar ediyorum, ne es durumundan, ne il icinden, ne il disindan, ne evlinin ne de bekarin tercih etmedigi bu okula ben es durumuyla geldim. Pardon ama es durumu oldugu icin simarigim, bir de konusmamaliydim, cok pardon. Sizi kendi mutsuzlugunuzla basbasa birakiyorum.

30 Haziran 2022 23:58

murattkucukk
Müsteşar Yardımcısı

1.si ben ne konuşacağınızı bana sorun demedim,ne isterseniz konuşun.

2.si okulunuz metroplde değilmiş boşuna artistlik yapmışsınız.yazdığım ilçelere istiyor herkes eş durumunda sizin şanssızlığınız eşinizin çakılı olması olmuş yoksa öyle güzel kullnaıyorlar ki eş durumunu bu merkez ilçelerde aklınız almaz.ben 320 ile gidemiyorum dün atanmış tip eş durumundan bakırköy e gidiyor kastettdiğim buydu şımarıklık diye,sizin olayınız çakılı olmasından dolayı bu şımarıklığı kulllanamamak olmuş tühh...

3.sü eşi öğretmen olanlarda doğuda buluşmuyor çakılı olanlara kimsenin lafı yok,gene başka yere gereksiz çekiyorsunuz.

4.sü evli birinin karısından ya da kocasından ayrı olması kadar bekar birinin de ailesine kavuşma isteği de önemlidir,evli olmak sizi birinci sınıf yapmıyor.

5.si ben ne dersem diyim sizler eş durumu çılgınlar gibi kullnamaya devam edeceksiniz tabiki ama insan istiyor ki bu evlilerin kendileri dışında da insaların olduğunu ve "evet hocam haklısınız bekarlar için saçma bir durum oluşuyor 300 punala gidemiyorlar bu sistemde" demeleri,birazcık iyi niyetli olup güzel yorumlar yapmanız tek istediğimiz.

6.sı mutusz değilim oldukça mutluyum bekarım (tabi size göre eksiğim) belki ama oldukça mutluyum.

01 Temmuz 2022 01:20

235U
Şube Müdürü

1.si ben ne konuşacağınızı bana sorun demedim,ne isterseniz konuşun.

2.si okulunuz metroplde değilmiş boşuna artistlik yapmışsınız.yazdığım ilçelere istiyor herkes eş durumunda sizin şanssızlığınız eşinizin çakılı olması olmuş yoksa öyle güzel kullnaıyorlar ki eş durumunu bu merkez ilçelerde aklınız almaz.ben 320 ile gidemiyorum dün atanmış tip eş durumundan bakırköy e gidiyor kastettdiğim buydu şımarıklık diye,sizin olayınız çakılı olmasından dolayı bu şımarıklığı kulllanamamak olmuş tühh...

3.sü eşi öğretmen olanlarda doğuda buluşmuyor çakılı olanlara kimsenin lafı yok,gene başka yere gereksiz çekiyorsunuz.

4.sü evli birinin karısından ya da kocasından ayrı olması kadar bekar birinin de ailesine kavuşma isteği de önemlidir,evli olmak sizi birinci sınıf yapmıyor.

5.si ben ne dersem diyim sizler eş durumu çılgınlar gibi kullnamaya devam edeceksiniz tabiki ama insan istiyor ki bu evlilerin kendileri dışında da insaların olduğunu ve "evet hocam haklısınız bekarlar için saçma bir durum oluşuyor 300 punala gidemiyorlar bu sistemde" demeleri,birazcık iyi niyetli olup güzel yorumlar yapmanız tek istediğimiz.

6.sı mutusz değilim oldukça mutluyum bekarım (tabi size göre eksiğim) belki ama oldukça mutluyum.

iyi tamam murat

ne istiyorsun onu söyle

50 tane mesaj yazdık güzel dille

ne istiyorsun ne?

bu kadar çabalamanın bir amacı olmalı

bizim yapabilecek bişeyimiz varda biz mi bilmiyoruz?

bizden ne istiyorsun ağam paşam

derdin ne bizimle

burada bu kadar saydırarak neyi amaçlıyprsun bizde

zira bakanlığın ne seni ne bizi taktığı yok

02 Temmuz 2022 01:42

murattkucukk
Müsteşar Yardımcısı

iyi tamam murat

ne istiyorsun onu söyle

50 tane mesaj yazdık güzel dille

ne istiyorsun ne?

bu kadar çabalamanın bir amacı olmalı

bizim yapabilecek bişeyimiz varda biz mi bilmiyoruz?

bizden ne istiyorsun ağam paşam

derdin ne bizimle

burada bu kadar saydırarak neyi amaçlıyprsun bizde

zira bakanlığın ne seni ne bizi taktığı yok

235U, 1 ay önce - Alıntıya git

Şunu kabul etmenizi isityorum evet eş durumu iliçi ve ildışına göre daha fazla kadronun açıldığı kebap bir atama ama bunu demeyip BEKARSIN NE VAR sana mı açılacak tabiki bize açılacak çocuğun yok ne anlarsın gibi saçmalıklara girmeyin!...

02 Temmuz 2022 05:24

235U
Şube Müdürü

Şunu kabul etmenizi isityorum evet eş durumu iliçi ve ildışına göre daha fazla kadronun açıldığı kebap bir atama ama bunu demeyip BEKARSIN NE VAR sana mı açılacak tabiki bize açılacak çocuğun yok ne anlarsın gibi saçmalıklara girmeyin!...

sana bunu diyen bir Allahın kulu oldu mu?

başından beri demiyor muyuz tüm boş kadrolar tğm atamalarda açılmalıdır diye

burda hangi öğretmen kadrolar normal tayinlerde açılmasın eş durumunda açılsın dedide bu şekilde hala aşağılayıcı ve küçükmdüşürücü konuşmaya devam ediyorsun?

açıkçası bu cevaptan sonra sizin başka provlemleriniz olduğuna kanaat getirdim

meseleniz eş durumu veya normal tayinler filan değil

bir probleminiz var kendşnizce rahatlamaya çalışıyorsunuz

mantıksız cevaplarınıza katlanmak veya cevaplamaya devam etmek zorunda değilim

gidip anti depresan filan kullanın

size katlanmak zorunda değiliz

art niyetiniz ortadadır

leğeninizde su dövmeye devam edebilirsiniz

buda son cevabımdır.

02 Temmuz 2022 23:35

murattkucukk
Müsteşar Yardımcısı

sana bunu diyen bir Allahın kulu oldu mu?

başından beri demiyor muyuz tüm boş kadrolar tğm atamalarda açılmalıdır diye

burda hangi öğretmen kadrolar normal tayinlerde açılmasın eş durumunda açılsın dedide bu şekilde hala aşağılayıcı ve küçükmdüşürücü konuşmaya devam ediyorsun?

açıkçası bu cevaptan sonra sizin başka provlemleriniz olduğuna kanaat getirdim

meseleniz eş durumu veya normal tayinler filan değil

bir probleminiz var kendşnizce rahatlamaya çalışıyorsunuz

mantıksız cevaplarınıza katlanmak veya cevaplamaya devam etmek zorunda değilim

gidip anti depresan filan kullanın

size katlanmak zorunda değiliz

art niyetiniz ortadadır

leğeninizde su dövmeye devam edebilirsiniz

buda son cevabımdır.

235U, 1 ay önce - Alıntıya git

Eski yazılanları okur musun?Sürekli yok sen çocuğundan ayrı yaşadın mı yok sen eşinden ayrı yaşadın mı ne oluyor eşiniz olunca birinci sınıf mı oluyorsunuz EVLİ olmanın böylesine avantajlı olduğu başka bir meslek gurbu yoktur herhalde,gayet mutlu bir insanım ve birinin de siz evlilere kutsal olmadığınızı söylmesi gerekiyor sadece,şehit haberinin altına bile eş durumunda il emri istiyoruz yazanlar var be sizneyden bahsediyorsunuz..

Toplam 47 mesaj